גבי אשכנזי יוצא לאזרחות. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גבי אשכנזי יוצא לאזרחות.

JohnnyBravo

Recommended Posts

עם כל האנשים הבעייתיים שיש במדינה,משר הפנים ועד שר הביטחון שאנחנו אוהבים להתלונן עליהם.

אני חושב שנדע גם להגיד תודה ולהעריך(ככה כותבים את המילה הזו,נכון?) את אלה שעשו עבודה טובה.לפרגן קצת.

מגיע לו Recognition

GabiAshkenazi2_200x150.jpg

יישר כוח.והמשך עשייה פוריה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שגבי אשכנזי, מבחינתי הרמטכ"ל הכי טוב שהיה לנו בעשור האחרון אם לא יותר, נחשב כאיש בעייתי. אני באמת מקווה שאני לא אתבדה עם כל הסיפור של מסמך גלנט, אבל גם אם כן - את תרומתו לצבא אי אפשר לקחת ממנו ומבחינתי הוא היה צריך להמשיך בתפקידו לפחות קדנציה אחת נוספת, אבל בישראל כמו בישראל מה שקובע זה פוליטיקה ואינטרסים אישיים. האינטרס הלאומי שנקרא צה"ל אינו בראש סדר העדיפויות, מה שחשוב זה שהרמטכ"ל יעשה את רצונו של שר הביטחון ולא יעז להתווכח.

תזכרו את זה בבחירות הבאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שמדובר באיש מצויין ברמה המקצועית - אני נמצא לא מעט שנים במילואים - רואים שיפור ניכר ביכולות ובמוכנות

ישר כח - אין לי ספק שהוא ילך לפוליטיקה (ופה חבל לי - הוא רק יתלכלך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי ספק שמדובר באיש מצויין ברמה המקצועית - אני נמצא לא מעט שנים במילואים - רואים שיפור ניכר ביכולות ובמוכנות

ישר כח - אין לי ספק שהוא ילך לפוליטיקה (ופה חבל לי - הוא רק יתלכלך...)

גם אני מצטרף לאלה שמעריכים את כל מה שעשה גבי אשכנזי עבור בטחון מדינת ועבור הצבא.

לגבי הפוליטיקה , בוא לא נשכח שיש לו שנתיים (תקופת צינון) עד שהוא בכלל יוכל להיכנס לפוליטיקה.

יש לו מספיק זמן להחליט מה הוא רוצה לעשות בהמשך חייו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניין הרפז ו-גלנט חשוד מאוד ומסריח מאוד. כפי שאמרו בקומדי סטור:

"שלושים שנים אני בונה גשרים, אף פעם לא קראו לי "אסף בונה הגשרים"...

שלושים שנים אני עוזר לנזקקים, אף פעם לא קרוא לי "אסף העוזר לנזקקים"...

אבל אתה מזיין כבשה אחת..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...