נכנסה לי נמלה למסך מחשב - צריך עזרה בפתיחה של המסך - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נכנסה לי נמלה למסך מחשב - צריך עזרה בפתיחה של המסך

yuval48

Recommended Posts

samsung 2253bw 22 wide

נכנסה נמלה לבפנים וטיילה על כל המסך מבפנים עד שמתה..ועכשיו היא תקועה בפנים וזה כמו נקודה שחורה תקועה.

אתם אומרים שכדאי לנסות לפתוח תמסך ולהוציא אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע...

אתה אומר שנכנסה לך נמלה למסך, מתה שם, ועכשיו יש נקודה שחורה במסך?...

אחי אם יש לך נקודה שחורה במסך אתה יכול להיות רגוע שזאת לא נמלה שעשתה את זה.... אלא פיקסל שרוף, ואז אם המסך עדיין באחריות יכול להיות שהיא מכסה את זה. תבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת מתקשה להבין אותך...

אוקיי אז מתה לך נמלה בתוך המסך.. ביג דיל, זה לא מפריע לשום דבר... ובטח שאני לא מוצא סיבה לפתוח אותו :kopfpatsch: :kopfpatsch:

או שאתה טוען שיש במסך (זה שמולך, זה שאתה מסתכל עליו כשאתה על המחשב....) נקודה שחורה וזאת הנמלה בעצם שנכנסה לתוך המסך? :screwy: (ובמקרה הזה אני חוזר שוב לתגובה הקודמת שלי....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח כמה פיקסלים שרופים..

או שאתה רוצה להגיד לי שגם ראית אותה זזה על המסך?.. (אני אצא אידיוט אם אני אחשוב בקול רם ואומר "אחי, סתם נמרח לך ג'וק על המסך.. תנקה אותו!!" ?!)

הזוי.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח כמה פיקסלים שרופים..

או שאתה רוצה להגיד לי שגם ראית אותה זזה על המסך?.. (אני אצא אידיוט אם אני אחשוב בקול רם ואומר "אחי, סתם נמרח לך ג'וק על המסך.. תנקה אותו!!" ?!)

הזוי.......

היא זזה אתמול כל כל המסך עד שהיא מתה ונשארה במקום...אבל פתאום עכשיו כנראה היא נפלה אנלא רואה אותה יותר!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי טוב הוא הפתרון הטבעי:

תכניס למסך עכביש חי הוא כבר יאכל אותה

בכדי שהוא לא ימות כבה את המסך לפני שאתה מכניס אותו ועד שהוא יצא

אני רק מקוה שהוא לא יספיק לחרבן אותה לפני שהוא יוצא

עדיף נמלה מתה מחרא של עכביש

סליחה מראש על המילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...