מצלמת לצילום נופים תקציב 1000 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמת לצילום נופים תקציב 1000

Achilllles

Recommended Posts

שלום

אני מחפש קומפקטית בעיקר לטיולים לצילום נופים חשוב לי זום טוב ואיכות צילום טובה

התקציב הכולל למצלמה, סוללות וכרטיס זכרון? 1000

אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? באור יום

האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא פלאש, צילום עם פלאש ישיר וצילום עם פלאש חיצוני (ישיר ומוקפץ). לא

האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, חצובה הכרחית לצילום נופים ליליים. העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח. לא

האם יש לך נכונות לצלם עם פלאש חיצוני? לידיעתך, פלאש חיצוני מאפשר לצלם בקלות תחת תאורת חדר - ללא מריחות תנועה כתוצאה מרעידות היד או תנועה בנושא, ועם תוצאות הרבה יותר מחמיאות מאשר עם פלאש פנימי. העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש. לא

האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? לא

האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה? לא

האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? כן

מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? שים לב שמכפלת הזום (למשל X10) אינה נתון מועיל בבחירת . הנתון החשוב הוא טווח העדשה במ"מ. המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. לא מבין בתחום מחפש שיהיה למצלמה זום טוב X12

כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? לא חשובים כלל

האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? לא

אני מחפש מצלמה קומפקטית בעיקר לטיולים לצילום נופים חשוב לי זום טוב ואיכות צילום טובה

חשבתי על המצלמה CANON SX130, המליצו לי עליה, מה אתם אומרים?

יש גם את המצלמה הזאת: CASIO EX H15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

לא הבנתי איך הקאנון נכנס להגדרת של קומפקטית.

הנה גם ביקורת על הקסיו וגם מצלמות " מתחרות " :

http://www.photographyblog.com/reviews/casio_ex_h15_review/rivals/

אני לא הייתי הולך על אף אחת מהשתיים ששאלת.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לצלם עם ה SX110 וה 120, אהבתי מאוד, אבל הם ממש ממש גדולות.... קומפקטיות - לא.

אין להם טוב.

את הקסיו משום מה אני לא אוהב חוץ מדגם אחד, לא זוכר שמו, שיודע לעשות ב SLOW MOTION מטורף.

לא כתבת אם חשוב לך.

אני הייתי הולך על ה TZ10... מנסיון היה לי את ה TZ5 , ו TZ7 ומה 7 נהנתי כ"כ.... מצלמה באמת טובה, שיודעים איך לתפעל אותה.

יצא לי לשחק עם ה 10, דומה ל 7 רק אופציות ידניות ועוד שטויות שלא כ"כ צריך.

העדשה שלה- וואו.... איכותית, רחבה מאוד, וזול גדול.

קח בחשבון- סוללה אחת לא תספיק לך במיוחד אם אתה רוצה לצלם עם פלאש. קנה באיביי- עולה גרושים.

לגבי - ה TZ7 או TZ10 עושות וידאו באיכוות HD, כלומר 720P (שים לב ש720P איכותי יותר מכל ה 1080I).

זה אומר בעצם שהוידאו מבייש מצלמות וידאו יעודיות קטנות, והכל בדחיסה מעולה של AVCHD.

בכרטיס של 16 גיגה הכנסתי קצת יותר משעתיים של וידאו באיכות מירבית.

ה TZ20 צריכה להגיע לארץ עוד שבוע, היא תעלה יקר, אבל אולי ה 10 תרד מעט...שווה להמתין ולראות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...