אני חושב שיש בעיה בספק כוח - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב שיש בעיה בספק כוח

mzlbat

Recommended Posts

היי

רציתי לשאול אם יש מצב שהספק או משהו בתוכו נדפק וזה עכשיו נותן זרם חלש או אחת המסילות או חוטים במסילות כמו ה 4 פינים או 20 פינים

לא נותן חשמל ?

כי באמצע משחק המחשב נכבה ועכשיו לא נות סגנלים למסך למרות שהמאווררים מסתובבים ( אבל מרגיש בחפות מהירות ) ניסתי כרטיס אחר אותה בעיה

,את הספק שלי שמתי על מחשב אחר זה סובב את המאווררים והכל אבל גם לא נכנס לוינדוס אפילו לא קיבלתי דבר על המסך למרות שהמחשב והכרטיס עובדים( זה על הספק שלי )

מה דעתכם?

אגב הכרטיס שלי באמצע משחקים זה זולל משהו מו 250-300 וואט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי ממש מיותר לתקן את הספק הכי הרבה שאתה יכול להוציא מימנו זה את המאווררים,

אים אתה צריך המלצה לספק חדש תפרסם הודעה בפורום ספקים.

בנוסף איזה ספק היה לך עד עכשיו יכול להיות והוא ג'נרי ופשוט לא סיפק את כל ההספק שרשום עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חברה / דגם ?

תבדוק אם יש בתוכו סימני התחממות / קבלים מנופחים

הספק מדגם CHIEFTEC 550 זה שבטבלה

הוא באחריות אבל הטכנאי אמר לי אם עובד אזה תקין למרות זה התעקשתי שישלח למעבדה

כי כאשר שמתי אותו על מחשב אחר קיבלתי בדיוק אותה בעיה , זה מפעי את המאווררים והכונן אבל אני מרגיש שהמאווררים לא עובדים במהירות

גדולה כמו קודם , השאלה האם יש דבר כזה והאם זה בר תיקון ?

כאילו הזרם שלו חלש , וכמו שהזכרתי הבעיה קרתה באמצע משחק כבד והכרטיס מסך שלי מוציא כמעו 300 וואט במאמץ (260-2169

A85_spec01.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיאור שלך כן מתאים לספק שמתחיל להידפק ולא מחזיק עומס

הטכנאי יכול לבדוק ספק בכמה דרכים אבל ל כולם מגלות את כל הבעיות : ספק יכול להישרף, להתפוצץ, להוציא עשן, ואחריי כל זה "לעבוד" כשמחברים ירוק ושחור ולפעמים אפילו לתת תוצאה טובה ב TESTER

תנסה ספק איכותי חר ב 2 המחשבים לבדיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התיאור שלך כן מתאים לספק שמתחיל להידפק ולא מחזיק עומס

הטכנאי יכול לבדוק ספק בכמה דרכים אבל ל כולם מגלות את כל הבעיות : ספק יכול להישרף, להתפוצץ, להוציא עשן, ואחריי כל זה "לעבוד" כשמחברים ירוק ושחור ולפעמים אפילו לתת תוצאה טובה ב TESTER

תנסה ספק איכותי חר ב 2 המחשבים לבדיקה

עכשיו אני לא יכול לנסות דבר

אתמול הבאתי מארז עם מעבד ולוח וזכרונות בול כמו מה שיש לי עכשיו מחבר ושחיברנו המחשב התחיל לצפצץ עד ששחקנו בזכרונות

וכמו שאמרתי זה רק הפעיל את המאווררים והלדים שעל הלוח אפילו אורות הלדים היו חלשים

אני חושב שמה שנדפק זה הכבל 4 פינים שנותן חשמל למעבד ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...