Dell U2410 למה כן ?! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell U2410 למה כן ?!

psybrain

Recommended Posts

אני רוצה להבין יותר לעומק את המסך הזה מה מייחד אותו ממסיכם אחרים חוץ מזה שהוא מה יש בוא שהוא מיוחד ומסך טוב ומה זה SRGB וכל הדברים האלה ... והאם זה שווה להשקיע 1000 שקל יותר עליו מ U2311H ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א אם אני לא גרפיקאי ? כאילו מה ההבדל בין גריפקאי לגיימר מבחינת איכות מסך ? איך זה בדיוק עובד אני לא יודע תסביר לי!

וההבדל בינו לבין ה U2311H הוא רק כניסות ? ממה שראיתי יש הרבה הבדלים .. תגובה פחות . בהירות יותר טובה , ניגודיות, גודל ועוד ..

מה שרציתי לדעת הוא ה 24 לאיזה צרכים הוא מיועד .. אולי כשאני אדע אחליט מה מתאים לי יותר והם שווה להשקיע עוד 1000... תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בינהם הוא אינץ', טווח צבעים רחב לטובת ה-24 ו120 פיקסלים יותר.

אם אתה צריך טווח צבעים רחב כלומר, מסך שיכול להציג יותר צבעים (בד"כ מעל 70% מ-lab color space) כך שמה שאתה רואה זה

מה שאתה מקבל. דיוק גבוה יותר בתמונות. התאמה מוחלטת בין מה שאתה רואה על המסך לבין מה שאתה מדפיס.

הניואנסים הקטנים האלה חשובים לגרפיקאים שעורכים ווידאו ורוצים להגיע לתוצאות מדוייקות, גוון עור פנים מדוייק.

גם ל-u2311H יש טווח צבעים רחב יותר מהמסכים הממוצעים (TN)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה היא מה שעשה עבורי את ההבדל.

שדרגתי ממסך 2007FP עם 1600X1200. בשום פנים לא הייתי מוכן להתפשר על מסך עם פחות שורות, אז כל אלה עם 1680X1050 או 1920X1080 לא עמדו על הפרק.

שלל הכניסות שיש (HDMI, עוד DVI, מגוון כניסות אנלוגיות) הן בונוס אך לא משהו שימושי אישית בשבילי. מה שכן, קורא הכרטיסים נחמד (אבל לא הסיבה שבגללה בוחרים מסך, מן הסתם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל תלוי בכמה חשוב הגודל לרוכש,

U2311H הוא 16:9 והוא כמעט כמו 22 אינץ במצב 16:10.

לכן U2410 הוא גדול כמעט ב 2 אינץ שלדעתי זה כן משמעותי ושווה את הסכום, אבל כל אחד ודעתו.

באיכויות המסך לא נראה לי שיש הבדל, אני מאוד מרוצה מהמסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח את קורא כרטיסי הזכרון ואת כפתורי המגע שגם מוסיפים קצת למחיר.

חוץ מאלו כמו שכבר צויין, גבוה יותר משמעותית וגם טוב יותר לגרפיקאים.

לדעתי האישית אם אתה לא גראפיקאי ההבדל במחיר לא שווה את זה, אם הייתי כבד והיה לי את הכסף הייתי קונה שלושה מסכי 2209WA / מסך 2311h וחוסך לעוד 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי כל מני סומסונגים וLG למיניהם בכמה דגמים, אבל אחרי ששידרגתי לU2410 לא הסתכלתי אחורה... המסך פשוט יותר איכותי. מכרתי אותו אחרי תקופה בשביל לשדרג לגרסת ה27" היום אני עם U2711 ומרוצה מאוד, סדרה מעולה. אם יש לך את הכסף כדאי להשקיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...