שבת שלום לכולם - אל פסק למחשב חזק עם 2 מסכים - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שבת שלום לכולם - אל פסק למחשב חזק עם 2 מסכים

oridoron7

Recommended Posts

אני שוכר דירה שפעם בכמה חודשים, יכול לקרות של קפיצה של הפקק בארון חשמל (לרוב זה קורה שאני מכבס, מדליק מזגן, ומפעיל את הדוד ביחד- עומס).

אני הולך להחזיק בקרוב מחשב עם המפרט הבא:

I7 2600K

ספק 500 W

כרטיס מסך NDIVIDIA 560

2 בסך של 2.5 TERA

2 מסכי מחשב (סמסונג 24 LED, ועוד מסך LCD 17 קצת ישן יותר של חברה לא מוכרת)

רמקולים 2.1 של אני מניח (עוד לא קניתי..)

אני הולך לעבוד עם תוכנת עריכה AVID MEDIA COMPOSER

עשיתי הרבה חיפושים בפורום ומרוב כל ההסברים, כל המידע כבר התבלבל לי.

ההייתי שמח להמלצה לאל פסק טוב של חברה טובה, שפשוט יבטח אותי במקרה של הפסקת חשמל כמו שתיארתי.

אני מחפש הגנה של הרכיבים של המחשב, ולא גיבוי פרוייקט שאני עובד עליו (כי כמו שהבנתי זה 2 דברים שונים).

תודה לכם!

אורי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפיצה של הפקק יכולה לגרום למכת מתח (מנועים כמו המזגן וכו' יוצרים מכה כשמנתקים להם את המתח, וברגע הראשון שהפקק קפץ המזגן והמחשב עדיין מחוברים אחד לשני דרך המערכת חשמל של הבית), כך שצריך מגן ברקים כמה שיותר חזק

הקפיצת פקק עצמה לא יכולה ליצור תקלות מהסוג שמחייב השהיה או הגנות מתח גבוה / נמוך. הגנות כאלה יכולות להגן מדברים אחרים אבל שלא קשורים למקרה הזה

אם לא מפריע לך האיבוד מידע בתוכנות פתוחות / סריקת דיסק שתהיה אחריי וכו' שיש בכיבוי פתאומי אז לא צריך UPS

פשוט תשים מגן ברקים אם הגנת ברקים כמה שיותר חזקה, (אוליי כדאי לשים 2 ביחד אחד לתוך השני, לא יודע כמה זה באמת עוזר) אם זה בעיה שקוראת הרבה. מגן שהייתי ממליץ (מתוך 4 שאני מכיר כש 1 מהם כבר לא מיוצר) הוא GPT SC9 COOL (או SC9 ELEC, אני חושב שמבפנים הוא זהה ל COOL)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:yelclap:

מעולה, אז אם כן זה המוצר http://www.amperel.co.il/products/74708

אני פשוט מחבר אותו אל השקע בקיר, ודרכו מחבר את כל המחשב? זה בהנחה כמובן שאני הולך להשתמש במפצל של לפחות 5 שקעים שונים (יש לי לחבר 2 מסכים, , ...) ?

האמת שזה יוצא די זול... האם במקרה וההייתי רוצה לקנות גם אל פסק (UPS), יש משהו שבהתאם לנתונים שהבאתי על המחשב, תוכל להמליץ לי עליו? או שזה אני צריך לעשות עכשיו, הרבה הרבה חישובים בשביל לדעת מה אני צריך? לא איכפת לי ללכת על משהו בריינג' יותר יקר, אם יש משהו שבטוח יתאים לי (כמובן שזה עד גבול מסויים :) )

תודה על העזרה, זה לא בא ברגל בכלל

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...