טיסות low cost - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיסות low cost

Judas Iscariot

Recommended Posts

מישהו התנסה? מכיר חברות? מצאתי רק את easyjet וארקיע כיוצאות מהארץ וניתן לבדוק עלויות רק חצי שנה קדימה ולא שנה+ - למרות שהבנתי שככל שמזמינים מוקדם יותר, כך המחירים נמוכים יותר...

בקיצור, אשמח לעזרה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה שלך היא שאתה מתחיל בישראל.

אין הרבה טיסות low cost מהארץ, המובילה העיקרית בתחום היא ארקיע אבל, שמע, אם אתה לא קבצן או משהו כזה באמת שאני לא ממליץ.

easyjet יש להם טיסות לא רעות, אבל באמת צריך להיות מוכנים לזה שלא מקבלים כלום ושהם ממש קשים עם המגבלות שלהם, טסתי איתם כמה פעמים בתוך אירופה והיה מוצלח ודי זול.

אם אתה רוצה לטוס מהארץ ולא רוצה חברה ישראלית אני חושב שהאפשרות הכי זולה שלך לרומא תיהיה עם Malev לפרגי (בודפסט) ומשם לרומא (easyjet/malev). מצד שני יכול להיות שעם הקונקשין זה לא יצא הכי זול שבעולם, שווה בדיקה.

בצפון אירופה יש לך את ryanair שלא טסתי איתם אף פעם אבל האקסית שלי אוהבת אותם (הם אלו שהיה איתם את הסיפור בזמנו שהם רוצים להטיס אנשים בעמידה, אבל למיטב ידיעתי זה לא באמת היה או יהיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצפון אירופה יש לך את ryanair שלא טסתי איתם אף פעם אבל האקסית שלי אוהבת אותם (הם אלו שהיה איתם את הסיפור בזמנו שהם רוצים להטיס אנשים בעמידה, אבל למיטב ידיעתי זה לא באמת היה או יהיה)

טסתי איתם מלונדון לאירלנד (ובחזרה), אבל אין הרבה מה להגיד עליהם - אוטובוס מעופף כמו כל החברות הזולות האלה שווה בשביל חצי שעה טיסה..

אבל אני חייב להגיד שזה ממש מוזר לראות אנשים יורדים מהמטוס ולהעלות 5 דקות אחרי שהם ירדו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, חיפשתי בmalev והמחירים נעים בסביבות ה-500 דולר לטיסה לרומא עם עצירה בבודפשט... מיותר לאללה.

בארקיע אין לי אפשרות לחפש כ"כ "מאוחר", אנחנו מתכוונים לטוס באיזור מאי-יוני 2012, באתר שלהם אפשר לראות מחירים/טיסות רק עד אוקטובר 2011... ככה גם ברוב החברות Low cost האחרות... אז מה זה הקטע הזה של "שנה וחצי" לפני? =/

ryanair נראה לי יותר רלוונטיים לטיול עצמו, כיוון שהם לא יוצאים או טסים לתל אביב... במקור תיכננו בכלל טיול רכבות, אבל ממה שראיתי בEurail, זה יקר ברמות לא הגיוניות... או שזה כן משתלם?

התכנון שלנו הוא: איטלה, צרפת, גרמניה והולנד. (בסדר הזה)

יותר ספציפי: רומא, צפון איטליה(ונציה, פירנצה וכו'), דרום צרפת(הריביירה, קאן), פריז, ברלין ו/או מינכן ואז אמסטרדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך זה באזור שאתה הולך להיות אבל באירלנד בזמן שהייתי שם היו כרטיסי רכבת "חופשי שבועי" וכו' ככה שאם אתה עומד לסוע הרבה ברכבות זה יכול להשתלם דברים כאלה, אני לא קניתי כאלה כי לא נסעתי הרבה ברכבות (אירלנד היא לא כזאת גדולה..) אבל תבדוק מה האפשרויות לכרטיסיות כאלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה, חיפשתי בmalev והמחירים נעים בסביבות ה-500 דולר לטיסה לרומא עם עצירה בבודפשט... מיותר לאללה.

בארקיע אין לי אפשרות לחפש כ"כ "מאוחר", אנחנו מתכוונים לטוס באיזור מאי-יוני 2012, באתר שלהם אפשר לראות מחירים/טיסות רק עד אוקטובר 2011... ככה גם ברוב החברות Low cost האחרות... אז מה זה הקטע הזה של "שנה וחצי" לפני? =/

ryanair נראה לי יותר רלוונטיים לטיול עצמו, כיוון שהם לא יוצאים או טסים לתל אביב... במקור תיכננו בכלל טיול רכבות, אבל ממה שראיתי בEurail, זה יקר ברמות לא הגיוניות... או שזה כן משתלם?

התכנון שלנו הוא: איטלה, צרפת, גרמניה והולנד. (בסדר הזה)

יותר ספציפי: רומא, צפון איטליה(ונציה, פירנצה וכו'), דרום צרפת(הריביירה, קאן), פריז, ברלין ו/או מינכן ואז אמסטרדם.

