אושר - הקמת מסלול מירוצים בחצרים! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אושר - הקמת מסלול מירוצים בחצרים!

Born2Kill

Recommended Posts

ועדת השרים לענייני נגב וגליל אישרה הקמת פארק מוטורי בחצרים. במקום יושקעו 100 מיליון ש"ח ופתיחתו מיועדת ל-2013.

ידיעות נוספות בנושא:

http://www.themarker.com/tmc/article.jhtml?ElementId=skira20110329_1222682

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3512963,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4048915,00.html

http://cars.walla.co.il/?w=%2F4705%2F1810178

אני מקווה שבניית המסלול לא ידחה עוד ועוד כרגיל לבניות אחרות של פרוייקטים בישראל.

הפרוייקט בערך יסתיים סביב תאריך השיחרור מצה"ל, זוהי כנראה הנקודה ממנה אני אתחיל באמת להינות! :xyxthumbs:

תודה ענקית לח"כ כרמל שאמה על פועלו בכנסת (מעבר על פועלו בתחום הדו-גלגלי בישראל

;) ), בהחלט מגיע לו את כל הכבוד על השיפור בנוף הישראלי.

וכמובן לשאר הח"כים שפעלו בנושא.

סוף סוף נעיף הצידה את הכדרוגל הישראלי המעפן שיש לנו לטובת מוטורי פורה ומהנה!

:D

original_motogp-2011-test-sepang-day-3-ducati-motorbike-tv.jpg

"ולנטינו רוסי. האם נזכה לראות אותו כאן בישראל?"

2011_red_bull_rb7_f1_race_car_01-4d4882290dc80-1280x1024.jpg"F1. כי הגיע הזמן לשמוע מנוע גדוש זועק בישורת!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיע הזמן! זה דבר שרץ בכנסת כבר משנות ה80. :yelclap: :yelclap: .ספורט מוטורי בישראל יביא מקומות עבודה וגם תרבות אמיתית למדינה.אם הנהג הישראלי יוציא את העצבים במסלול יהיו פחות תאונות(תיאוריה שלי). למה לא לעשות ראלי נגב?ואם יבוא שלום נורמלי אז גם ראלי סיני-נגב-ירדן-סעודיה.

קיימים מירוצי אופנועים מחתרתיים,דרך-אגב.יצא לי לשפוט באחד כזה לפני כמה שנים,לשופטים קוראים "מרשלים"-זה שהם מחתרתיים זה לא אומר שהם לא מסודרים.יש אפילו ליגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. דבר איתי עוד 5 שנים במקרה הטוב שיתחילו לבנות.

דיבורים לחוד ומעשים לחוד. כתה דומה הייתי רואה גם לפני 3 שנים.

ב. לכדורגל שהוא הענף המוביל בארץ מבחינת השקעה אין כסף, אז לזה יהיה? שזה ענף הרבה יותר יקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר :nixweiss:

בכדורגל כן שמים מלא כסף - אולי לא המדינה אבל גורמים פרטיים שופכים עשרות ומאות מליוני דולרים מדי שנה.

מסלול מרוצים זה משהו שיכול להיות פרטיי באותה מידה, וקבוצות מרוץ (פורמולה 1 ושות') זה משהו פרטי לגמרי - כמובן שמשהו בסדר גודל כזה דורש שיתוף פעולה עם המדינה, אבל באופן עקרוני זה לא ספורט לאומי - לא מדובר על נבחרת . מדובר על קבוצות . תהיה בטוח שיימצא מי שרוצה ויכול לשים על זה כסף. מרוצי מכוניות זה אחד מענפי הספורט הכי רווחיים שקיימים, אם לא הראשון.

לגבי 'ראיתי כתבה לפני 3 שנים' - גם אם ראית משהו, זה היה היפותטי כי סיימו לאשר את החוק המוטורי ממש בחודשים האחרונים - וזו כל הפואנטה. עד עכשיו לא היה אפשר לעשות משהו כזה חוקי ורשמי, עכשיו אפשר.

כתבות מפעם לא רלוונטיות כי החוק עדיין לא היה מאושר/קיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3183898,00.html

חבל על הציפייה והאכזבה.

מקסימום יהיה פה איזה מרוץ אופנועים שנתי וקרטינג רוב השנה.

עסקי המירוצים יקרים בהרבה מכדורגל.

אז עד עכשיו המדינה עקבה את זה בגלל כמה תקנות.

תשמע אתה יודע איך זה דיבורים כמו חול ואין מה לאכול. מקווה מאוד שזה לא המקרה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספונסרים מחו"ל יוכלו להשקיע כאן,ומידה ותהיה כאן ליגה אמיתית-וזה התפקיד של הממשלה.ואני מדבר על סובארו ומיצובושי וכו' יש אחלה טראקים כאן בארץ.רק שהירוקים לא יפריעו יותר מידי.

