אוסאמה בן-לאדן חוסל בפקיסטן. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוסאמה בן-לאדן חוסל בפקיסטן.

menihen16

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא בטוח שפקיסטן ידעה שהוא נמצא שם, הרי הוא לא יצא למכולת כל יום לקנות אורז... לפקיסטן בהחלט יש אינטרס לחסל אותו, בעיקר בגלל סדרת הפיגועים של אל-קאעידה כנגד ממשלת פקיסטן ואזרחיה.

כמות המעורבות של פקיסטן באל-קעידה זה כנראה הדבר העיקרי שיעסיק את אמריקה בזמן הקרוב.

המרחק שלו מבירת פקיסטן או עצם הימצאותו בפקיסטן לא מעידה רבות על מערובתה של פקיסטן, בדיוק כמו שעצם זה שאנחנו לא יודעים איפה גלעד שליט נמצא(למרות שהוא רחוק ממש קילומטרים ספורים מהקריה בתל אביב) לא אומר שאנו מעורבים בחטיפה.

אם אני לא טועה, בהדלפה מוייקיליקיס הראו שמספר אנשים במחלקת המדינה בארה"ב סבורים שישנה דרגה מסויימת של שיתוף פעולה בין הממשל הפקיסטני לאל-קעאידה. השאלה היא כמה והשאלה היא האם זה נכון. "נדע" בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל שקר מוחלט!

לא להתייחב לסרטון - כנסו ללינק שם תראו את התמונות.

http://www.liveleak.com/view?i=e46_1304318901

שימו לב לתמונה האמצעית - תמונה שהופצה כבר ב2009!

החלק התחתון של הפנים של אוסמה + האף פשוט הועתקו על גבי התמונה של הבחור המת.

רואים זאת בבירור.

ברור שעיתון לא ישימו לב לזה.

"הגופה הושלחה למים" איזה בלוףףףףףףףףףףףףףף

אחרי כל המאמצים וההקרבות והמשאבים שהושקעו הגופה מושלחת סתם כך למים.

הכל כאן תרגיל מסריח שאמור להוביל למשהו עוד יותר מסריח בסדר גודל גלובאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכה את התמונה??

התמונה הסופית שפורסמה היא התמונה היחידה של בין לאדן "המחוסל".

בתמונה הראשונה אנחנו רואים את בין לאדן

התמונה השנייה של האדם ההרוג - פורסמה ב2009

ובתמונה השלישית (מה שפורסם בכל הכותרות - בין לאדן המחוסל) היא בצרה ברורה ההכלאה בין שניהן.

אם הם באמת היו רוצים להיות אותנטיים אז הם לא היו זורקים את הגופה למים ומבאים לנו עוד והוכחות ברורות

ולא תמונה אחת מפוברקת וחארטות כמו "זה לפי הDNA של אחותו".

במשך 10 שנים הם מנסים לתפוס אותו ואז ביום בהיר אחד הוא נמצא ע"י יחידה יחסית קטנה מחוסל מצולם כביכול ונשלח לים.

תעשו לי טובה.

גם אני הייתי מאוד שמח לראות את החלאה הזאת נתלה כמו סאדם - אבל זאת לא האמת כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאמריקאים לא חסר קונספרציות, אם הוא מת ומתי אין דרך לדעת.

מה שכן מבחינה פוליטית אובמה הרוויח.

חבל שמספר רב של חיילים נהרגו בדרך, האם זה היה שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? לא נהרגו שום חיילים במבצע הלכידה.

ו-XO, הם שלחו את ה-NAVY SEALS. יחידה קטנה, אבל היא המקבילה לשייטת 13. הם לוחמי עילית והמבצע לא היה קשה (הוא בכל זאת לא ידע שהם באים אחריו).

