לכל מי שהולך לקנות מחשב נייד, מומלץ לקרוא את הכתבה הבאה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שהולך לקנות מחשב נייד, מומלץ לקרוא את הכתבה הבאה

card

Recommended Posts

אי אפשר להבין כלום מהגראפים הללו. קודם כל, למה הוכנס סעיף "תאונות" לגרף הראשון? האם זה שיש סיכוי שתפיל את המחשב ותשבור אותו קשור איכשהו לאמינות שלו? ובקשר לגרף השלישי (או בעצם בכל הגרפים, אבל לשלישי בעיקר) - אין בו כל תועלת מבלי שיגדירו מהו "failure" מבחינתם. אם למשל תקלה בDVD נחשבת, אז מחשב בו הDVD נוטה למות תוך שנתיים וחצי בשיעור של 25% (למרות שכל שאר המחשב בסדר) יהיה לפי הגרף הנ"ל פחות אמין ממחשב שבו לוחות האם נוטים להשרף יחד עם כל מה שעליהם בשיעור של 15% תוך שנתיים וחצי, וזאת למרות שניתן להחליף בקלות ודי בזול בעוד שאת המחשב השני כנראה יזרקו לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור בהבנת נתונים:

הנתונים האלה מתבססים על חברה שמעניקה אחריות חיצונית ללפטופים בנוסף על האחריות של החברה, או אחרי שהאחריות של החברה הסתיימה. לפי זה, אני מבין את הנתונים בצורה אחרת לגמרי:

המחשב של מתים בתום תקופת האחריות ולכן אף אחד לא עושה עליהם אחריות נוספת

HP היא החברה הכי פופולרית בשוק.

ואפשר לגזור מפה עוד תובנות שהן שונות לגמרי מהתובנות בכתבה. אני רק רוצה להגיד לך שלדעתי הנתונים שאנחנו רואים פה לא קשורים למציאות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיעור בהבנת נתונים:

הנתונים האלה מתבססים על חברה שמעניקה אחריות חיצונית ללפטופים בנוסף על האחריות של החברה, או אחרי שהאחריות של החברה הסתיימה. לפי זה, אני מבין את הנתונים בצורה אחרת לגמרי:

המחשב של מתים בתום תקופת האחריות ולכן אף אחד לא עושה עליהם אחריות נוספת

HP היא החברה הכי פופולרית בשוק.

ואפשר לגזור מפה עוד תובנות שהן שונות לגמרי מהתובנות בכתבה. אני רק רוצה להגיד לך שלדעתי הנתונים שאנחנו רואים פה לא קשורים למציאות בכלל.

גם זו דרך להפוך לגמרי את מה שנאמר שם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...