מעוניין לרכוש מחשב נייד דרך EBAY לצורכי גיימר,סרטי HD וכל השאר! - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לרכוש מחשב נייד דרך EBAY לצורכי גיימר,סרטי HD וכל השאר!

ithamar21

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני מעוניין לקנות מחשב נייד דרך עכשיו אני די חדש בנושא ולכן אבקש את דעת המבינים בנושא של קנייה מח"ל למשל כמה לוקחים מכס או מע"מ פחות או יותר,האם זה בטוח? וכו...

1) תקציב: אני לא ממש יודע כי בארץ מחשבים כאלו לגיימרים עולים 6-9 אלף ויותר ובחו"ל מחשב כזה יש גם ב 3-4 אלף ולכן אני בבעיה אבל אפשר להגיד שעד 3500-4000 ש"ח אבל אם יש משהו ממש בכמה רמות מעל והוא עולה נניח עוד 400 שקל אז בסדר.

רצוי גם לפרט במידת האפשר את הפרטים הבאים בגוף ההודעה:

* מטרות המחשב? בעיקר המחשב ישמש לצורך משחקים כבדים,סרטי HD וכמובן גלישה.

* גודל המסך? כמה שיותר גדול יותר טוב בוא נגיד שלא ירד מ 15 אינצ'

* משקל רצוי? אין העדפה מסוימת.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)? עדיף כמה שיותר 6-8 שעות של משחק כבד.

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (DVI, וכו)- HDMI ו DVI וכמובן .

* בלוטות? כן

* גודל מינימלי של כונן קשיח? 500 אבל אם נכנס בתקציב אז כמובן 1TB

* צורב DVD? כן

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא חייב אלא אם כן במחשבים במחיר כזה כדאי?

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בא כרגע לתת לך המלצה לנייד - יש מומחים ממני. רק אוריד אותך קצת מכמה דברים.

קודם כל, אתה רושם שכמה שיותר גדול יותר טוב ושהמשקל לא ממש רלוונטי - למה לא לקחת נייח וזהו? בתקציב של אתה בונה נייח מדהים עם מסך גדול בהרבה שיהיה טוב פי כמה למשחקים ולכל השאר.

דבר שני, אף מחשב לא ייתן לך 6-8 שעות של גיימינג כבד על הסוללה, בקושי יש מכשירים חזקים היום שנותנים 6 שעות עבודה קלה של וכו'. תהיה חייב לחבר לחשמל בישביל זה באופן קבוע (ואז...ראה את מה שרשמתי למעלה לגבי נייח)

באופן כללי לגבי רכישה מחו"ל. החיסרון היחיד הוא שברוב המקרים לא תהיה לך אחריות בארץ ושאין אפשרות לעשות תשלומים. אין סכנה האמת, המשלוחים בדר"כ יקרים ובהתאם לזאת די טובים ואין סכנה ממשית למכשיר. בנוסף, אם אתה קונה מ-TOP RATED SELLER הסכננות בכלל פוחתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחשב נייח מעולה כך שאני לא צריך!

לגבי הקנייה בחו"ל אז אין בעיה לגבי עלות המשלוח והמכס כי גם ככה זה יהיה זול בהרבה מהארץ לגבי האחריות לא נורא!

לגבי הסוללה אמרתי גם כן שכמה שיותר יחזיק יותר טוב כמובן כמו שכל אחד רוצה!

ואני לא מדבר על מפלצת אני לא צריך מחשב נייד מפלצתי אבל כמה שיותר טוב מחיר של 3500 4000 ש"ח בקנייה מחו"ל דרך .

לא צריך תשלומים,חשוב לציין שהמחשב גם ישמש אותי ללימודים בעתיד הקרוב אבל זה לא יפריע לי אם הוא יהיה עם מסך גדול וקצת יותר מסורבל לנשיאה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבאתי באוקטובר האחרון M11X R2 מEBAY ב1200$ בערך (כולל משלוח + מכס + אחריות לשנה), אני מאוד מרוצה ממנו (בעקרון הוא מחובר קבוע לLG 32 ואני משחק את כל המשחקים הכבדים על רמה גבוהה בלי בעיות מיוחדות), אבל אתה מבקש 15 אינץ' ובגלל זה הייתי ממליץ לך על זה:

http://cgi.ebay.com/NEW-DELL-XPS-15-6-Laptop-i5-2-53GHz-500G-4GB-Geforce-GT-/250786628798?pt=Laptops_Nov05&hash=item3a640c44be

יש לך גם מחשבי ASUS שנחשבים למחשבי גיימר במחירים טובים:

http://cgi.ebay.com/ASUS-K52JT-A1-15-6-Core-i5-460M-4GB-500GB-ATi-6370-K52-/180592150454?pt=Laptops_Nov05&hash=item2a0c2187b6

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...