שאלה כללית - לפני החלטה על קניה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה כללית - לפני החלטה על קניה

diablo4u

Recommended Posts

אהלן, כרגע יש לי מחשב נייד של וברצוני לקנות מחשב שולחני חזק.

אבל לא לחוץ לי.

מבחינת המצב בשוק כרגע, מוצרים חדשים שעומדים לצאת, טכנולוגיות חדשות וכו'...

שווה לי לקנות עכשיו או לחכות עוד חודש ותהיה ירידת מחירים משמעותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד מומלץ לחכות אם זה לא בואר לך, אך לחכות לטכנולוגיה חדשה שזה לא כל כך נכון, כי יש חידושים כל שנה, לפחות בכרטיסי מסך, אז כך לא תקנה שום דבר, כי כל הזמן תחכה לסדרה יותר חדשה שתהיה עוד יותר חזקה. לכן, מחשב קונים לפי הצורך ומתי שיש צורך :)

בכל מקרה אם יש זמן אז עדיף לחכות כי BULLDOZER של אמור להיות מוצלח ואפילו אם אתה FANBOY של אינטל אז בכל זאת תרוויח כי אני מצפה ירידת מחירים מאינטל :) גם ברבעון השלישי תצא סדרת 7000 של 28 NM שתהיה יותר חסכונית בחשמל מHD 6000 ויותר חזקה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בא לי מחשב חדש!

בכמה תקציב מדובר בשביל מחשב + מסך שיריץ את המשחקים העכשוויים בsettings הגבוה?

אגב - אפשרות לoc (בקטנה) זה פחות כסף או יותר? כי מדובר בקירור יותר טוב אבל ברכיב יותר זול שאפשר להמהיר - לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות אפשר בלי סוף ואם כבר מציינים טכנולוגיות סדרת (תראה כמה פשוט לכתוב באנגלית בלי ALL CAPS) מיועדת לצרכי HPC ולא מחשבים בשימושים ביתי.

פותח הדיון: אם כרגע אתה מרוצה ממה שיש לך אז למה אתה רוצה לקנות משהו חדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות אפשר בלי סוף ואם כבר מציינים טכנולוגיות סדרת (תראה כמה פשוט לכתוב באנגלית בלי ALL CAPS) מיועדת לצורגי HPC ולא מחשבים בשימושים ביתי.

פותח הדיון: כרגע אתה מרוצה ממה שיש לך אז למה אתה רוצה לקנות משהו חדש?

.

אני לא מרוצה, המחשב שמופיעה בחתימה שלי כבר לא מריץ כלום בצורה חלקה.

אבל זה לא דחוף כי בתאכלס אני לא משחק כמו פעם.

הצורך עלה כי הייתי אצל חבר שקנה לא מזמן מערכת עם ורסיבר שהכל מחובר בhdmi וזה פשוט עולם אחר לשחק ככה משחקים.

לא אכפת לי "לשרוף" על הכיף הזה 6000 שקל - השאלה היא רק אם עכשיו או למשל עוד חודש יעשה הבדל גדול.

לכן אני מתייעץ אתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Bulldozer יוצא גם לשימוש ביתי ולא רק שרתים. הם יקראו Zambezi ויהיו סדרת high end של מחשבים שולחניים (4-6 ו 8 ליבות).

בכל מקרא אם פותח הדיון צריך מחשב עכשיו הוא יכול לקנות עכשיו. אין צורך לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...