קניתי זכרונות עם 6-6-6 שיש לי כבר 5-5-5 -כדאי לשנות לזכרון החדש ל-5? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי זכרונות עם 6-6-6 שיש לי כבר 5-5-5 -כדאי לשנות לזכרון החדש ל-5?

rikus

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב אז הסיפור הזה לא כזה להיט-המחשב שלי נתקע כבר פעמיים באמצע עבודה קריטית בהפרש של 5 דקות, וגם אתמול הוא נתקע.

זה לא קרה לי עד שהוספתי את הזיכרון. אני חושב שכדאי לשנות לפחות בשביל לראות אם יש שינויי-מישהו יודע איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

במידה והמתחים שונים בין המודולים אז תגדיר גם את זה ידנית ב-. כדאי להשתמש במפרט המודולים שבאתר היצרן אך אם המידע אינו בנמצא אז אפשר להתפשר על מידע ה-SPD (כן, עשוי להיות שונה). המידע שבאתר היצרן הוא מה שהיצרן מתחייב לכך שהזיכרון מסוגל לו, לעומת המידע ב-SPD שהוא לפי תקנים ויכול להיות מעט פחות טוב (מבחינת ביצועים, לא שזה משנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר גמור-איך אני יודע מתחים, את הסיפור של ה-5-5-5 שמה ש-6 עובד ב-5? יש איזה תוכנה?

CPU-Z רק מאפשרת לראות.

בביוס אצלי אי אפשר לשנות את הדברים האלה בזכרון.

ואני לא רוצה להשאיר את זה ככה כי עובדה שזה עושה לי בעיות, אז זה כן שווה התעסקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי.. אתה לא צריך תוכנה, תבדוק בדף המוצר שבאתר היצרן. רק אם המידע הזה לא זמין אז אתה יכול לבדוק בלשונית SPD שבתוכנה CPU-Z (בלשונית Memory תמצא את הערכים שמוגדרים בפועל).

מה דגם הלוח שלך?

ואכן.. מן הסתם ככל שהמערכת אינה יציבה אז יש לפעול כנגד זה. האם הרצת Memtes? אם כן, לכמה זמן והאם הייתה שגיאה? אם לא אז אני ממליץ שתעשה זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...