רוצה להחליף את המכשיר הישן שלי בסמארטפון חדש - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להחליף את המכשיר הישן שלי בסמארטפון חדש

pAnAhI

Recommended Posts

וזה וודאי? אני יכול לקנות בשקט? (שדרך אגב לא קיבלתי תשובה בנוגע למסך ולאיפה עוד אפשר לקנות אותו..)[br]פורסם בתאריך: 27.02.2011 בשעה 00:43:26

חברה שאלות אחרונות בבקשה בואו נגמור עם זה :D
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני יודע הייתי שם אבל אין שם תשובות לשתי השאלות הנ"ל

אוקיי הסתכלתי עכשיו באנדרואיד סטור וראיתי שם דסייר במאה שקל יותר. המכשיר הנ"ל מגיע עם מסך באותו גודל של המוטורולה ועם מעבד חזק יותר של 1GHZ.

1. למה לי לא לקנות את ה על פני המוטורולה?

2. מה ההבדל מבחינת ביצועים בין המעבד של ה שהוא 1GHZ לבין המעבד של הסמסונג גלאקסי אס?

3. מה ההבדל בין המאיץ הגרפי של ה ושל הגלאקסי אס?

בכלל איך זה שאם הוא כביכול מכשיר טוב יותר בכמעט שום הפרש מחיר אף אחד לא המליץ לי עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע הייתי שם אבל אין שם תשובות לשתי השאלות הנ"ל

אוקיי הסתכלתי עכשיו באנדרואיד סטור וראיתי שם דסייר במאה שקל יותר. המכשיר הנ"ל מגיע עם מסך באותו גודל של המוטורולה ועם מעבד חזק יותר של 1GHZ.

1. למה לי לא לקנות את ה על פני המוטורולה?

2. מה ההבדל מבחינת ביצועים בין המעבד של ה שהוא 1GHZ לבין המעבד של הסמסונג אס?

בכלל איך זה שאם הוא כביכול מכשיר טוב יותר בכמעט שום הפרש מחיר אף אחד לא המליץ לי עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה200Mhz האלו הם לא הבדל גדול בכלל , ותמיד אפשר לעשות OC ...

בכול מקרה לדעתי אין שום סיבה להעדיף את הDesire לדעתי ,במיוחד עם אתה מחפש מכשיר קשיח ועמיד .

בקשר ל2 , סמסונג התאימה את הCortex A8 איך שהם רצו ,יש יותר מטמון במעבד של הSGS לעומת הדור הראשון של הסנאפדרגונים (אלה שנמצאים בNexus One/Deire וכו') המעבד יותר חסכוני בחשמל וכו' , וגם כמו שכבר אמרתי הGPU חזק שנימצא בSGS (הSGX540) חזק פי כמה מהAdreni200 שנימצא בDesire .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח כנראה שסקירה על הדיפיי לא תקבלו... הייתי בסלקום וכנראה (למרות ההסתייגות שלי) אני עומד לרכוש מהם חבילה שכוללת את ה SGS. אני מקבל את ה SGS במחיר זול בהרבה מהחנויות הפרטיות ובנוסף אני מוזיל את החשבון החודשי שלי. אולי בהמשך אני אפרט את פרטי העיסקה אבל כרגע כל עוד זה לא סופי אני לא רושם כלום. תבקש מקרירין שיעשה שוב סקירה נורמאלית הוא הסיכוי היחיד שלך בפורום הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח כנראה שסקירה על הדיפיי לא תקבלו... הייתי בסלקום וכנראה (למרות ההסתייגות שלי) אני עומד לרכוש מהם חבילה שכוללת את ה SGS. אני מקבל את ה SGS במחיר זול בהרבה מהחנויות הפרטיות ובנוסף אני מוזיל את החשבון החודשי שלי. אולי בהמשך אני אפרט את פרטי העיסקה אבל כרגע כל עוד זה לא סופי אני לא רושם כלום. תבקש מקרירין שיעשה שוב סקירה נורמאלית הוא הסיכוי היחיד שלך בפורום הזה..

עשיתי כבר על הדיפי למרות שלא אהבו את זה

בגדול אני אוהב את הדיפי אבל הוא של אח ככה שהוא חוזר מהמילואים אני נפרד מימנו :'( :'( :'(

נשאר בינתים עם ה8300 המיושן שלי עד סוף היתחיבות

בעניין לקנות מהחברות -אני לא יקנה מהן יותר

רק מסלול לשיחות וזהו

סך הכל שיש WI FI וGPS בכל מכשיר נורמלי היום -ושאפשר להתקין עברית לבד עם בוחרים דגם שקימת לו אפשרות כזאת

מסלול נוח או לא לא רוצה את הזבל שחברות הסלולר יכניסו למכשיר

ותתחדש על הSGS

סך הכל מכשיר חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה =]

דר"א אם כבר אתם אומרים זבל. איזה זבל הן מכניסות? זה כזה משפיע? ממה שאני יודע מה 6233 שלי זה שהדפדפן שם הוא שלהם ויש לי בתפריט כזה כפתור של מה חדש? וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין מכביד זה כבר תלוי בטלפון ובמה הכניסו

אבל כן יש כל מיני דברים מעצבנים

לדוגמה ב8300 שלי יש דברים שמכניסים אותך ישר לפורטלים שלהם אז אני לא משתמש בזה

חוץ מזה אין אפשרות להכניס סימים אחרים בלי לפרוץ

בעבר היו אפילו חסימות לWI FI שזה בכלל מעצבן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...