צריך שילוש חדש - לשדרג עכשיו או לחכות? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך שילוש חדש - לשדרג עכשיו או לחכות?

Lirux

Recommended Posts

שלום,

אפשר לראות את המפרט שיש לי עכשיו בצד.

אני רוצה להחליף רק לוח-מעבד-זיכרון לעבודה עם לייטרום ופוטושופ בעיקר.

חשבתי על הכיוון של phenom x6 כלשהו עם 8 ג'יגה ראם ולוח נחמד (עדיף שיתן גם יכולות OC).

התקציב שלי הוא +- 400 דולר ואני יכול לקנות מכל חנות ששולחת את הציוד לארה"ב.

עד עכשיו היה לי ניסיון רק עם newegg ו- .

השאלה היא האם כדאי לחכות לבולדוזר של או שחרור של או פשוט לקנות עכשיו כי לא יהיה הבדל משמעותי?

אשמח אם תמליצו לי על שילוש לפי הדרישות שהבאתי.

תודה,

לירן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שעל-פי הדלפות ראשוניות מעבדי ה-Bulldozer אמורים להציג שיפור משמעותי על-פני דור המעבדים הנוכחי של , קשה לדעת מה יהיו הביצועים שלהם בפועל, ובטח בשימוש מסוים, עד שהם לא יושקו.

עבור חבילת התוכנה של Adobe לרוב מומלץ לבחור דווקא במעבד של Intel מכיוון שחבילת התוכנה הזאת עברה אופטימזציה למעבדים האלה (משמעות הדבר היא שגם אם יש מעבד של שמכיל את אותן ערכות פקודות הרחבה כמו מעבד של Intel, התוכנה עצמה לא תנצל את כל ערכות הפקודות). מצד שני זה מאוד תלוי בדרישות או בציפיות שלך מהמערכת, כי לפעמים למרות האופטימיזציה הזאת ההפרש בביצועים בפועל הוא אינו מהותי עבור חלק מהשמשתמשים.

מעבד כמו ה-Core i5-2500K ביחד עם לוח P67 (למטרות OC) או Core-i5-2500/K בשילוב עם לוח H67 (אם אתה רוצה להשתמש בליבה הגרפית המובנית שאמורה להספיק לצרכים שלך, אך לא תאפשר OC) -- או בכלל לחכות ללוחות המבוססים על ערכת השבבים החדשה שתאפשר גם OC וגם להשתמש בליבה הגרפית המובנית.

אם שדרוג המערכת סובל דיחוי הייתי ממתין עוד קצת כדי:

1. שתפתר הבעיה על ערכות השבבים מסדרה 6 של Intel - כלומר שיגיע לחנויות מלאי הלוחות התקינים.

2. אם הוא סובל דיחוי של מספר חודשים. הייתי מחכה ליציאת מעבדי כדי להשוות בינם לבין מעבדי SB (ברמת ביצועים ביחס למחיר) בשימושים שלך, כדי לבחון איזו פלטפורמה תהיה המשתלמת ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...