מערכת הפעלה וירטואלית - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מערכת הפעלה וירטואלית

n_aviv1

Recommended Posts

שמעתי שב Win 7 ניתן להתקין מדומה (XP mode) שאפשר דרך זה להתקין וזה כמו חיבור למחשב מרוחק, מערכת ההפעלה נמצאת כולה בתוך חלון ואפשר להתקין בתוכה תוכנות והכל. הייתי שמח לדעת קצת יותר מה זה אומר ואם זה קיים בכלל או שלא הבנתי נכון. האם אפשר לעשות כך גם על XP? מה זה אומר שצריך מעבד עם יכולת וירטואליזציה? ואם מערכת ההפעלה המדומה נדבקת בוירוס, האם יש לכך השלכה על המערכת ה"אמיתית"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משנה איזה חומר טכני תחפש לא תהיה ברירה אלא לקרוא עליו באנגלית. תתחיל להרגיל את עצמך כבר מעכשיו.

לגבי השאלות העלת פה:

* ניתן להפעיל מכונות וירטאוליות על מערכת הפעלה. בעצם מה שמנה זה ה hyperisor ולא המערכת ההפעלה המארחת.

* עם יכולות וירטואליזציה זה משהו שהוא חובה בהרבה מקרים, אבל עוזר מאוד מבחינת ביצועים.

* מכיוון שהמערכת רצה בתוך hypervisor אין תקשורת בינה לבין המערכת המערכת אלא אם כן הגדרת כזאת. הדבקה בכל malware שאוהב להתפשט לא בהרכח תההי גם סכנה למערכת ההפעלה שמערכת. תחשוב על מכונה וירטואלית כסוג של sand box.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!!!! אני מנסה להתקין את ה Virtual Box כמו שהמלצת.

למה במשך אולי 10 פעמים רצוף הוא שואל אותי אם אם ברצוני להמשיך בגלל שאין לזה את החותמת של Logo?

למה אי אפשר להתקין 64bit על XP? יש דרך לעקוף את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי VirtualBox ע"י לחיצה על כמה נקסטים ושינוי תיקיה.

עכשיו ברצינות, כשלחצתי על הנקסט האחרון שבו מתחילה ההתקנה (הבארים הירוקים האלה שמתחילים בצד שמאל וכשהם מגיעים לצד ימין זה מסיים...) הוא התחיל להתקין ואז לשאול אותי אם אכפת לי מהחתימה הזו, עניתי לו שלא, הוא המשיך ושאל אותי שוב וחו"ח...

עכשיו הבנתי שאי אפשר משום מה להתקין 7 64bit על בגלל שהוא לא מכיר במעבד כ64bit אלא 32.

ואז ניסיתי להתקין וגם זה לא טוב לו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה רמזים? אני אנסה להתחיל מחדש:

שלום חברי פורום יקרים,

התקנתי Virtual Box.

ניסיתי להתקין Win7 Ultimate 64BIT ואז הוא אמר שהמעבד לא 64BIT (למרות שהוא כן, מה שלא 64BIT הוא הXP).

אחרי זה ניסיתי להתקין SP2 (כי אני לא מוצא את הדיסק של הSP3) וא\ הוא הגיע לקטע של "setup is starting windows" או משהו כזה ואז יש את המסך הבא:

errorrp.png

מהשלב הזה, ברורה האפשרות היחידה של ללחוץ ENTER כיוון שאין בכוונתי לצאת סתם ככה ואין שום מותקנת כך שגם R זו לא אופציה.

מה שמוביל למסך הבא:

error2tn.png

מה לעשות הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי....

אבל תודה בכל מקרה, מחקתי את המחשב ויצרתי אחד חדש, זה סידר את זה כבר :)

אם אני ארצה להתקין 7 , אני אהיה חייב להתקין 32BIT? ועוד שאלה, האם אני יכול לשדרג את הXP ל64BIT בלי פירמוט או לחילופין להפוך את הXP הנוכחי לוירטואלי (כי אי אפשר לשדרג אותו ל7 לפי מה שאני יודע) ונניח לשים אותו על מחשב אחר באופן זמני ואז לפרמט את המחשב, להתקין 7 ואז להחזיר אותו כדי שהXP יהיה בתוך ה7 ולא להיפך... אני פשוט מת להשתדרג ל7 ויחד עם זאת מתבאס רצח לפרמט כי זה אומר גיבויים ואובדן נתונים (שמירות במשחקים בתכלס... אבל זה מספיק דרמטי בשבילי).

זה ממש מבאס שאי אפשר לגבות התקנה של דרייבר (למרות שנדמה לי שיש אפשרות לעשות משהו עם ספציפית)/תוכנה/משחק לצורכי פירמוט! :(

עידכון: איך הופכים את האותיות של E: וD:? פשוט יצא שהמחיצות של ההארד דיסק הן C: וE: והCD הואD: ואני רוצה לשנות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...