מי האידיוט שמזמין כלכך הרבה זמן מראש? לא רק שזה לא יהיה יותר זול, זה יהיה יקר יותר... מחירי הטיסות משתנים בצורה של עקומה הפוכה, יש טווח מסויים שבו המכירים של הכרטיס הם נמוכים אבל זה לא שנה לפני, וגם לא שבוע לפני הטיסה(למרות שאם יש מזל כרטיסי הרגע האחרון שנקנים בשדה בד"כ זולים להחריד). בכל מקרה טיסה בין איטליה להולנד למשל בקיץ בטווח מידי עולה כ150-180 יורו, רכבות באירופה יקרות לא פחות מטיסות(לפעמים אפילו יותר) הייתרון של הרכבות זה שהתחנת רכבת היא תמיד במרכז העיר וחוסכים את ה30-50 יורו על המונית, והרבה אנשים מעדיפים את הנוחות של הרכבת מאשר להגרר למטוס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הי, אני אידיוט - נעים להכיר ::)

ב. אני לא מחפש כבר עכשיו להזמין, אני מחפש בשביל לבדוק מה טווח המחירים.

חוץ מזה, שהבנתי שבטיסות Low cost יש שתי אפשרויות לטיסות באמת זולות: או להזמין *המון* זמן מראש(כמו שמישהו פה ציין: שנה וחצי לפני) או ממש להגיע לשדה ולשאול בנון-שלנטיות "אז... נשארו מקומות בטיסה לרומא שיוצאת... עוד שעה?"

ג. 350 דולר זה מחיר הגיוני לרכבות? איטליה-צרפת-גרמניה-הולנד, 5 ימי "טיול" בתקופה של חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תזמין ממש יום יומיים לפני תוכל לקבל מחיר של 200-250$ לטיסה

בקיץ שעבר (סוף אוגוסט) הזמנתי יומיים לפני בדקה 90 טיסה לברצלונה ב220$ בערך, חצי יום אחרי זה זה נהפך ל180$ משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הי, אני אידיוט - נעים להכיר ::)

ב. אני לא מחפש כבר עכשיו להזמין, אני מחפש בשביל לבדוק מה טווח המחירים.

חוץ מזה, שהבנתי שבטיסות Low cost יש שתי אפשרויות לטיסות באמת זולות: או להזמין *המון* זמן מראש(כמו שמישהו פה ציין: שנה וחצי לפני) או ממש להגיע לשדה ולשאול בנון-שלנטיות "אז... נשארו מקומות בטיסה לרומא שיוצאת... עוד שעה?"

ג. 350 דולר זה מחיר הגיוני לרכבות? איטליה-צרפת-גרמניה-הולנד, 5 ימי "טיול" בתקופה של חודשיים.

אין טיסות Low Cost שנה לפני הטיסה, אתה תשלם חתיכת פרמיה על שריון כזה... טיסות זולות מתחלקות ל-2 קטגוריות, צ'רטרים של חברות טיסה כמו easyjet ושות', ורכישות של הדקה-90 שמתבצעות ע"י רכישת הטיסות מחברות booking שכבר שרכשו את המקומות אבל לא הצליחו למכור את הכרטיסים. אם רוצים לקבל מחיר "סביר" בלי להשתמש באחת מהשיטות הללו אז מספיק להזמין עד חודש מראש לטיסות שבועיות סדירות, וחודשים שלוש מראש לטיסות תקופתיות וצ'ארטרים כל דבר מעבר לכך לא יחסוך לך שקל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיוני טיסות הכי זול להזמין מספר חודשים לפני ובטח לא שנה וחצי, במיוחד שמדובר בלואוקוסט או ליינרים (אלעל, מאלב ושאר חברות "רגילות"). שים לב שהקומבינציה של הכרטיסים שלך קצת מיוחדת וזה יכול להעלות את המחיר (הזמנת כרטיסים לכיוון אחד או לחילופין הלוך ושוב מיעדים שונים).

את היעדים הקרובים תעשה ברכבת (יתרןו נוסף מעבר למה שנאמר - אפשר להגיע לתחנה 10 דקות לפני הנסיעה ולא שעה לפני הטיסה), את הרחוקים בטיסת לואו קוסט. נסיעת רכבת מצפון איטליה לדרום צרפת היא הגיונית, אבל מאמסטרדם למינכן או לברלין זו נסיעה של לא מעט שעות (גם בין ברלין למינכן אגב. יש טיסות כל כמה דקות במחירי רצפה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לרכבת מאמסטרדם לברלין אני לקחתי אותה.

הזמנו מראש באינטרנט אם אני לא טועה היה סביב ה-65 יורו, אם אתה מזמין רכבת בשעה מסוימת, ללא אפשרות שינוי. אם אפשרות שינוי היה יקר יותר.

היינו בתאים של 6 מיטות, 3 בכל צד, היה קצת מסריח, אבל בגדול ישנתי איזה 8 שעות מתוך 9 שעות הנסיעה.

מברלין למינכן זה 8 שעות אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...