אחרי אשדוד, נפלו הבוקר 2 גראדים בבאר שבע. האם ההסלמה תוביל למבצע רחב? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחרי אשדוד, נפלו הבוקר 2 גראדים בבאר שבע. האם ההסלמה תוביל למבצע רחב?

swisaavi

Recommended Posts

אם זה מציל חיים ורכוש של אנשים אני בעד.

מה שמציק לי זה שהמערכת שנבחרה לא הגיונית למצב הזה.

אני בטוח!!! בטוח ב100% שיש אפשרויות טכנולוגיות מוצלחות יותר להתגוננות במצב כזה.

כאלו שיעלו פחות ויאפשרו כיסוי רחב והתגוננות מתמדת ללא בעיות של תקציב ותחמושת מועטה ויקרה מאוד.

אני בעד להשקיע סכומי עתק בפיתוח של מגוון מערכות, שיגנו על המדינה מטילים לאורך זמן בכל החזיתות בכיסוי מושלם של השטח.

אני לא רוצה כיפת ברזל, אני רוצה מעטפת פלדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^^

:pissed: אולי ה"אסגרד" מ -SG ישאילו לנו לשדה מגן וסבבה, שכולם יקפצו ?

בין לצעוק אני רוצה ואני מוכן וכו' :silly: לבין להביא תוצאות בשטח - יש כמה שנות אור.

אתה יודע מה - אחרי כיפת ברזל - שישבו ויפתחו, על חשבון רווחה וחינוך וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאלו שיעלו פחות ויאפשרו כיסוי רחב והתגוננות מתמדת ללא בעיות של תקציב ותחמושת מועטה ויקרה מאוד.

אני בעד להשקיע סכומי עתק בפיתוח של מגוון מערכות, שיגנו על המדינה מטילים לאורך זמן בכל החזיתות בכיסוי מושלם של השטח.

אתה ילד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פתרון קסם אתה מציע למערכת שגם תעלה פחות וגם תציג אפשרות התגוננות טובה יותר? ואל תגיד "שאחרים יחשבו, אני בטוח שזה אפשרי", תציע בעצמך.

בוא נעשה השוואה קצרה למערכת שמשום מה הרוב תומכים בה, הנאוטילוס/סקייגארד:

מחיר - 50 מליון דולר בקירוב לכיפת ברזל, 180 לסקייגארד.

מחיר יירוט- 40 אלף דולר בערך לכיפת ברזל, 1500 דולר לסקייגארד.

טווח: 70 ק"מ כיפת ברזל, 10 ק"מ סקייגארד

אפשרות יירוט: כיפת ברזל- רקטות ארטילריות לטווחים של כ 10 ק"מ ומעלה, פצמ"רים ארוכי טווח. לא נועדה ליירט קסאמים לטווחים קצרים מאוד ופצמ"רים קטנים כמו שמשוגרים על רוב עוטף עזה. יעילה גם כנגד מטחים.

סקייגארד- כל דבר אפשרי שרק תזרוק לאוויר, כל עוד הוא בטווח המערכת. יעילה גם כנגד מטחים. מאבדת אפקטיביות במידה והמטרה מבריקה.

תנאי פעולה: כיפת ברזל- יום, לילה, ערפל, גשם, שמש, סופות חול, מה שתרצה. תוכננה כמערכת מחוספסת למדי שתתאים לאקלים הישראלי המאוד לא החלטי.

סקייגארד- דורשת קו ראות ישיר, כל דבר שנכנס באמצע (ערפל, אובך, סופת חול, גשם) מוריד מהאפקטיביות של המערכת או הופך אותה ללא רלוונטית.

שורה תחתונה- כן, הסקייגארד מיירטת כל דבר שתרצה. אבל תנאי התפעול שלה מוגבלים, תצטרך יותר כדי להגן על אותו שטח, והעלות הראשונית שלה גבוהה- בעלות של סוללת סקייגארד אחת+אפס יירוטים אתה קונה 2 כיפת ברזל+ 2000 יירוטים.

אין. אתה מבקש פתרון פלאים. אם תמצא מנורה עם איזה ג'יני, תבקש ממנו, אני בספק שלעולם יהיה פתרון קסום שכזה בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פתרון קסם אתה מציע למערכת שגם תעלה פחות וגם תציג אפשרות התגוננות טובה יותר? ואל תגיד "שאחרים יחשבו, אני בטוח שזה אפשרי", תציע בעצמך.

בוא נעשה השוואה קצרה למערכת שמשום מה הרוב תומכים בה, הנאוטילוס/סקייגארד:

מחיר - 50 מליון דולר בקירוב לכיפת ברזל, 180 לסקייגארד.

מחיר יירוט- 40 אלף דולר בערך לכיפת ברזל, 1500 דולר לסקייגארד.

טווח: 70 ק"מ כיפת ברזל, 10 ק"מ סקייגארד

וואט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נפלו שניים, אולי אפילו שלוש באשדוד. בדיונות בין האזור שלי, י"ז לאזור ט"ז.

אזור של משחקי טרקטורונים, אני רואה איפה נפל מהחלון, 2 דקות הליכה...

בומים חזקים, אבל בגלל שזה דיונות אז זה היה מיגון דמוי נגד גלי הדף, החלונות שלמים :smile1:

פה נשאלת השאלה, איפה כיפת הברזל של עוטף אשדוד ואשקלון :nixweiss:

עריכה: ביבי תלחץ על הכפתור האדום ושטח את הרצועה כבר!

נשבך את הכלכלה ואת התיירות, נבנה בתי מלון על הים ונעשה Rename ל-Monte Faza (לא Gaza).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה כיפת ברזל? היא שם

בסופו של יום אתה מדבר פה על מכ"מ חדש ועדיין בגדר ניסיוני שלקחו גרסא מוקטנת שלו (גם ניסיונית) וחיברו אותה למערכת בקרת אש(נסיונית) ששולטת על מערכת יירוט ירי תמ"ס (גם ניסיונית)

מה שאני מנסה להגיד שלמרות שלכיפת ברזל היו הצלחות עד עכשיו השורה התחתונה היא שהמערכת עדיין משתפרת ועדיין לא מספיקה כדי לספק את ההגנה שהיא היייתה אמורה לספק שתכננו אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניכם לא בכיוון.

אין מה לבוא בטענות לכיפת ברזל.

מה שכן, איפה כל הבלה בלה בנוסח לא נאפשר, לא נסבול

ושאר ירקות שביבי אמר אך לפני יומיים - ומה בסוף ?

שוב הפציצו בית הרוס למחצה :pissed:

פחחחחח, ממש יוצרים הרתעה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...