המערכת נתקעת בניגון סרטים/סרטונים בדפדפן - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת נתקעת בניגון סרטים/סרטונים בדפדפן

Ovid

Recommended Posts

שלום,

מאתמול בערך יש לי פתאום תופעה מאוד מוזרה במחשב. כל פעם שאני נכנס ליוטוב למשל, או סתם אתר עם איזה סרטון הדפדפן קורס (גם אופרה,גם וגם IE )

, הסקייפ לא נכנס, הספוטיפיי קורס כשאני מפעיל שיר, וכשאני מפעיל סרט מהמחשב הנגן קורס...

ניסיתי לעדכן גאוו'ה , , ודרייבר של כרטיס מסך. אין לי מושג מה עוד אפשר לנסות... :nixweiss:

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה רשימת האפדייטים שעשיתי לאחרונה:

37962230.jpg

קודקים לא עדכנתי... לא שאני יודע לפחות, אולי באחד מהאפדייטים של וינדוס הוא עדכן לי קודק ,לא יודע..

הבעיה התחילה בערך ביום שישי או שבת , לא זוכר בדיוק. כלומר ה 11 או 12 לחודש.

מה שכן, שלשום פשוט מחקתי את FLASH וכל מה שקשור אליו, ככה הייתי הייתי בלי פלאש איזה כמה שעות ואז כיביתי מחשב הלכתי כשחזרתי והדלקתי שוב, ונכנסתי לאופרה והוא ביקש ממני פלאש אז נכנסתי והתקנתי את הפלאש האחרון, ונראה היה שהבעיה עברה. נכנסתי ליוטוב הכל עבד, נכנסתי לנגן SPLASH לאיזה סרט וזה עבד, פתאום כמה שעות אחרי זה שוב התחילה הבעיה, שוב פעם יוטוב גורם לפדפן לקרוס, גורמים לנגים לקרוס ושירים גורמים גם לWMP לקרוס, שלא לדבר על ספוטיפיי וסקייפ.....

וירוסים לא בדקתי, אני אבדוק עכשיו. אבל אני לא חושב שיהיה לי וירוס כי אני לא נכנס לאתרים לא מוכרים בדר"כ ויש לי את הנוד32 הכי מעודכן תמיד, אז...

בכל מקרה שמתי עכשיו על סריקה...

עריכה: אוקיי עשיתי סריקת ,זה מה שיצא:

90662634.jpg

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם 32 קבצים שהאנטיוירוס לא הצליח למחוק, כנס לאנטיוירוס מהלוג תעתיק את שמות הקבצים הבעייתיים, תעשה ריסט למחשב כנס לסייף מוד ותמחק את הקבצים.

לפי זה שיש לך64 ביט אני יוצא מנקודת הנחה שיש לך מחשב חזק כלומר הוא אמור להריץ דברים כאלו ללא בעיה.

תעשה צילום מסך של taskmanager processes ותעלה לפה

לאחר שתמחק את הקבצים הנגועים במידה וזה עדיין ממשיך.

הצעה שלי תמחק את כל הקודקים שיש למחשב שלך, , רילפלייר,, ג'אבה, הכל מבחינת קודקים תתקין:

cccpcodecpack הוא יספק לך כל קודק שאי פעם תצטרך,

תתקין וג'אבה

לא אמורה להיות יותר בעיה.

אם עשית הכל והבעיה ממשיכה, גבה את כל הדברים החשובים ופרמוט קצר יסדר טיטופ את הבעיה (מאמיןש לא תצטרך להגיע לזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדר"כ אני משתמש בK-LITE , חבילת קודקים שתמיד עבדתי איתה ותמיד עבד הכל מצויין.

עדכנתי עכשיו לגרסה האחרונה 6.9 FULL

עשה רושם שהכל הסתדר, הסרטים בנגן SPLASH עבדו, אבל אז בדקתי את שאר הדברים כמו סקייפ(סקייפ לא קורס,הוא פשוט לא מתחבר,בכלל..) וספוטיפיי ויוטוב וזה שוב קרס

אחרי זה התקנתי את הקודק שאמרת לי CCCP , גם לא סידר שום דבר.

הנה הטסק מנג'ר :

96523170.jpg

הקבצים שאנטיוירוס מצא ,לפי מה שהבנתי זה כל הקראקים שלי למיניהם, לא הייתי רוצה להיפטר מהם ,במיוחד שעד עכשיו הם לא עשו לי שום בעיות, ואני במילא אצטרך אותם אם אני אעשה פירמוט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי לפני שהתקנת את הCCCP מחקת את החבילה הקודמת?

בנוגע לאנטי וירוס, האם אתה בטוח שאלה רק קראקים?? נוד מעולם לא זיהה לי קראקים כוירוסים.

תסגור את קטליסט של איאמדי ותנסה להפעיל סרטונים . (הכוונה שתבטל אותו לגמרי ולא יפעל ברקע)

תבטל את האנטיוירוס ותנסה להשתמש בסקייפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא מחקתי את החבילה הקודמת, אבל אחרי זה ניסיתי גם למחוק ואז להתקין וגם זה לא סידר כלום..

לגבי הוירוסים כן, אני נכנסתי ללוג וכל מה שבאדום זה כל הקראקים השונים שלי

אני אנסה עוד מעט את מה שהצעת עם קטליסט, לא בטוח שזה יעבוד , אני כבר מיואש לגמרי..

אני חושב אני פשוט אעשה פרמוט וזהו...

אגב , יש לך מושג אם אני יכול להתקין וינדוס מdok?

תודה על העזרה .

עריכה: אוקיי אז ניסיתי עכשיו לכבות כל מה שקשור לקטליסט, וכיביתי אנטיוירוס, זה לא עזר...

מה שכן, רפרפתי שוב על הלוג באנטיוירוס, ומתברר שפספסתי משהו, האמת שדי הרבה =\

14452337.jpg

חוץ מהקטע הזה של הגאוו'ה אבל כל השאר קראקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאמור הייתי אומר סייף מוד ולמחוק.

הצעה שלי?

פירמוט מלא. תסיים את זה יותר מהר.

אני ממליץ בחום שתתקין את CCCP לאחר הפירמוט ולא את האחרים.

עצה לעתיד לעולם אל תתקין חבילה על חבילה, תמיד תמחק את הקודמת

באופן כללי אם אתה יכול להמנע מלהתקין קודק כלשהו, עשה זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני אעשה פירמוט בימים הקרובים, אני מקווה רק שהבעיה לא תחזור על עצמה אחרי הפירמוט, זה יהיה נורא מתסכל =S

אתה יודע במקרה אם אפשרי להתקין וינדוס מDOK ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...