איזה סוללות נטענות הכי טובות? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סוללות נטענות הכי טובות?

dorbe

Recommended Posts

הסוללות הישנות שלי של GP עשו את שלהם והיום כשבאתי לקנות חדשות ראיתי שיש עשרות חברות ולכל חברה כמה סדרות...

איזה חברה וסדרה הכי מומלצות?

ראיתי של GP יש שני סדרות הירוקה והלבנה, מה ההבדלים בינהם ואיזה יותר מומלצת? (מבחינת עומס עבודה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ENELOOP או אם מישהו יכול להביא לך מארה"ב IMEDION שנמכרות שם עכשיו בזול (דרך איביי יוצא קצת יקר). אלו סוללות LSD - Low Self Disharge. סוללות בעלות פריקה עצמית נמוכה שגם שורדות יותר מחזורי טעינה. כמות האנרגיה האצורה בהן פחותה (במעט) מסוללות NiMH "רגילות" (כמו ה-GP הלבנות/ירוקות), אבל בשימוש בעולם האמיתי הסוללות האלו כמעט תמיד עדיפות. זאת ועוד - הדגם החדש של Imedion מגיע עם תכולת אנרגיה גדולה יותר (2400 מיליאמפר/שעה) שמקביל לסוללות ה-2700 הלבנות/ירוקות של GP.

לגבי מטען - אתה צריך לחפש משהו כזה, או אם מישהו מביא לך מארה"ב - משהו כזה.

אני משתמש בראשון, AA מדגם Imedion ועוד AAA מדגם Eneloop, משמש למבזק של המצלמה, צעצועים של הילד, פנס ראש, פנס אופניים ועוד. לעיתים רחוקות טוען בזרם של מעל 200 מיליאמפר (משך טעינה 10-12 שעות) ובנתיים מאוד מרוצה.

מה אתה לא צריך לחפש - מטענים שלא תומכים ב-4 ערוצים עצמאיים, מטענים מהירים ("מטעני שעה") פשוטים/זולים שיקצרו גם את משך הטעינה וגם את חיי הסוללות. סוללות/מטענים ממותג שרוב התוצאות עליו בגוגל זה עברית ועוד כמה בסינית ואתרים אזוטריים באנגלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך המטען הזה?

http://global.ebay.com/GP_RECYKO_2_HOUR_FAST_CHARGER_4_x_2100_AA_BATTERIES/390270983898/item

מוכרים אותו ב KSP גם עם חיבור לרכב ב 130 עם 4 (כמו באיביי) שנראה לי שהם יהיו אחלה לשלט של הטלוויזיה ;)

הוא יתאים לי לסוללות של ENELOOP או IMEDION (שכמובן גם נקנה מאיביי) ?

מה הבעיה עם מטענים מהירים? הטכנולוגיה של היום כבר עברה את השלב הזה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

או שתקרא ותפנים את מה שכותבים לך, או שחבל"ז.

אם ידועה לך פריצת דרך טכנולוגית בתחום המדובר,

וגם כזאת שנגישה לציבור הרחב, נשמח להתוודע

אליה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה הבנתי תודה.

הייתי בטוח שהמטענים החדשים כבר יודעים לשחק עם המתח בהתאם להתקדמות הטעינה (טאו למי שמכיר ובכך לא לשחוק את הסוללה גם בטעינה מהירה יחסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...