תוכנה לסידור ספריית המוזיקה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנה לסידור ספריית המוזיקה

hearyourorphanedch

Recommended Posts

אהלן

אני מקווה שהגעתי לפורום הנכון

עד לפני שבועיים היתה לי ספריית מוזיקה מקסימה ומסודרת

120 גיגה של אלבומים עם תמונות, שמות מלאים ומסודרים כמו שצריך

אבל בגלל שחלק מהמוזיקה קנוייה וחלק מהמוזיקה מהאינטרנט התגים של השירים לא היו זהים (לדוגמה אלבום אחד של הביטלס יכול להיות עם תג של beatles והאלבום השני עם the beatles) וזה לא הפריע לי בכלל עד לפני שבועיים.

עכשיו, מה קרה לפני שבועיים?

התקנתי אייטונס!

וכמובן שהתוכנה בילגנה לי את הספריה. ניסיתי להוריד מדיהמאנקי שרק בילגן לי עוד יותר. הורדתי כל מני תוכנות כמו טאגר חינמיות שלא עזרו ורק הרסו.

התחלתי כבר לחשוב על לרכוש את תוכנת tuneup media

אבל נראה לי שלשלם 50$ על זה זה קצת מוגזם. מישהו מכיר תוכנה אחרת או איזהשהי דרך שפיספסתי?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייטונס יכול מאוד לעזור, תבקש ממנו שייקח מהרשת את השמות והכל, אם זה לא פועל אפשר לנסות את אותו הדבר בנגן המובנה של .

אם יש למישהו פתרון יותר טוב (כי גם זה דורש קצת התעסקות) גם אני ישמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייטונס יכול מאוד לעזור, תבקש ממנו שייקח מהרשת את השמות והכל, אם זה לא פועל אפשר לנסות את אותו הדבר בנגן המובנה של .

אם יש למישהו פתרון יותר טוב (כי גם זה דורש קצת התעסקות) גם אני ישמח לשמוע.

אני גם חשבתי

אבל או שהוא לא באמת עוזר

או שאני לא כל כך יודע איך להתעסק עם האייטונס הזה, כי הדבר היחיד שאני מצליח לעשות איתו זה להכפיל את המוזיקה שוב ושוב :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שלא הבנת איך זה מתבצע.

אתה מגדיר את האייטונס שהוא ייצור בעצם ספרייה משלו שאותה הוא מנהל ויסדר, ומשם אתה צריך לשנות בשיר רק את התגיות (מה שאתה גם יכול לעשות באופן אוטומטי) והאייטונס כבר יעביר את הקבצים לתיקיות הנכונות או ישנה את שמם וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שלא הבנת איך זה מתבצע.

אתה מגדיר את האייטונס שהוא ייצור בעצם ספרייה משלו שאותה הוא מנהל ויסדר, ומשם אתה צריך לשנות בשיר רק את התגיות (מה שאתה גם יכול לעשות באופן אוטומטי) והאייטונס כבר יעביר את הקבצים לתיקיות הנכונות או ישנה את שמם וכו'.

כן זה ברור לי

הבעיה זה התגיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי ישמע מפרך, אבל זה ממש הרבה יותר כיף לעשות ידנית. תעשה את זה עם . מצד אחד תשמע אלבומים שאתה אוהב מצד שני זה יתן לך קצת פרספקטיבה ותמחוק דברים (קצת קשה לי להאמין שאתה באמת מאזין לכל ה-120 ג'יגה). כן זאת עבודת נמלים, כן זה יקח לך הרבה זמן אבל לפחות תוכל לנוח על זרי הדפנה ולדעת שהכל מסודר :)

(עשיתי משהו דומה עם 40 ג'יגה וזה הלך הרבה יותר מהר ממה שחשבתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שכבר סידרתי פעם ידנית את הסיפריה והייתי עושה את זה שוב ידני אבל דבר ראשון אני סטודנט, חבל לי על כל דקה שאני משקיע לא על שיעורי בית ודבר שני אחת התוכנות שמיהרתי להתקין פשוט פיזרה לי חלק מהמוזיקה למקומות שונים במחשב. ככה שהמצב הוא די נורא! הייתי כל כך גאה בספרייה שלי...:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבוי, איך זה קרה?

גם אני סטודנט. הרי אתה לא לומד 24 שעות ביממה. כל יום חצי שעה ומהר מאוד תעבור על הכל. קודם כל כמובן תסדר את המוזיקה בתיקיה אחת

כן, אם לא תהיה ברירה זה מה שאעשה. קיוויתי שאולי יש איזו תוכנה שעושה את זה אוטומטית וחינם שפיספסתי...

איך זה קרה? חוסר זהירות טיפשי. תלמדו ממני: גבו את תיקית המוזיקה שלכם כל כמה זמן............והכי חשוב, תימנעו מאייטונס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי תיקיה אחת עם מסודרת לפי אמנים, ובתוך כל אומן הדיסקים מסודרים לפי שנים.

למוזיקה אני עדיין משתמש בווינאמפ 2 :) )))

אני הייתי משתמש במדיה פלייר הפשוט עד אייטונס

אייטונס... :s07:

עכשיו גם גיליתי עוד בעיה. יש לי הרבה להקות מהסבנטיז ומהסיסקטיז שאף אחד לא שמע עליהם והתוכנות שהורדתי לא זיהו אותם ושינו להם את השם למשהו אחר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...