כרטיס המסך המשתלם ביותר לMID-CLASS - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס המסך המשתלם ביותר לMID-CLASS

MoRtZkInG

Recommended Posts

שמתי לב שלרוב אנחנו (ואני אומר אנחנו כי גם אני ממליץ עליו כששואלים לעצתי) כשמבקשים מאיתנו המלצה לכרטיס מסך בהשקעה נורמאלית, ממליצים להשקיע עוד קצת ולרכוש R9600P/XT בכ1100 שקל. אין לי ספק שהכרטיס הזה מעולה!

אבל היום כבר ראיתי כרטיסי TI4200 במתחת ל500 שקל, והפרוש של זה שהמחיר של ה9600 הוא מעל לכפול. זה הצטרף לביקורת שקראתי לא מזמן ששם רואים בבירור שה9600 הרבה יותר טוב בDX9 וכשמפעילים AA&AF, אבל הם מציגים תוצאות דומות ללא האפליקציות האלו.

ברור שה9600 יותר טוב, השאלה היא מה עדיף, או מי מנצח ביחס עלות/ביצועים? האם ה9600P עדיין המלך של הקטגוריה הזאת לדעתכם?

(ועדיין אני הולך לקנות 9600XT ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ש 4200 TI עולה 500 ש"ח ואפילו פחות זה מאוד הגיוני.

מה רצית ?! כרטיס שנמצא כבר כמה שנים בשוק ונחשב מיושן להיום יעלה יותר ?

ההבדלים בכסף ( X2 ) בינו לבין 9600 פרו הם הגיוניים . אתה משלם את ההפרש בזה שאתה מקבל תמיכה

ב DX9 מה שאין לך ב TI 4200 ...

תחשוב למשל בתחומים אחרים - מכונית מודל 99 שאפילו טובה ( מבחינת ביצועים וכו' ) עולה פחות מרכב מודל 2004

אפילו קטן וסטנדרטי... ככה זה בחיים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאווה בין שוק המכוניות לבין שוק המחשבים היא לא נכונה....

עם מכונית שנת 88 אתה עדיין יכול לעשות את הרוב המוחלט של הדברים שאתה עושה עם מכונית שנת 2003.

ב88 היו רק כרטיסי סירקוס לוגיק וטרידנט בארץ....

מה שאני אומר, זה שבדרך כלל כשמתעניינים כאן מה לקנות אנחנו ממליצים או על כרטיס מסך מובנה (או LOW-END לא מובנה) לשוק הבאמת נמוך, וכל מי שמזכיר שהוא רוה גם משחקים, ממליצים לו על הR9600P.

במחיר מול עלות כאלו, השאלה היא האם זה באמת הכרטיס המומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה האשכול שדן בנושא:http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=18;action=display;threadid=54056;start=0

כ-ל מה שהיה להגיד בנושא הזה נאמר בו. להמשיך בדיון זה פשוט לטחון מים. תקרא את מה שכתוב שם, ותחליט בעצמך. ואני מזכיר שוב שמבחינת עלות\תועלת, הייתי לוקח את הTI בעיניים עצומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...