Samsung Galaxy S II - עמוד 25 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Samsung Galaxy S II

Alonleibo

Recommended Posts

מזה קשור לאתר העברי? וכרטיס מקומי פייפל מקבלים כבר מההתחלה, זה לא משהו חדש.

אז אני יכול להשתמש בכרטיס מקומי ולשנות בפייפאל את האופציה לחיוב בדולרים ולא בשקלים? הקטע פה הוא שהכרטיס ישראלי ולא בין לאומי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 420
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא משנה, כל כרטיס ויזה / מסטר קארד / אמקס מתקבל ע"י פייפל וכמעט כל אתר מסחר בחו"ל.

העניין של מקומי / בינלאומי זה האפשרות לגהץ אותו בבתי עסק פיזית בחו"ל. כרטיס מקומי (= "Valid only in Israel") יתקבל פיזית רק בבתי עסק פה בארץ, וכרטיס בינלאומי יאפשר לך לגהץ אותו גם בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

בכרטיס ישראכרט (לא יודע לגבי ויזה ושות') "ישראלי" יש 8 ספרות בלבד. למיטב ידיעתי (למרות שאין לי כזה כבר כמה שנים טובות), אי אפשר לקנות איתו בחו"ל מהסיבה הפשוטה שלא תעבור את הבדיקה הבסיסית (ברמת ה-Javascript אפילו) של 16 ספרות לכרטיס אשראי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון לדבריון של LosNir-

זה לא משנה, כל כרטיס ויזה / מסטר קארד / אמקס עם 16 ספרות מתקבל ע"י פייפל וכמעט כל אתר מסחר בחו"ל.

העניין של מקומי / בינלאומי זה האפשרות לגהץ אותו בבתי עסק פיזית בחו"ל. כרטיס מקומי (= "Valid only in Israel") יתקבל פיזית רק בבתי עסק פה בארץ, וכרטיס בינלאומי יאפשר לך לגהץ אותו גם בחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה "ישראכרט לא נכנס לאף קטגוריה"? ספר את זה לכל הלקוחות של ישראכרט...

אתה (לא אתה ספציפית) לא יכול להגיד "אפשר להזמין בחו"ל גם עם כרטיס "ישראלי" בלבד, ולא רק בינלאומי!", ואז לבוא ולהגיד "אהה רגע, אבל ישראכרט לא נחשב כי... ככה (?)".

איך היית מגיב אם היית רואה בחנות מסויימת את הכיתוב "מקבלים את כל כרטיסי האשראי!!!" , ואז תוספת: "אה, אבל ישראכרט זה לא כרטיס אשראי אז קישטה" ?

ישראכרט זה כרטיס האשראי שיש בארץ למי שרוצה את כרטיס האשראי המקומי בלבד של אותה חברה (בעיקר לקוחות בנק הפועלים אני מניח, שהוא כידוע לכם לא בדיוק בנק איזוטרי).

מי שרוצה כרטיס "בינלאומי" מקבל מאסטר קארד. מי שלא, מקבל ישראכרט מקומי (ישראלי בלבד) , ולמיטב ידיעתי יש לו 8 ספרות בלבד. יש מלא כרטיסים כאלה בארץ, ולהזניח אותם - זה מטופש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא אצלך... אצלי ישראכרט נכנס גם נכנס להגדרה של "כרטיס אשראי":

אבל זה מוזר, לפייפאל יש סניף ישראלי, עד כדי כך ישראלי שאני משתמש בכרטיס אשראי מקומי בלבד כדי לשלם דרך פייפאל

וכרטיס מקומי פייפל מקבלים כבר מההתחלה, זה לא משהו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK...... אז אחרי תום ויכוח על כרטיסי האשראי.....

את ההזמנה של הנדטק לא רצו לממש כי ביקשתי לשלוח לחו"ל. אפילו התקשרתי אליהם, לא עזר.

הם אמרו לי תשתמש בגוגל צ'ק אוט (שאין לי......).

אז ניסיתי דרך אקספנסיס......אותו סיפור ואף גרוע יותר. אפשר רק העברה בנקאית (הכל בגלל שכתובת משלוח בחו"ל אבל כתובת חיוב בארץ).

בסוף עשיתי צ'ק אוט והזמנתי מהנדטק שוב פעם. יצא מחיר אפילו נמוך יותר. מקווה שלא יהיו יותר בעיות.

נ.ב. הויזה המקומית שלי היא בעלת 16 ספרות. גם הבין לאומית בעלת 16 ספרות (כרטיס אחר מן הסתם).

copy.pngfavicon.icotrans.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?

בכרטיס ישראכרט (לא יודע לגבי ויזה ושות') "ישראלי" יש 8 ספרות בלבד. למיטב ידיעתי (למרות שאין לי כזה כבר כמה שנים טובות), אי אפשר לקנות איתו בחו"ל מהסיבה הפשוטה שלא תעבור את הבדיקה הבסיסית (ברמת ה-Javascript אפילו) של 16 ספרות לכרטיס אשראי..

עמרי,

ישראכרט != מאסטר-קארד,

אתה מבלבל בין שני דברים שונים לגמרי, ישראכרט זו חברה שמנפיקה כרטיסים, לא כרטיס.

היא מנפיקה בין היתר כרטיסים של מאסטר-קארד העולמית / ויזה בעלי 16 ספרות. או אמקס בעלי 15 ספרות, וגם את כרטיס המותג הישראלי שלה שפשוט נקרא "מאסטר-קארד".

