פרקליטי קצב: פרסום העדויות מונעות מהציבור "להבין את כל ההליך המשפטי" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרקליטי קצב: פרסום העדויות מונעות מהציבור "להבין את כל ההליך המשפטי"

RnG

Recommended Posts

פרקליטי קצב טוענים שפרסום העדויות מונעות מהציבור "להבין את כל ההליך המשפטי". כלומר מה שהם אומרים זה שהציבור לא באמת מבין מה קרה כשבחורה אומרת שהוא "השכיב אותי בכוח והוא חדר אליי", הם צריכים את פרשנות הפרקליטים. ואני שואל, עד כמה מערכת המשפט חושבת שאנחנו מטומטמים? מדהים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4064968,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אני מזועזע, מתוסכל, מיואש וזועם מהתנהלות בית המשפט, שפרסם באופן מפתיע וסלקטיבי את ראיות התביעה, ואילו מנע כרגע את פרסומן של ראיות ההגנה".

בלי קשר למקרה הספציפי, אם זה נכון, אז הוא צודק.

ממתי מפרסמים בתקשורת בצורה כזאת חד צדדית את העדויות של אחד מהצדדים? ואם כל העדות היא שקר מוחלט?

או שיפרסמו הכל, או שיסתמו את הפה ויחכו להכרעה סופית ויפרסמו אותה. נגד מה שהם עושים (שוב, אם זה באמת נכון, קראתי את רק הפיסקה הראשונה..) צריך לחוקק חוק שאוסר זאת, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי גם פרסום סלקטיבי הוא פסול. רק במקרה והפרטים היחידים שלא מפורסמים הם כאלו היכולים להביא לזיהוי המתלוננת, ואינם מהותיים לעניין - רק אז יש לאפשר פרסום סלקטיבי לטעמי. (כלומר פרסום עדות לפיה המתלוננת עסקה בזנות בזמנה החופשי הוא רלוונטי).

במקרה קצב - היות וישנו צורך ביותר ממערכת אלף-בית אחת, על מנת לתאר את כל המתלוננות נגדו, קשה לי מאוד להאמין שמדובר בעלילה. ככל שיכנס לכלא מוקדם יותר, כן יטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ וללא שום צל של ספק, הדבר שהכי קל להעליל על נשיא, זה אונס סדרתי...

אני לא בטוח שהבנתי את הציניות. מה הבעיה לקחת כמה עובדות ממורמות ולגרום להן להעיד נגדו על אונס בתמורה לבצע כסף?

אני שואל ברצינות... מה הבעיה? זה באמת לא כזה מסובך.

שוב, לא נוקט עמדה ולא מביע דעה :)

רק מנסה לפתוח את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם רוצים להעליל על הנשיא עלילה, הרבה יותר קל למצוא משהו אחר, שאיננו אונס.

תוכנית בה אתה "מגייס" כל כך הרבה נשים שיבדו אונס, היא עם סיכון גבוה מאוד להשתבש. צריך להיות טיפש גמור כדי לקחת סיכון כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעשה שהיה, כך היה: קצב התלונן שאחת, א, מנסה לסחוט אותו. אם שמעתם את הקלטת, היא באבו-אבוה ניסתה לסחוט אותו. ולפי אותה הקלטה לא מדובר על אונס אלא על רומן שכנראה נגמר שקצב עבר לבחורה אחרת. כשחקרו את א, היא התלוננה על אונס. המשטרה התחילה לחקור ומצאה עוד א אחת שאמרה שקצב אנס אותה ואח"כ נזכרה שבעצם נאנסה פעמיים. מצאו עוד כמה נשים שהתלוננו על הטרדה מינית. בסופו של דבר בפרקליטות החליטו שה-א המקורית לא אמינה ולא הכניסו אותה לכתב האישום.

אז היה אונס או לא היה? לא יודע. אבל ממה שכן פורסם וממה שאני יודע על מערכת המשפט בארץ, אני חושב שלא היה אונס. הטרדה מינית קרוב לוודאי שהיתה, יחסי מין עם כפופות גם די בטוח שהיו. אבל אונס? קשה לי להאמין. הבעיה היא שרף ההוכחות לאינוס נמוך כ"כ, שכמעט כל אחד ממשתתפי פורום זה אפשר יהיה להרשיע באונס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בכל הסיפור הזה היא המציאות שבה אפשר להרשיע אדם בישראל על סמך סיפורים בלבד מבלי להציג ראייה אחת.

הטענה ה"חזקה" של השופטים בפסק הדין הייתה שקצב הוא אדם כוחני, שקרן ומניפולטיבי, אבל מכאן ועד הרשעה באונס המרחק, במדינה נורמלית, אמור להיות גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מת על קצב

וגם חושב שהיה מינימום יחסי מרות -שגם את זה הוא מכחיש

אבל כן חושב שיש בעיה ענקית שפימינאציות סותמות פה לחשודים בחסות החוק

מבחינתי שקצב ישב מיליון שנה בכלא-אני לא סובל אותו

אבל חוק צריך ללכת יד ביד עם הצדק

גם ככה הציבור לא נותן את גזר הדין -אז מה לעזאזל הבעיה בלפרסם ?

וזה רק בעיה אחת מרבות במדינה

כל נושא חלוקת הרכוש בגירושין

חוקי עבודה מפליגים לנשים שרק פוגעות ברובם בסוף מעסיקים ומעסיקות פוחדים לעסיק עובדות צעירות

כל העניין של -אין אפשרות לתבוע אשה על פיברוק עברה מינית

עם היתי מעסיק למרות שיש חוק נגד זה -לא היתי מעסיק נשים בכלל -ולא אני לא שונא נשים רק שונא פימינציות שיוצרות נזק עצום בחברה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה המקורית שלי לא מנוסחת כל כך טוב - אינני טוען שהיה אונס על סמך כמות המתלוננות, אלא שלא סביר שמדובר בעלילה מוחלטת.

אם קצב כנשיא אכן הטריד מינית, לדעתי בית הכלא הוא המקום בשבילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...