שאלה על קניית מחשב נייד/טאבלט לצרכי עריכת וידאו - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על קניית מחשב נייד/טאבלט לצרכי עריכת וידאו

UponTheRose

Recommended Posts

שלום,רציתי לדעת אם מישהו רוצה להתחיל לערוך סרטי ומוזיקה בתחילת דרכו,מה הוא צריך לקנות קודם ובאיזה עדיפות?

יש אפשרות להשקיע במחשב נייח וחזק עם מקלדת ועכבר+לוח גרפי של וואקום-יהיה הכי נוח,אבל אפשר גם לקנות יקר יחסית עם מסך מסתובב שעליו אפשר לצייר...

מישהו מבין בדברים האלה?מה עדיף לעשות וכיצד לייחס הכול למישהו בתחילת דרכו שלא מבין הרבה בתמיכה בתוכנות עריכה?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

מבלי להמעיט בכובד משקלן של השאלות שלך,

עוד לא יצא לי לראות עריכת או אף עריכה

גרפית שנעשית על מחשב , טוב בעיקר בגלל

שהם כמעט לא היו, האיי פד וכל אלה לא בידיוק

מתאימים מבחינת החומרה לעריכה, גם וגם.

מחשב לעריכה, לפחות בתחילת הדרך לא מחייב לוח וואקום,

כלל לא.

דרך אגב, מה התוכנות שאתה מתיימר לעבוד עליהן ?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי בתחילת דרכו, כך שאין ממש מושג על תוכנות אבל ידוע שהמשתמש המתחיל מתנסה בפלאש וכאלה

בעיקר בשביל פלאש דו-מימד, אבל גם תלת מימד בקטע של Stop-Motion

אני מעתיק את שאלתי מת'רד אחר ממחשבים ניידים:

תגידו Stop-Motion נחשב לתלת מימד??? מה אני צריך בשביל STOP MOTION חבר'ה?!

ודרך אגב, הזכרתם את וואקום כאן - האם מחשב נייד עם שאפשר לצייר עליו דומה ומקביל לוואקום?

אני יודע שיש כל מיני גרסאות וואקום - והכי יקר זה איזה 800$ אם אני לא טועה - מחיר של כשלעצמו!

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ שלא חייב כרטיס מסך קוואדרו...

בכל המערכות שלי (ואני מחדש מערכת ראשית אחת לשנה וחצי), מעולם לא היה לי קוואדרו.

אני עובד עם ATI חזקים, שעושים את העבודה.

תלוי בתוכנה שאתה עובד איתה...

אם אתה אומר "גם וגם" זה אומר ש85% , ו15% אודיו... ככה זה יותר אצל עורכים.

תן תקציב, מה חשוב,מה אתה הולך לערוך, ואם מקצוע או תחביב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

כמו שנאמר פה, טאבלט לא בא בחשבון אפילו.

לגבי לפטופ אפשרי אם נוח לך ואתה רגיל לזה וכל עוד אתה עובד רק בפוטושופ וכדומה

כל עריכת או תלת מימד (אלה אם היא הקלה ביותר) שדורשת רינדור רציני בחיים לא הייתי ממליץ על לפטופ

כן יש לפטופים חזקים מאוד כמו מחשבים (נקח לדוגמא Alienware) אבל הם שוקלים יותר ממחשב ביתי (בלי צחוק) והם עולים כפול, בשביל מה?

כדי שיהיה לך חם על הברכיים ושהמחשב שלך יתחיל לקרטע ברגע שחם לו, למה אתה צריך את זה, מיותר לחלוטין!

אין צורך בקוודרו, במיוחד בתחילת דרכך, אני עובד בפוטושופ ו3DSMAX כבר מספר שנים ואני לא משתמש בזה, זה רק לדברים ממש ממש רציניים, כרטיסי מסך למשחקי מחשב יספיקו לך בהחלט (עד לא מזמן עבדתי עם 8800GTS הוא היה מספיק טוב לרוב צרכי הלימודים) עכשיו קניתי 2 כרטיסי 6950 למשחקים ודי בטוח שהם יריצו כל דבר שאני יעבוד עליו בשנים הקרובות בצורה טובה

בסופו של דבר, כרטיס מסך בא לידי ביטוי בעיקר ברינדור, כל צורך העבודה נובע נטו מהמעבד והזכרון שלך

לגבי Wacom וטאבלטים למינהם, אין מה להשוות את האיכות של המוצר לבדיחה השניה, איכות הדיוק והרגישות של הWACOM הרבה הרבה יותר טובה

ואם אמרת שוואקום עולה עד 800$ אז כן לא רלוונטי לך, אני קונה Wacom שעולה 7000 שקל והכי יקר מהסדרה הזאת עולה 11 אלף, אתה בטח מתכוון לאלה שהם בלי מסך אלה רק משטח הם נחמדים ובמצב הזה אין באמת הרבה הבדל בינם לבין , בכל אופן אתה לא צריך WACOM אלה אם כן אתה מתכנן לצייר הרבה ידני, ברמה מתחילה כמובן שאין לך צורך באלו עם המסך ומומלץ על הקטנים גם כאלה של מאות שקלים בודדים טובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...