5970 - למי הוא מיועד? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

5970 - למי הוא מיועד?

benyben

Recommended Posts

שלום.

אני תוהה על קנקנו של כרטיס ה HD 5970 כפול המעבדים. למי בדיוק כרטיס מסך זה מיועד? מחירו בשמיים (700 דולר), ועל פי טבלאות התוצאות, הוא לא מרשים ברמת המחיר שלו.

אז מה סיפורו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למטורפים שרוצים לראות 100FPS+ או לאלו שמשחקים על רזולוציות מפלצתיות\ריבוי מסכים או סתם פרפקטציוניסטים בקטע של FPS...

5970 הוא הכרטיס משנה שעברה, אפשר כבר למצוא אותו היום בבערך 2300 ש"ח ואפילו פחות מחו"ל (עלה 3500-3800 בהשקה).

כיום יש את ה GTX580 שמספק פחות או יותר את אותם הביצועים שלו (לפעמים פחות ולפעמים יותר) שהוא כרטיס חד ליבה.

כרגע את המקום שלו תופס ה6990 שהוא כרטיס כפול ליבה.

נ.ב- במידה ואתה שוקל ללכת על הכרטיס הזה, אולי הוא לא בשבילך.

בדרך כלל כרטיסים כאלה באים עם ביצועים מטורפים אבל גם מביאים איתם לא מעט בעיות.

ממליץ לך לקרוא את הת'רד שפתחתי לכל הפרטים:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=494654.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים נטו ה - HD5970 עדיף על ה - GTX 580 חד משמעית, לרוב הם קרובים בביצועים שלהם ויש יתרון ברור ל - HD5970.

אבל כל הבעיות שלו שהוזכרו בדיון על כרטיסים כפולי הוא לא מומלץ בכלל לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אסביר ברשותך. התוכנות הללו ברובן נוטות לתת ציון גבוהה יותר לכרטיסים חדשניים יותר\טכנלוגיות יותר מפלצתיות\ארכיטקטורות יותר יעילות.

אתה תראה הרבה מאוד ציונים "מוזרים" כמו מערך מסויים שמוציא ציון גבוהה יותר מכרטיס מסויים שעדיין עובר אותם בהרבה בביצועים.

דבר נוסף, אין להסתמך על מה שרואים רק באתר אחד. אם ברוב הביקורות והאתרים אתה רואה תוצאה זהה ובאחד תוצאה שונה בהרבה קח את זה בערבון מאוד מוגבל, אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ להסתכל על ביקורות ולא על גרפים קבועים, וגם כשמסתכלים על ביקורות להסתכל על האתרים שלא מוסתים כלפי חברה\יצרנית כלשהי.

אתרים שאני לדוגמה מעדיף להסתמך על הביקורות שלהם-

קודם כל, האתר הזה. מידע אמין ואיכותי באחריות.

Techpowerup (המועדף עלי)

Guru3D

anandtech

tomshardware

hardwareheaven

ועוד רבים וטובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...