הנגב הוא איזור מת ולא מנוצל.אנחנו פשוט יושבים על תיבת אוצר ולא עושים איתה כלום.די חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר: הפואנטה היא שהחוק אושר על כל סעיפיו רק בחודשים האחרונים.

ציטוט מהכתבה:

מה המשמעות המיידית? החוק קיים, והעיכוב היחיד המונע תחילת מירוצים חוקיים בישראל, הוא פרסום תקנות חדשות על-ידי משרדי ממשלה שונים - כמו תחבורה ובטחון פנים - שיאפשרו את יישום החוק. תוך תשעה חודשים, לכל היותר, יוזנקו אצלנו כנראה המכוניות הראשונות, למירוץ חוקי לכל דבר ועניין. באמת היסטוריה

הטעות שלהם הייתה שהם חשבו שייקח תשעה חודשים לפרסם את התקנות החדשות (זו כתבה מאד נאיבית, אני זוכר כתבות מעיתוני רכב באותה תקופה שאמרו שזה ייקח שנים) אבל זה בעצם מה שלקח חמש שנים. היו על זה אינסוף דיונים וישיבות ומלחמות. זה שעבר חוק מוטורי ב-2005 לא נתן כלום למעשה כי בלי שיתוקנו כל התקנות החדשות אי אפשר 'להפעיל' את החוק.

כאמור ממש לאחרונה סיימו עם כל התקנות סוף סוף ולכן רק עכשיו באמת אפשר לעשות מרוצים חוקיים בישראל.

כמובן שבד"כ יש הרבה דיבורי סרק וגם הפעם יכול להיות שלא ייצא מזה כלום - אבל ההבדל הגדול שהיום זה כבר הרבה פחות תלוי בשטויות של המדינה שלנו ויותר תלוי באנשים עם כסף.

אנשים עם כסף, כידוע, אוהבים לעשות עוד כסף. ועם ניהול נכון יש הרבה כסף לעשות בספורט המוטורי.

לגבי המרוצים הלא חוקיים - יש הרבה פעילות מבורכת ומאורגנת בצורה יוצאת מן הכלל כבר היום - אבל אין ספק שברגע שאתה לא צריך לעשות קומבינות בשביל לארגן מרוץ האפשרויות הרבה יותר גדולות. אפילו רק בגלל הפן השיווקי (מרוץ לא חוקי זה לא משהו שאפשר לפרסם בעיתון, למשל) אתה לא יכול להגיע רחוק מדי עם מרוצים לא חוקיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסף זה העניין האמיתי במירוצים האלה...

אני מקווה באמת שהמדינה תתחיל להשקייע בתחום, וכשיהיה מוטורי מושקע בארץ, יתחילו הספונסרים הגדולים להגיע...

ואז כבר הכסף, כמו בכדורגל, לא ממש יפריע לממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלווי שזה באמת יצליח, אני אישית שונא כדורגל ובכלל כמעט כל סוג שקיים, אבל עם זה באמת יצליח סוף סוף יהיה משהו מעניין בארץ.

אם זה יצליח, אני אהיה הראשון על המסלול עם הGolf GTI mk4 שלי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שנראה לך. אלא אם ישנו את נוסח החוק, אין "ימי מסלול". למה?

כי לפי החוק בנוסח הנוכחי שלו, לרכב כביש אסור לעלות על המסלול, ולרכב מסלול אסור לעלות על הכביש.

בנוסף, אם אתה רוצה לעלות על המסלול, אתה חייב ביטוח מתאים ורשיון מתאים.

כלומר, לעשות כל מה שאפשר כדי להרוס את הכיף של כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שנראה לך. אלא אם ישנו את נוסח החוק, אין "ימי מסלול". למה?

כי לפי החוק בנוסח הנוכחי שלו, לרכב כביש אסור לעלות על המסלול, ולרכב מסלול אסור לעלות על הכביש.

בנוסף, אם אתה רוצה לעלות על המסלול, אתה חייב ביטוח מתאים ורשיון מתאים.

כלומר, לעשות כל מה שאפשר כדי להרוס את הכיף של כולם.

אני יודע, סתם צחקתי.

ידוע שזה מסלול מירוצים, ולא מסלול מיוחד לרכבי כביש.

אני מקווה שיעשו מסלול מירוצים ויתנו אישור לעלות עם רכבי כביש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה מדינות (במיוחד באירופה) יש שירות השכרה של רכבי מסלול לסופשבוע

אכן החוק הזה מקדם - ואכן כמו שנכתב כבר בין החוק ליישום בפועל המרחק גדול

ח"כ שאמה בהחלט עושה לקידום תרבות הנהיגה בישראל - גם תרומתו בענף הדוגלגלי אינה מוטלת בספק.

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...