אני לא יודע למה שהם יחזיקו בבן-לאדן שבוי ויגידו שהוא מת. אני גם לא מבין איזו תועלת הם היו מפיקים מעשיית כל דבר אחר עם הגופה שלו שהוא לא השלכה למים. מה, אתם רוצים שיקברו אותו באדמת ארצות הברית? אתם רוצים שיקברו אותו בפקיסטן? זה יהיה מוקד לעלייה לרגל של טרוריסטים מכל העולם, ויעניק לו מעמד של קדוש מעונה (וכן, זובי דובי, להרוג אותו במתקפת פתע ולזרוק אותו לים זה מעמד של קדוש הרבה-פחות-מעונה מלהביא אותו לארה"ב, לחקור אותו, לנהל קרקס תקשורתי בבית משפט במשך כמה שבועות ואז לקבור אותו כמו כל אדם אחר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות כזאתי

הכוח המיוחד שכביכול הרג את אוסמה לא באמת הרג אותו אלא לקח אותו חי

בטלויזיה הלכו על הקו של להדגיש שהמטרה היחידה של הכוח הייתה לחסל אותו נטו כוח חיסול

אחרי זה הגיעו הדיבורים על הגופה בים

עכשיו אין שום גופה אוסמה מת ואף פעם לא יראו אותו יותר ואי אפשר למצוא אותו כי זרקו אותו לים

כל השאו הזה הוביל לתוצאה סופית של אוסמה מת ואין גופה

מהלך העניינים מעלה ספקות בצורה ברורה

קיצור נראה לי יש אפשרות אוסמה מוחזק עכשיו אצל האמריקאים במקום סודי שממנו הוא בחיים לא יצא ואף אחד לא הולך לשמוע ממנו יותר

האמריקאים פשוט חוקרים אותו ומענים אותו בשביל עוד אינפורמציה על אל קעידה

הרבה יותר הגיוני לקחת אותו חי ולהפיק עוד מידע על אל קעידה מאשר סתם להרוג אותו

זה לא בלתי אפשרי לקחת אותו חי זה כוח מיוחד של ארצות הברית אם הם רוצים לקחת אותו חי הם משיגים את המטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמה שאוסמה היה צריך לעשות (ולכו תדעו, אולי הוא עוד עשה) זה להכין קלטת בסגנון של "האמריקאים סתם שקרנים, אני עדיין בחיים."

ובאמצעות קצת עריכת להכניס את העיתון של היום בתור אובייקט בקלטת ולסדר שישחררו את זה כמה ימים אחרי שהוא "מת"...

ואחרי קלטת כזאת חצי מהעולם לא יאמינו לאמריקאים שיטענו שהסרטון מזוייף וזה גם יכול לגרום לאמריקאים לשחרר של הגופה

אבל אז תמיד אפשר לטעון שהתמונות מזוייפות ולא הסרטון...

בכל מקרה, זה לפחות היה יכול להיות הבדיחה האחרונה של אוסמה על ארצות הברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי, בן-לאדן לא התעסק בבדיחות, הוא התעסק בהרג טרוריסטי המוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהייתי יותר מגדיר את זה בתור "התעסק ב(ניסיון) להשפיל את ארה"ב"

ואם זאת המטרה (או לפחות חלק מהמטרה), הרי שקלטת כזאת יכולה לעשות נזק תדמיתי לארה"ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמה שאוסמה היה צריך לעשות (ולכו תדעו, אולי הוא עוד עשה) זה להכין קלטת בסגנון של "האמריקאים סתם שקרנים, אני עדיין בחיים."

ובאמצעות קצת עריכת להכניס את העיתון של היום בתור אובייקט בקלטת ולסדר שישחררו את זה כמה ימים אחרי שהוא "מת"...

ואחרי קלטת כזאת חצי מהעולם לא יאמינו לאמריקאים שיטענו שהסרטון מזוייף וזה גם יכול לגרום לאמריקאים לשחרר של הגופה

אבל אז תמיד אפשר לטעון שהתמונות מזוייפות ולא הסרטון...

ואם האמריקאים היו מחליטים לפרסם את התמונה שלו או שהיו תופסים אותו בחיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...