כרטיס "ישראכרט" (7 ספרות?) זה הכרטיס "מותג" שלהם - שתקף רק בארץ, כי מן הסתם זו חברה ישראלית.

כל כרטיס שכזה יהיה תקף אך ורק בישראל, כי זהו כרטיס ישראלי שמכובד פה בארץ.

לעומת זאת, ויזה / אמריקן אקספרס / מאסטר-קארד אלו כרטיסים בינלאומיים שמכובדים כמעט בכל העולם,

אבל המניפקה עצמה (להלן לאומי-קארד / ישראכרט) יכולה להגביל את השימוש שלו (=גיהוץ פיזי) רק בארץ ואז רשום Valid only in Israel או גם לחו"ל. השימוש עצמו באמצעות מתן מספר כרטיס + תוקף + קוד ביטחון אפשרי בכל כרטיס (מקומי או בינלאומי) באמצעות האינטרנט או הטלפון.

באותה מידה, כרטיס ויזה שהונפק ע"י לאומי-קארד, תגיד עליו "כרטיס לאומי". פשוט אין קשר בין הדברים.

מובן? :hi:

תיקון לדבריון של LosNir-

למען האמת, אין דבר כזה מאסטר-קארד / ויזה שהוא לא 16 ספרות, או אמקס שהוא לא 15 ספרות. :xyxthumbs:

רק כדי להבהיר, "כרטיס מקומי" הכוונה לכרטיס (ישראכרט / ויזה / מסטר-קארד / אמקס) שהוגביל לשימוש פיזי רק בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי,

ישראכרט != מאסטר-קארד,

אתה מבלבל בין שני דברים שונים לגמרי

אני לא מבלבל כלום, אני יודע טוב מאוד שישראכרט זה לא מסטר קארד.

זה לא משנה את העובדה שיש במדינת כרטיס אשראי לכל דבר ועניין, שנקרא "ישראכרט" ושיש לו רק 8 ספרות.

ניסיון לטעון ש"זה לא כרטיס אשראי" ואז להגיד ש"פייפל תומך בכל כרטיסי האשראי כולל אלה שתקפים "רק בישראל", וישראכרט לא נחשב כי הוא בכלל לא כרטיס אשראי" - זה פשוט מגוחך.. מצטער מאוד.

LosNir, אני לא מבלבל ולא טועה :)

בעמוד הקודם נכתב שפייפל תומכים בכל כרטיסי האשראי "כולל אלה שתקפים רק בישראל".

זה פשוט לא נכון עובדתית. יש במדינת כרטיס אשראי אמיתי לחלוטין, שקיים במציאות ולא רק בדמיון שלי.

הוא נקרא ישראכרט ויש בו 8 ספרות. פייפל לא תומכים בו.

זה הכל. זה כל מה שטענתי. למיטב ידיעתי לא התבלבלתי בכלום ולא טעיתי בכלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תחזור להודעות הקודמות שלי ותיראה שבשום מקום לא טענתי שישראכרט הוא לא כרטיס אשראי -

מה ש- OMRIJ ניסה להסביר (ופירשת בתור "ישראכרט הוא לא כרטיס אשראי") זה שישראכרט לא נחשב, כי פשוט לא דיברתי עליו :)

האמת היא שאין דבר כזה כרטיס ויזה / מסטר קארד / אמקס עם 8 ספרות

ישראכרט לא נכנס לאף אחת מהקטגוריות(=שלמעלה ^^^ - אלו שדיברתי עליהם)

עכשיו תחזור חזרה להודעה המקורית שלי ::)

זה לא משנה, כל כרטיס ויזה / מסטר קארד / אמקס מתקבל ע"י פייפל וכמעט כל אתר מסחר בחו"ל.

אתה רואה איפשהו שטענתי שפייפל מקבלים כל כרטיס אשראי? ממש לא. תסתכל שוב במודגש. דיברתי כמובן רק על ויזה, מאסטר-כארד ואמקס. אתה הוספת על דעת עצמך את "ישראכרט" 7 ספרות.

עריכה:

ואם עדיין לא מובן:

רק כדי להבהיר, "כרטיס מקומי" הכוונה לכרטיס (ישראכרט / ויזה / מסטר-קארד / אמקס) שהוגבל לשימוש פיזי רק בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי חלאס כבר עם הויכוח המטומטם הזה?

חוץ מזה, תקרא שוב.

אבל זה מוזר, לפייפאל יש סניף ישראלי, עד כדי כך ישראלי שאני משתמש בכרטיס אשראי מקומי בלבד כדי לשלם דרך פייפאל

וכרטיס מקומי פייפל מקבלים כבר מההתחלה, זה לא משהו חדש.

בתגובה המקורית שלך אתה לא ציינת "כרטיסים של חברות X/Y/Z" אלא כתבת "כרטיס מקומי".

"כרטיס" זה כרטיס אשראי.

"כרטיס אשראי" זה גם ישכראכרט.

מ.ש.ל.

זה מה שנכתב ועל זה הגבתי כשאמרתי שישראכרט לא יעבוד בפייפל.

זה שאתה התכוונת למשהו אחר זה טוב ויפה, אבל למה לזיין את השכל 3 עמודים על זה, רק בשביל לנסות לצאת צודק בויכוח מטומטם באינטרנט?

כולם צודקים. אני צודק כי מה שכתבתי נכון, ואתה צודק כי מה שכתבת בהתחלה זה לא מה שהתכוונת ואז בהמשך תיקנת את עצמך והבהרת שאתה מתכוון רק למספר חברות ספציפיות..

דיי כבר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...