דררה ססגונית - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דררה ססגונית

רפאלח

Recommended Posts

חג פסח, חול המועד עם המשפחה בנחל ליד הכינרת. תוכי קטן עף מעלינו אז יריתי קצת עם הD3100 + 18-105 שלי. זה החשיפה הרביעית שיצאה הכי מוצלחת לדעתי.

עשיתי קרופ + unsharp mask.

תפיסה דיי טובה בהתחשב במרחק הגדול והעדשה הבסיסית.

תיהנו

47403013.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה. בקשר לענף הזה מלפנים אין מה לעשות. זה מה יש.

בעיניי הוא לא מוצא חן פה, אבל שלא תחשוב שתמיד צריך להסיר הכל בדרך לציפור. עניין של טעם, תחליט אתה.

לגבי צבעי הירוק - אתה שם לב שהם יצאו קצת "זרחניים" ? לא בדיוק הירוק של הטבע, או שיוצא בפילם. משום מה דיגי' יוצא אחר.

גם הצהובים טיפה "מתים".

אפשר לתקן את זה קצת בפוטושופ. אתה יכול לבחור לפי איזה "תרגום" צבעים לעבוד ב RAW, וגם לשנות את הHUE והרוויה של משפחת צבעים.

נראה לי שזה כל מה שיש לי לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתמונות האחרות ברח לי הפוקוס בקצת קדימה או אחורה. בגלל זה אני מבסוט על הפריים הספציפי הזה שהפוקוס בדיוק איפה שצריך להיות. היו הרבה ענפים בדרך, ובשביל ציפור שיושבת בדיוק 2 שניות על ענף לפני שהיא בורחת לעץ הבא, זה תפיסה טובה :)

והלוואי והייתי יכול להזיז קצת ענפים בזמן שהציפור יושבת לה ומחכה לתמונה..

יפה שאתה שם לב לעניין של הצבעים. כמעט כל התמונות שאני מצלם יוצאות טיפה באובר צבע. זה משהו שאני אוהב, הרמתי בסטופ את הרוויה בהגדרות צבע במצלמה, בעיניי זה הרבה יותר מחמיא, ואוליי בכמה מקרים זה קצת דופק, כמו כאן שאני נאלץ להסכים איתך.

העניין של הוספת רוויה מוסיף המון בצילומי לילה, זה יותר ציורי, או שם בולשיט אחר שאפשר לקרוא לזה whatever. אני פשוט מת על זה

האלבום הזה שצילמתי והעלתי לפייסבוק ימחיש את זה הכי טוב

http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.10150117462006392.303152.736561391

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...