פס צהוב לאורך המסך בא והולך והוא מהבהב - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פס צהוב לאורך המסך בא והולך והוא מהבהב

pro.surfer

Recommended Posts

יש לי את אותו המסך של ויש לי את אותו פס צהוב בצד שמאל...

זה בד"כ מופיע כשהמסך קר אחרי כמה זמן זה נעלם לבד ואם לא אני מכבה ומפעיל את המסך מחדש והוא נעלם.

אצלי זה מהמסך בוודאות גם מהסימפטומים של כיבויי והדלקה וגם בגלל ששידרגתי את המחשב לאחרונה וזה נשאר..

ושאף אחד לא יבלבל לך את המוח עם דיפרג חחח יש פה אנשים בלי שמץ במחשבים זורקים מושגים לאוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותו המסך של ויש לי את אותו פס צהוב בצד שמאל...

זה בד"כ מופיע כשהמסך קר אחרי כמה זמן זה נעלם לבד ואם לא אני מכבה ומפעיל את המסך מחדש והוא נעלם.

אצלי זה מהמסך בוודאות גם מהסימפטומים של כיבויי והדלקה וגם בגלל ששידרגתי את המחשב לאחרונה וזה נשאר..

ושאף אחד לא יבלבל לך את המוח עם דיפרג חחח יש פה אנשים בלי שמץ במחשבים זורקים מושגים לאוויר.

זה נכון שהוא נעלם אבל זה כשאני עובר בין דפים הוא פשוט מופיע ונעלם מתי שמתאים לו אני לא מוצא קשר

לזה שמסך קר למה גם בחורף שעבר היה לי אותו אך ללא התופעה המוזרה הזאת :nixweiss:

גם לאחר עבודה ממושכת על המחשב הפס מופיע מידי פעם.

יש לזה פיתרון ? ביררת בעניין ?

תודה

טל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אצלי זה קצת שונה משלך, זה קורה רק כשהוא קר בלי קשר לחורף או קיץ עם קשר לזה שאני מפעיל אותו אחרי שהוא היה כבויי זמן מה הפס יופיע...

אצלי הפס לא יופיע שוב בהמשך אם נפטרתי ממנו אלא רק אחרי שאני מכבה את המסך ושוב הוא מספיק להתקרר אני מניח.

לא יודע לגבי פיתרון ולא בדקתי... אני כבר שוקל לקנות איזה מסך

Full HD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסוגית הדפרג

כאשר מוחקים ובמקרה זה את הדרייבר, התיבה הראשונה של כל סקטור מסומנת כפנויה ושום דבר לא נמחק

כאשר טוענים את הדרייבר מחדש הוא מסמן את התיבה הראשונה כתפוסה ולא כותב שום דבר חדש

על מנת לשבור את השרשרת עושים דפרג וכתוצאה מכך מתבצעת הזזה של החומר על הדיסק והדרייבר חייב להיכתב מחדש.

לכן בכל מחיקה של תוכנה והעלאתה של אותה תוכנה מחדש יש לבצע דפרג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח איך זה קורה בוינדוס, אבל בלינוקס ומערכות דומות (ורוב הסיכויים שגם בוינדוס) :

יש חלק ממערכת ההפעלה שאחראי ל "רמה הנמוכה" של מערכת הקבצים - סקטורים, FAT, וכו. החלק הזה הוא היחיד שרואה את זה, ולכל יתר מערכת ההפעלה והתוכנות הוא מראה פשוט קבצים, ומסתיר מהם את הפרטים הטכניים

לדרייבר או לחלק ממערכת ההפעלה שמעלה אותו לא אמור להיות אכפת איך הקובץ שמור בדיסק, מבחינתם יש קובץ וזהו. החלק של מערכת ההפעלה שאחראי אל מערכת הקבצים חייב להיות אמין, כדיי שיתן את אותם נתונים בדיוק לא משנה באיזה סקטורים וכו הקובץ שמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע עכשיו בודאות שהבעיה היא במסך ולא בכרטיס מסך או בכל רכיב אחר.

ניסיתי לעשות צילום מסך דרך המחשב כדי להעלות תמונה אבל בתמונה זה לא מופיע למרות

שעל המסך זה כן ככה שזה שולל כל אפשרות שזה נובע מהמחשב.

אז עכשיו נשאלת השאלה מה עושים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצילום מסך שעשית לא אומר כלום, עדיין נשארו האפשרויות מסך וכרטיס מסך

תבדוק אותם אם מחשב ומסך אחרים

ברגע שצילמתי את המסך בזמן שהיה הפס והפס לא הופיע בתמונה אלה רק על המסך זה אומר שמדובר בתצוגה של המסך

בלי קשר למה שהמחשב מציג לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...