שיא חדש לבזיון? טקסי יום הזכרון השנה - בתשלום - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיא חדש לבזיון? טקסי יום הזכרון השנה - בתשלום

MiniMizer

Recommended Posts

מדובר בטקס יום הזיכרון לכל הרוחות. ממתי לעזאזל זה הפך למופעי תרבות פופולריים.

יש מקרים שמקובל שאמנים לא לוקחים שכר מעבר לעלות טרחתם ובנוסף הרי יום לאחר מכן ישלמו להם בעין יפה על הופעות יום העצמאות. לא חסרים אמנים מוכשרים (גם אם אולי פחות מפורסמים) שיסכימו להופיעה בטקסים תמורת עלות צנועה ושהרשות המקומית או המדינה תשלם. אז אמן X המפורסם לא יופיע, אז במקום להקה Y הידועה תופיע להקה מבית הספר המקומי לאומנויות שלא פחות מוכשרים מהם, ביג-דיל, העיקר שהמעמד יהיה מכובד וראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזיון, אין מילה אחרת שמתאימה פה.

שמישהו יסביר לי למה אני צריך לראות את הראל סקעת, שרית חדד, גידי גוב וכו' בטקס יום הזיכרון?

מה הם מנסים למשוך אנשים לטקסים?

ממש מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בושה שהטיפול הראוי ביותר לה הוא nuke from orbit. ברצינות, זה נסיון להפוך את טקסי יום השואה לדבר פופוליסטי וזול, למעין אירוע תרבות שאנשים משלמים כדי להיכנס אליו כמו הופעה שחבר'ה יוצאים אליה בשישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אותי העובדה שפאקינג אומנים כמו דודו טסה מופיעים בטקס ליום הזכרון מפריעה יותר מזה שדורשים על זה תשלום?

ממתי פאקינג אומנים מופיעים בטקסים האלה, ולמה בכלל :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טקס יום הזיכרון המרכזי בי"ם בתשלום???

איזה מין ביזיון מגעיל זה? מה הלאה? תשלום על עליה לקבר בני משפחה?

ושל מי הרעיון המפגר להזמין אומנים לטקס יום בכלל? בקצב הזה בקרוב השיחה על יום הזיכרון תיראה ככה:

"איך היה הטקס היום?"

"וואלה פצצה, היה דודו אהרון, ברי סחרוף ונינט, דפקו הופעה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי פוסט על הנושא בבלוג שלי.

בקצרה: אין דבר כזה אירוע חינם ואף פעם לא היה. אירועי יום הזיכרון אמורים(לדעתי) להיות צנועים וממומנים על ידי הממשל. הביקורת כלפי ארגון "זוכרים" היא מגעילה, בהתחשב בכך שרוב הסיכויים שהארגון עושה למען הזיכרון הלאומי יותר מהממשל. הרכיבה הפוליטית של שלי יחימוביץ ואחרים על גבי עניין התשלום(סטס מיזסשניקוב, שר התיירות רוצה לחוקק חוק שאוסר על גביית תשלום באירועים לאומיים - חקיקה מיותרת כבר אמרנו?) היא המגעילה אותי כאן יותר מהכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביזיון ובושה למדינה.

אבל לי אישית מפריע איך האמנים יכולים לקחת כסף ביום כזה בידיעה שזה ייצא מהמשפחות של החללים?

כן אני יודע ומסכים שהם צריכים להרוויח, ואני האחרון שיגיד שלא מגיע להם אבל ביום כזה?

:s07::bash::nono::pissed::nixweiss::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביום שאתה הולך לטקס.

ברור שהטקסים עולים גם לנו כסף, אך לגבות אותם בצורה כזו זה מזעזע.

ואני באמת לא מבין מה הרעיון בלהביא אנשים שרוצים חמש ספרות כדי להגיע.

מישהו מכיר עיר שאין בה מתנ"ס עם תזמורת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שכולם צריכים לקבל את הכסף שלהם, אף אחד לא עובד בחינם.

אבל הטקסים האלה צריכים להיות ממומנים ע"י הממשלה וע"י הרשויות המקומיות, מתוך כספי משלם המיסים.

אם אומן מסויים מבקש סכומים מופרזים שחורגים מהתקציב שהרשות הקצתה לנושא, אז שלא תזמין אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...