מחפש כרטיס קול שיוציא את המירב מהרמקולים ADA880. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס קול שיוציא את המירב מהרמקולים ADA880.

1

Recommended Posts

1. בבקשה תהיה קצת יותר מצחיק

2. למה אסור למכור?? מה זה אסור למכור פה??? מה זה הזיוני שכל האלה?? הוא רוצה כרטיס ויש לי אחד שאני כבר לא משתמש בוא אז אמרתי לו שאני מוכן למכור לו ואנחנו מדברים עכשיו באייסיקיו

מה הבעיה שלך???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מה זה "מה אכפת לך?" ו"מי המציא את החוק הדבילי הזה?". האתר שייך למישהו ואותו מישהו (או מישהם..) החליט שהוא לא רוצה שיהיו מכירות בתוך הפורום. קבל את זה או שאל תשתמש בפורום. אתה אורח כאן בדיוק כמוני בבית של מישהו אחר.

לקצת עיון בשבילך : http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=8;action=display;threadid=51736;start=msg474606#msg474606

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה תנסה למכור פה?!?!?!?

מה אכפת לך?!?!? מה זה מפריע לך שאני לא צריך את הכרטיס ויש מישהו שכן צריך אז אני רוצה למכור לו??? מה?!?!?

תסביר לי בבקשה למה כתבו את החוק הדבילי הזה

אולי אצלך בGAYMER יש חוקים אחרים, אני מציע לך לקרוא טוב טוב את החוקים (שרשומים בת'רד בראשית כל פורום) והלפנים אותם, למה? כי ככה החלטנו בשביל לשמור על הסדר הטוב בפורום, וככה החוקים יישארו עד שייתנו לנו נימוק אחר.

וכאן נגמר הדיון, יש לך תלונות על החוקים? תפתח ת'רד חדש בפורום "על האתר והפורום" עם נימוקים משכנעים למה החוקים לא בסדר.

כל הודעה שלא קשורה לנושא המקורי של הת'רד מרגע זה - תימחק ללא אזהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...