מחפש מצלמה לטיול - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה לטיול

mc_elad

Recommended Posts

התקציב הוא כ 1700

העדפה שלי הוא למצלמה קומפקטית

אני לא ממש מבין בכיוון של אז אני מעדיף שיהיה במצלמה מצבי צילום מוכנים שפשוט מפעילים ת'מצב ומצלמים :)

האם ב Panasonic TZ20(שיש המון המלצות עליה) יש שיפור משמעותי מה Panasonic TZ10 ??(איכות תמונה\ממשק\מצבי צילום)

##בגלל שההבדל במחיר גדול אז אני בהתלבטות..

הצעות על מצלמות נוספות תתקבל בברכה(כמובן - איכות תמונה\ממשק\מצבי צילום\זום)

תודה מראש למגיבים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TZ10 ממש טובה. מצלמת לא רע בכלל על אוטומטי, אבל מומלץ ללמוד לשלוט בה על מנת להוציא ממנה את המירב.

היתרונות העיקריים של ה-TZ20 הם צילום ב-FHD במקום HD ועוד קצת זום (חסר משמעות לפי דעתי).

תזכור שלטיול ארוך עם מצלמה כמו ה-TZ אתה ממש חייב לפחות 2 סוללות נוספות. זה לא יאמן כמה חיי הסוללה במצלמה הזאת עלובים. ל-TZ10 יש סוללות חלופיות ב- במחיר טוב. אני לא יודע מה המצב עם ה-TZ20 החדשה היחסית.

בנוסף רצוי שיהיה ברשותך כרטיס איכותי של 16 ג"ב ותיק טוב שיגן עליה מפני חבטות ולחות. הדברים האלו עולים כסף ועם ה-TZ20 אתה תחרוג מהתקציב.

ד"א - אם אתה מתכנן טיול עם הרבה מים, רפטינג, ג'יפה וכו' ותרצה לצלם בתנאים האלו, תשקול מוקשחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-TZ10 ממש טובה. מצלמת לא רע בכלל על אוטומטי, אבל מומלץ ללמוד לשלוט בה על מנת להוציא ממנה את המירב.

היתרונות העיקריים של ה-TZ20 הם צילום ב-FHD במקום HD ועוד קצת זום (חסר משמעות לפי דעתי).

תזכור שלטיול ארוך עם מצלמה כמו ה-TZ אתה ממש חייב לפחות 2 סוללות נוספות. זה לא יאמן כמה חיי הסוללה במצלמה הזאת עלובים. ל-TZ10 יש סוללות חלופיות ב- במחיר טוב. אני לא יודע מה המצב עם ה-TZ20 החדשה היחסית.

בנוסף רצוי שיהיה ברשותך כרטיס איכותי של 16 ג"ב ותיק טוב שיגן עליה מפני חבטות ולחות. הדברים האלו עולים כסף ועם ה-TZ20 אתה תחרוג מהתקציב.

ד"א - אם אתה מתכנן טיול עם הרבה מים, רפטינג, ג'יפה וכו' ותרצה לצלם בתנאים האלו, תשקול מוקשחת.

תודה על התגובות :xyxthumbs:

יש שיש לה איכות תמונה טובה וחיי סוללה (אם אפשר על AA רגילות) ערוכים??..

איך ה Canon PowerShot SX210 IS ??..

או אוליי כדי לקנות מצלמה מסוג דמוי SLR ?

אם יש לכם המלצות זה יהיה טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...