מסך מתאים למשחקים בעיקר - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך מתאים למשחקים בעיקר

soler37

Recommended Posts

שלום, אני כבר הרבה זמן מחפש מסך נורמלי בלי כל בולשיט שאנשים מאכילים אותי, מישהו הפנה אותי לפורום הזה ואמר לי שזה המקום הכי טוב לחפש מסך.

טוב אז נתחיל התקציב שלי זה עד 1700, אני מחפש מסך בשביל לשחק בחדר שלי והמרחק צפייה זה 40-50 ס"מ.

כמובן שלפני שאני קונה משהו אני בודק טוב טוב לראות שזה יתאים לי ושזה יהיה מוצר שישרת אותי הכי טוב תמורת המחיר.ץ

בדקתי כמה מסכים אבל אני עדיין לא סגור, אני חייב לציין גם שרוב הסיכויים הם שאני אצתרך לסוע ולהסוף את המסך ולא להזמין אלה אם כן אני יהיה חייב לחרוג ממצב כזה בשביל משהו טוב.

מסך אחד שהזמנתי מאתר winprice היה xl2370 LCD זה עם ה2MS, כשהוא הגיע אלי זה היה ה2370hdtv שלא רציתי בכלל, החזרתי אותו בסוף וביטלתי את העסקה והחלטתי לחפש עוד הפעם כדי לראות שלא עשיתי טעות אם מה שחשבתי שיהיה לי הכי טוב.

הנה כמה מסכים שהרשימו אותי:

Samsung BX2450

Dell U2311H

אשמח לעצות מובנות שיעזרו לי למצוא את מה שאני מחפש, אני רוצה לרכוש מסך כמה שיותר מהר מהסיבה הזאת אני כל היום מחפש מה הכי טוב לצרכים שלי.

תודה :)

עריכה:שכחתי לציין שיש לי מסך פלזמה בסלון 42" והוא לא מעניין אותי כל כך, אני קונה מסך כדי שאני אוכל לשחק בחדר ולא להפריע אני גם מחבר את האקס בוקס לראוטר אז החוט עובד דרך הסלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ שעם תיכול לחרוג תיקח תמסך הזה DULL U24

מסך מעולה וטוב יותר בממקצת מאחיו הקטן U23

עם תרוצה לחסוך ובשאר לקניות ציוד אחר כמו עכבר מקלדת וכולי תקננה את U23

שיש לו כמה דברים טובים:

1.שחורים מעולים

2.זווית צפייה מעולה בגלל הפאנל IPS

3.חיבורים מעולים כולל כנסיות USB

4.ארנוגרמיה טובה

5.יכולת כיוויול טובות

6.יכולת לבנים טובות

קיצור מסך מושלם ב1100 שקל אין כיום לו מתחרה בתווך מחירים 1000-2000 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אם הbx2450 של סמסונג?

חשבתי שהוא מסך מעולה גם..

ומה לגבי מרחק צפייה 23" לא יותר מדי בשביל 50 סמ?

הוא ממש לא מעולה, פאנל TN. תעשה חיפוש בין TN ל IPS. בכל מקרה ההמלצה היא U2410 מומלץ לחרוג ואם לא LG IPS23V מכיוון שאתה צריך חיבור HDMI.

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=737199

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=784601

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הdell 24 יקר לי מדי, ועכשיו הlg, לא ראיתי אף אחד מדבר עליו מה אם הdell 23?

עריכה:באופן מוזר לא שמתי לב שלdell אין בכלל חיבור אז ירדתי ממנו, עוד הצעות בקשה אני רוצה לקנות היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מרוצה - למה חבל? ההבדל בין TN לIPS לא משמעותי לכל אחד. אז הוא קיבל באותו המחיר מסך גדול יותר שמתאים לצרכיו יותר (2 כניסות HDMI). מה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...