Acer 3820TG ביקורת זריזה מאוד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Acer 3820TG ביקורת זריזה מאוד

beldasara

Recommended Posts

אני משוכנע שרובכם לא עוקבים, אבל התחבטתי כמה שבועות בשאלה איזה מחשב 13.3 חזק וקל בטווח המחירים של עד 4000 ש"ח לקנות. לפני שבועיים החלטתי וקניתי את הAcer3820TG.

הדרישות שלי מהמחשב היו קלות משקל, זמן סוללה סביר (4 שעות+) ועוצמה. אני רוצה להתעכב רגע על העוצמה כי אני רואה שבדרך כלל שמתכנתים מבקשים מעל דפים אלו להמלצות למחשבים בד"כ ממליצים להם על מחשבים Low voltage למיניהם, לדעתי זאת טעות מרה.

כמו הרבה מתכנתים, אני עובד הרבה עם VM ואני ממש לא בטוח שמעבדים שהם לא State of the art לפחות של לפני שנה שנתיים לא יעמדו בכך.

כמו כן, קיוויתי שאני אוכל להריץ איזשהם משחקים על המחשב, יש לי פינה חמה לזוללי הזמן הקטנים גם אם אין לי זמן עבורם.

בכל מקרה, אחרי הרבה בדיקות באינטרנט וכו' החלטתי על ה3820 שנמכר בנועה מחשבים עם 3 שנים אחריות תמורת 3800 ש"ח (אם אינני טועה).

ההיילייטס מבחינת חומרה הם:

Core i5 480, 4G,500G

והבונוס הגדול:

Radeon 6550.

כמו כן, המחשב הוא מסדרת Timeline של acer שיש לה זמן סוללה שהוא לכל הפחות סביר.

בכל מקרה, התרשמויותי לגבי המחשב:

נוחות: המחשב לא כמעט ולא מתחמם כל עוד לא מריצים עליו משחקים דורשניים מאוד והמקלדת מצויינת. עם זאת הפד נוטה להיות קפריזי לפעמים, אפשר רק לקוות שזה יתוקן מתישהו עם דרייברים.

זמן סוללה: טוב, המחשב לא מגיע ל-8 השעות שהוא מבטיח, ומעולם לא שמתי אותו בשום מבחן אמיתי, אבל כן יצא לי לעבוד עליו 3.5 שעות ולראות שיש לי עוד 50% סוללה זמינה. בלעבוד אני מתכוון לקרוא מסמכים ומדי פעם להכנס לאינטרנט.

ביצועים: זה באמת הפלוס הגדול שלו, כמו דסקטופ טוב מבחינת עבודה שוטפת. באמת, קשה להעמיס עליו והכל עובד חלק נחמד ומהיר.

מבחינת משחקים, ובכן, כמו שאמרתי אני די עסוק אבל כן יצא לי לשחק עליו קצת Call of duty 4. עובד חלק לחלוטין בהגדרות גבוהות.

שירות: האמת שזה החלק הבעייתי, אין לי ממש מושג מי נותן השירות לש המחשב. אני חושב שזה מעבדות טלדור שאני לא יודע עליהן כמעט כלום. עם זאת, ההרשמה לאחריות מאוד רצינית ונעשית דרך האתר של Acer ככה שאולי הם גם מחוייבים לכל מיני סטנדרטים וכאלה.

עיצוב: התמונות באינטרנט לא עושות עמו חסד, המחשב דק מאוד ונראה מצוין, כיסוי האלומיניום המוברש השחור לא פחות ממרשים.

לסיכום,

אני די מאוהב במכשיר החביב שמונח כאן על חיקי, אני חושב שהוא מצליח להציע דברים שמתחבריו הישירים (Asus u35 Samsung Q330) לא מציעים ועוד במחיר נמוך מהם.

ביקורת הרבה יותר טובה ומנומקת ניתן למצוא כאן:

http://www.notebookcheck.net/Review-Acer-Aspire-3820TG-Subnotebook-HD6550.46605.0.html

לקנות ניתן, כמו שאמרתי, בנועה מחשבים או בKSP.

חג שמח ואולי כשר,

יובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, באמת נראה מחשב מצוין.

אני גם מחפש מחשב לאותם צרכים בערך, אבל חשוב לי שהמסך יהיה נוח לעבודה גם בסביבה עם הרבה השתקפויות או עבודה בחוץ,

אתה יכול להגיד איך המסך של המחשב מהבחינה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזהיר, הוא מאוד גלוסי, אבל חוץ מזה שהוא גלוסי הוא מוצלח למדי. כמו כן, נקודה חשובה שלא הזכרתי קודם לכן: איכות הבנייה של המחשב, עד כמה שאני מסוגל לשפוט, נראית לעילא ולעילא, הכל הדוק להפליא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...