מחשב לאחר פירמוט לא מזהה התקני USB כלשהם - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לאחר פירמוט לא מזהה התקני USB כלשהם

AF2509

Recommended Posts

אני לא יודעת אם זה המקום הנכון לפרסום הודעה זו, אך בכל אופן, המחשב לאחר פירמוט,

לא מזהה , דיסק און קיי, מודם וכו', כשמכניסים את אחד מהדברים הנ"ל, מופיעה הודעה

שצריך להתקין חומרה, אין לי שום דיסק עם החומרה הנדרשת, ואין לי אפשרות להתחבר לאינטרנט

על מנת שהמחשב ימצא את התוכנה ויתקין אותה באופן אוטומטי מכיוון שהוא לא מזהה את המודם האלחוטי.

תודה מראש לכל המסייעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לזהות generic storage device לא צריך שום דרייברים. גם אם מדובר על ללא עדכונים זה אמור לעבוד ישר מהקופסא.

אין לי מושג מה זה "מודם אלחוטי" בשבילך בכל מקרה התקנה של דורשת התקנת עידכונים ודרייבים מעודכים (רמז לזה שדיסקים שקיבלתי עם החומרה לא שווים כלום חוץ לשמש כתחתיות לכוסות בירה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לתגובתכם, קודם כל חשוב לציין שאני לא מבינה כלום במחשבים, אז בלי מילים מסובכות בבקשה.

שנית, מודם , זה מודם של חברת אורנג' שאפשר בעזרתו להתחבר לאינטרנט, הבעיה היא שהמחשב לא מזהה שום

דבר ממה שאני מכניסה להתקני הUSB כגון, דיסק און קיי, עכבר וכו'

לפני הפירמוט הכל היה טוב, אז כנראה שזו בעיה כל שהיא בהתקנה.

גם במנהל ההתקנים שאני מנסה לעדכן חומרה, (הסרה והתקנה שוב) וכו' זה לא עוזר והוא לא מזהה.

תודה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מזהה עכבר? אז איך בדיוק את משתמשת במערכת ההפעלה?

מודם סלולרי (ככה קורים לזה) לא דורש שום דיסק כי הדרייבר ותוכנת ההתחברות נמצאת אליו בשטח איחסון שמוקצה לזה. זאת כבראה גם הסיבה שDOK לא מזוהה על הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה מחשב נייד, יש לו עכבר מובנה

ב. - זו מערכת ההפעלה

ג. ברגע שאני מכניסה את המודם הסלולרי

המחשב אומר לי ברוך הבא אל אשף חומרה חדשה שזוהתה,

ורוצה להתקין את המודם דרך תוכנה מהאינטרנט, אבל מכיוון שהוא לא מזהה את המודם הסלולרי אז אין לי במחשב הזה.

אני גולשת מהמחשב השני, שבו יש (מאותו מודם סלולרי המדובר) והוא מעלה אותו בלי לבקש חומרה,

כך שאני יודעת שאמורה להיות החומרה על המודם, אך המחשב משום מה לא מזהה אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לדבר בטלפון עים שירות לקוחות? אולי הם ידעו משהו על הבעיה.

כמו שאני יודע אין שום דיסק של חומרה במודמים/ראווטרים יש חיבור של תשתית וחיבור של הספק,

במקרה שלך הבעיה היא כנראה הספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...