אני לא אכנס כאן לויכוח אתך מנהל אתר Hwzone ... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא אכנס כאן לויכוח אתך מנהל אתר Hwzone ...

udicol

Recommended Posts

ציטוט :"אומנם יש מספר אנשים\אתרים שמעליבים בעצם קיומם את סצינת אתרי החומרה בארץ ובעולם, אך אל דאגה.. מי שפועל בדרכים שפלות ולא חוקיות כמו ניצול, הונאה, שקרים בפרסום וכו' - סופו שיום אחד הוא יפול..".

האם אתה מוכן להסביר ? מה כוונתך ? הלו מספר פעמים שאנשים מזכירים כאן שמות של חנויות , או אתרים שונים "מנודים " כפי שהבנתי לפי תגובות "מנהלי פורומים " , אזי נתקלים בתגובות זועמות של מספר מנהלים "בכירים" בפורומים .

לא פעם נתקלתי בתגובה צוננת מצידך (מנהל Hwzone), ועד מהרה הבנתי כי מדובר בצעיר מתלהם , שרוצה להתפרק על ידי השפלה של אנשים בפורומים .

בינתיים באמת מגיע קומפלימנט לצוות הגדול באתר על פועלו ומחקריו השונים .

דברים בסגנון :" ... כמה פעמים שואלים את השאלה הזו ....? " , " .... אם אמרתי שאתה אידיוט אז ...." ," נו טוב אתן לך להגיב ..."

, לדעתי לא מקובלים בפורומים של אתרים שנחשבים היום אתרים מקצועיים ועניניים .

לפעמים תואר "מנהל " , הוא תואר סמכותי , עליון , בכיר - תשתמש בו למטרות האתר המקצועיות ולא למטרות השפלה , וסילוף .

אני לא מייצג אף אחד , אין לי שום כוונה להתמודד נגדך או נגד כל "מנהל בכיר " באתר .

אל תחפש רמזים באתר שלי ותמיד , תמיד תתנהג בכבוד לכל אדם בפורום .

לפני שאתה מציין עובדות אחרות , כדאי שתבצע בדק בית , אצלך עצמך , ותזכר אם אתה מעליב מקניט אנשים אחרים .

תזכור שתמיד אנשים חדשים נכנסים לאתר ולפעמים אינם מבינים את סגנונך , או נורמה מסויימת לגבי חנות כלשהיא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט :"אומנם יש מספר אנשים\אתרים שמעליבים בעצם קיומם את סצינת אתרי החומרה בארץ ובעולם, אך אל דאגה.. מי שפועל בדרכים שפלות ולא חוקיות כמו ניצול, הונאה, שקרים בפרסום וכו' - סופו שיום אחד הוא יפול..".

האם אתה מוכן להסביר ? מה כוונתך ? הלו מספר פעמים שאנשים מזכירים כאן שמות של חנויות , או אתרים שונים "מנודים " כפי שהבנתי לפי תגובות "מנהלי פורומים " , אזי נתקלים בתגובות זועמות של מספר מנהלים "בכירים" בפורומים .

לא פעם נתקלתי בתגובה צוננת מצידך (מנהל Hwzone), ועד מהרה הבנתי כי מדובר בצעיר מתלהם , שרוצה להתפרק על ידי השפלה של אנשים בפורומים .

בינתיים באמת מגיע קומפלימנט לצוות הגדול באתר על פועלו ומחקריו השונים .

דברים בסגנון :" ... כמה פעמים שואלים את השאלה הזו ....? " , " .... אם אמרתי שאתה אידיוט אז ...." ," נו טוב אתן לך להגיב ..."

, לדעתי לא מקובלים בפורומים של אתרים שנחשבים היום אתרים מקצועיים ועניניים .

לפעמים תואר "מנהל " , הוא תואר סמכותי , עליון , בכיר - תשתמש בו למטרות האתר המקצועיות ולא למטרות השפלה , וסילוף .

אני לא מייצג אף אחד , אין לי שום כוונה להתמודד נגדך או נגד כל "מנהל בכיר " באתר .

אל תחפש רמזים באתר שלי ותמיד , תמיד תתנהג בכבוד לכל אדם בפורום .

לפני שאתה מציין עובדות אחרות , כדאי שתבצע בדק בית , אצלך עצמך , ותזכר אם אתה מעליב מקניט אנשים אחרים .

תזכור שתמיד אנשים חדשים נכנסים לאתר ולפעמים אינם מבינים את סגנונך , או נורמה מסויימת לגבי חנות כלשהיא .

אני לא הולך להגן על אף אחד אבל אני מניח שאתה מדבר על החנות ליד הבית של נשיא המדינה לשעבר עזר וייצמן ( ;D )

תעשה חיפוש בפורום ותראה למה הוא לא אוהב אותם

את האמת: גם אני הייתי עושה מה שהוא עשה אחרי מה שהם עשו לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

זה די שפל לכתוב כזאת הודעה בשעה כזאת שאתה יודע שהוא לא יגיב...

בכל מקרה הוא לא התכוון לאתר שלך אלא לאתר ספציפי אחד ומיוחד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...