מפרט מחשב ב 4K+- ללא ציוד היקפי - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב ב 4K+- ללא ציוד היקפי

sharonp

Recommended Posts

אוקיי אז התייעצתי הלאה ונאמר לי שאני לא באמת צריך את הקירור שהוסיפו, שהדיסק הקשיח פחות טוב והלוח אם פשוט יותר עם כרטיס גרפי מובנה שאני לא צריך יחסית למפרט שפתחתי איתו הדיון - וגם זה כמובן יקר אותו ובהפרש מחירים שבין המפרט שהציעו לי לזה שאתם הצעתם אפשר לשדרג 2X2GB ל 2X4GB שיותר מתאים לצרכים שלי כי אני פחות משחק במחשב ויותר עובד איתו עם תוכנות כמו מטלב וסולידוורקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער מאד כנראה היועצים שלך לא הבינו שהקירור נוסף היות והמעבד בגרסת tray, הדיסק הקשיח של מסדרת ה-f3 הוא אחד הדיסקים המוצלחים והמומלצים ביותר,ותוספת של 4gb היא של 212 ש"ח לא קריטי. לגבי הלוח בחרת אמנם לוח ללא כרטיס מובנה אבל בעלות של 300 ש"ח יותר והוא לא נותן יותר עבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז התייעצתי הלאה ונאמר לי שאני לא באמת צריך את הקירור שהוסיפו, שהדיסק הקשיח פחות טוב והלוח אם פשוט יותר עם כרטיס גרפי מובנה שאני לא צריך יחסית למפרט שפתחתי איתו הדיון - וגם זה כמובן יקר אותו ובהפרש מחירים שבין המפרט שהציעו לי לזה שאתם הצעתם אפשר לשדרג 2X2GB ל 2X4GB שיותר מתאים לצרכים שלי כי אני פחות משחק במחשב ויותר עובד איתו עם תוכנות כמו מטלב וסולידוורקס

- המעבד הינו בגרסת tray לכן יש צורך להוסיף קירור צד שלישי או לרכוש גרסת BOX הכוללת קירור חלש ורועש יותר.

- הכונן הקשיח עדיף מבחינת יחס עלות/ג'יגה- מבחינת ביצועים אין הרבה הבדל. הסיגייט שבחרת מגיע בחיבור סאטה-3 וזה רק גימיק, שכן שום חיבור (אפילו IDE המיושן) אינו מגביל את התעבורה.

- במידה וכאשר אתה משחק משחקים, לא איכפת לך לשחק על הגדרות גרפיות טיפה נמוכות יותר (אם כי עדיין גבוהות), בהחלט ניתן להחליף את כרטיס המסך ששמו לך באחד מעט חלש יותר כגון GTX460 שאיתו גם תחסוך כסף וגם תהיה לך תמיכה ב-, משהו שאולי יעזור לך בתוכנות הנ"ל.

- כיום 4GB לא מגבילים אנשים שעובדים עם התוכנות הנ"ל, פרט לאלו שמתעסקים איתם באופן שוטף וכבד במיוחד. במידה ואתה חושב שאתה צריך, אין שום בעיה שתקח זוג סטיקים של 4GB, זה לשיקולך.

- לוח האם הרבה יותר משתלם מזה שבחרת. אחד היתרונות העיקריים והיחידים שהלוח שאותו בחרת יביא לך, זה אפשרות לבצע למעבד- שכן תצטרך לרכוש מעבד גרסא K שמיועד לכך. לוח-האם שקיבלת אומנם כולל תמיכה במאיץ הגרפי שהמעבד שלך בא איתו, אבל זה רק יתרון למקרה ומשהו יקרה לכרטיס הנפרד- עדיין תוכל לעבוד על המחשב בזמן שהכרטיס בתיקון/החלפה.

- אמליץ שתבקש עם מי שהתייעצת איתו שיצטרף לדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...