אני מבקש לכל החברים באתר להכנס-זה חשוב. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מבקש לכל החברים באתר להכנס-זה חשוב.

ex_

Recommended Posts

באופן יוצא דופן בשבילי ובגלל המקרה המזעזע של רצח המשפחה באיתמר

אני מבקש מכל אחד ואחד מיכם להכנס לדף הפייסבוק של רוג'ר ווטר

ולהכניס את ההודעה הבאה:

here is why there is a "wall":

12/3/2011 muslim terrorist murder parents and three children.

father.

mother.

11-year-old.

3-year-old .

an infant 4-months-old, all stabbed in their sleep.

בגירסה זו או אחרת העיקר לא לתת למקרה הזה להעלם

למה דווקה רוג'ר ווטר?

בגלל הקריאה השערורייתית שלו לחרם עלינו ובגלל המשקל הכבד שיש לו בכל הקשור לתרבות בעולם המערבי, הוא הפך

להיות המוביל של החרם הזה.

אסור שהמקרה המזעזע הזה ישכח, אז בבקשה מיכם הכינסו תעתיקו(למי שאין חשק לכתוב) והכניסו לדף שלו,

יש לו עשרות אלפי מעריצים וחשוב שידעו את המציאות האכזרית שאנו חיים.

הדף שלו:

http://www.facebook.com/rogerwaters

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם אין לך משהו פרודוקטיבי לומר או לעזור אל תגיב, תמשיך הלאה.

את דעתו אני לא הולך לשנות, להציג את הצד שלנו לעשרות אלפי מעריצים שלו אני(ועוד המון ישראלים טובים) כן מנסה,

רוג'ר ווטר למי שלא יודע הוא (ופינק פלויד) מן האמנים המשפיעים ביותר בארבעת העשורים האחרונים, אם הוא לוקח את המושכות של החרם התרבותי

יש לזה משקל כבד מאוד.

***נא לא להפוך את הת'רד הזה לויכוח או ספאם

מתאים לכם? תשתתפו לא מתאים לכם? תמשיכו הלאה***

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני לא מנסה לחרב לך את השרשור - אני רק רוצה להעיר כמה נקודות

1. כמות ההרוגים בקרב הפלשטינאים במהלך הסכסוך היא בין פי 2 ל-פי 3 מכמות ההרוגים בצד הישראלי (וזה באומדן האופטימי ביותר). וכן נהרגים שם גם ילדים ונמחקות משפחות שלמות (זה שטרוריסטים נוהגים לגור בקרב אוכלוסיה אזרחית זה בדיוק כמו שחיילים גרים בלב אוכלוסיה אזרחית).

2. מהמאה ה-20 ואילך מלחמות לא נערכות רק בשדה הקרב בין חיילים\לוחמים - אלא גם על גבי אוכלוסיה אזרחית (רע - אבל זה מה יש.)

3. הרצח הזה הוא נתעב ונורא - אך אני יכול להבטיח לך שבלי טרור לא היינו יושבים עם הפלסטינאים לעולם על שולחן המשא ומתן.

4. בשני הצדדים יש מי שמנסה להכשיל את התהליך - וכן ההתנחלויות והרחבתן ממש לא נראות טוב בצד הפלסטיני.

באימרה מסכמת - הגיע הזמן שנבין שאנחנו במלחמה (לא לחימה, לא טרור ומספיק עם כל מכבסת המילים הזו). במלחמה נהרגים אנשים.

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, מי רוצה לשבת איתם למשא ומתן?

דיעות כמו שלך הן מה שמחלישות את העם שלנו

נכון לעכשיו המצב בעולם הוא שתוך כמה חודשים האו"ם עלול להצביע בעד מדינה פלסטינית ומדינות אירופה כבר הודיעו שיום אחד הם יכירו במדינה פלסטינית, עם או בלי הסכם עם . גם אם אין לך פרטנר אמיתי, עדיף לנסות להגיע להסכמים אפילו בינוניים מבחינתנו מאשר להיות מוכרח לקבל מדינה פלסטינית בתנאים שהפלסטינים ירצו (אני רק רוצה להזכיר לך שאם האום יכיר במדינה פלסטינית, תרחיש שהוא לא לגמרי לא ריאלי, סיכול צבאי של הקמת המדינה הזאת עלולה ותוביל לסנקציות בינ"ל בדיוק כמו שיש היום על אויבנו הגרועים ביותר).

דיעות כמו שלך הן אולי הנכונות (בעצם, לא נכון. זה דיעה - אין כאן נכון ולא נכון), אבל לפעמים לא צריך להיות צודק, צריך להיות חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...