משהו מוזר שה XP עולה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו מוזר שה XP עולה

DJO

Recommended Posts

מתי ש ה עולה

אז לכמה שניות יש אייקון כזה ליד השעון ואז הוא נעלם:

מישהו יודע מה זה?

חחח אני בקושי מצאתי את התמונה.. זה מאוד קטן להסתכל מתחת לחתימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אולי לא תאמין אבל שים לב לסימון ב-TWEAK UI למשל (זה מה שמותקן אצלי) לאותיות של כוננים שלא קיימים במחשב... זה בדיוק כמו האייקון הזה שמופיע לך בעליה של . אצלי לא שמתי לב אף פעם שדבר כזה קורה. לא יודע למה זה קורה אצלך. זה די מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון זה באמת קשור

כרגע הסבירו לי שזה אומר שהמחשב שלי מחבר את כונני הרשת שלו ברגע שהמחשב עולה

חבר שלי אמר שזה לא טוב אבל לא היה לו כוח אלי אז הוא לא טרח להסביר מדוע

האם זה טוב או רע?

האם זה סתם לוקח משאבים ועדיף לחכות עד שבאמת יהיה צורך? כי לי זה פשוט נחמד שברגע שאני רוצה זה ישר נפתח בלי דיליי של כמה שניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון זה באמת קשור

כרגע הסבירו לי שזה אומר שהמחשב שלי מחבר את כונני הרשת שלו ברגע שהמחשב עולה

חבר שלי אמר שזה לא טוב אבל לא היה לו כוח אלי אז הוא לא טרח להסביר מדוע

האם זה טוב או רע?

האם זה סתם לוקח משאבים ועדיף לחכות עד שבאמת יהיה צורך? כי לי זה פשוט נחמד שברגע שאני רוצה זה ישר נפתח בלי דיליי של כמה שניות

א . אין לי מושג אם זה טוב או רע. אני מניח שזה עניין של נוחות שימוש בלבד.

ב. כמה משאבים זה לוקח. האם המחשב שלך חלש ולכן הדבר הזה יוצר עליו עומס בלתי נסבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה משאבים זה לוקח כי אני לא יודע איך קוראים ליישום הזה ואני בכלל לא בטוח אם זה יישום

יש לי מחשב חלש דווקא מריץ לא רע אבל אולי אם אני אבטל את זה ירוץ יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יזיק לנסות. השאלה אם זה צורך משאבים כל זמן שהמחשב פועל או רק ברגעים מסוימים (ואז זה מפריע רק לאפליקציות כמו לכידת וידאו)

אתה יכול פשוט להציג את רשימת ה-PROCESSES שרצים עכשיו במחשב ולראות מה צורך משאבים (אולי בצורה מוגזמת..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה אם אתה בכלל צריך את זה... (כונן ממופה, כלומר שיש לו אות כונן כמו לכונן רגיל).

אתה יכול למפות כל כונן (או ספרייה בו) לאות כונן מסויימת, הדבר טוב בעיקר למערכות ישנות או יישומים ישנים ביותר שלא יודעים / יכולים להשתמש בכינוים הסטנדרטי (אני תכך אזכר איך קוראים לסטנדרט הזה...) של -

//[Computer_Name]/[Drive] (/.....)

כדי לבטל את זה לך ל My Computer ושם, תחת Tools תבחר Disconnect Network Drive, או שתלחף כפתור ימני על כונן הרשת שאתה רוצה לבחוק ושם disconnect.

:hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...