המלצה למארז + ספק - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז + ספק

Mr.positive

Recommended Posts

שלום אני קונה מחשב ב4000-4400 שקל ודגש חשוב בשבילי זה המארז והספק

-אני רוצה שהספק יהיה חזק שבעתיד בקניה של כ.מסך חזק יותר ממה שיש בשוק היום אני לא יצטרך לקנות חדש(יש לי אל פסק אם זה שיקול)

עכשיו למארז הוא מאוד מאוד חשוב אני רוצה מארז דיי שקט עם קירור וסירקולציה ברמה טובה ומסודר מבפנים, אני דיי סגור על 690 2 Advance Black

האם יש המלצות נוספות למארז בסגנון הזה ?חשבתי על :

LIAN LI Lancool -K62

Cooler Master HAF 932 Full Tower Black Case

Cooler Master Haf 922 Mid Tower

איזה מהם הוא הטוב ביותר

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה התקציב שאתה נותן לספק+מארז.

בכל מקרה, אם יש לך סביב ה900 שקל לסיפור, הייתי הולך לכיוון הCorsair TX750 שעכשיו נמכר במחיר מעולה ויחזיק לך כל מערכת בסדר גודל שאתה מעוניין לקנות ללא שום בעיה בכלל, וכנראה שהייתי הולך על הcm690 II, סך הכל אמור לצאת לך סביב ה900 שקל ואמור להחזיק בכבוד ובצורה נוחה כל מערכת שתרצה.

האל ספק הוא גם שיקול אבל אני לא בדיוק מבין בנושא אז תחכה לעוד חברה (בעיקר ל11010010110 שמבין בנושא לא מעט) שיגיבו ספציפית על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה עכשיו לגבי הספק האם הוא שקט?וגם המחיר שלו דיי זול לספק של 750W יש ספקים של 500W במחיר שלו למה ?איזה אפשרויות יש לספק מודולרי בתקציב?

הדרישות שיחזיק מערך של 6970*2

לגבי המארז אני לא יודע מה לבחור יש את הCM 690 II Advanced,LIAN LI Lancool -K62 מי מהם טוב ושקט יותר?לפי מה שראיתי הPC-K62 מיוצר מחומרים זולים?

יש גם את הNZXT Phantom ב600 שקל השאלה היא האם:

- Full Tower זה לא גדול מידי?

-יש אפשרות לנתק את הLED במארזים?

בכלל הייתי רוצה מארז בסגנון אבל עם דלת שקופה יש אפשרויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למערכת כזו ההיתי אומר שספק של 750W צריך להיות המינימום הסביר כדי להשאיר לספק מרווח נשימה כשהמערכת תיהיה בעומס

רק כרטיסי המסך בכיף יכול להגיע לצריכה של 400-500W לא כולל את שאר הרכיבים.

750TX באמת זול ומאד משתלם.

ספק איכותי יחסית ושקט - כמובן תלוי בעומס ובטמפ'.

אני לא חושב שאפשר למצוא בתקציב דומה ספק שיתעלה על הקורסאייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק:

-האם זה שהוא לא מודולרי ייצור בלגן במארז בגלל עודף כבלים?

-בסביבות כמה עולה היום ספק שיחזיק CF של 6970 וOC כבד אם אפשר שתי אפשרויות מודולרי ורגיל עד 600 שקל גג רצוי סביבות 500-550

מארז:

-לגבי הcm690 יש איזה מוד עם דלת שקופה?

- Phantom דיי זול בRSM האם הוא לוקח את הcm690 מבחינת ושקט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על הספקים שמומלצים בד"כ ואני לא מוצא משהו שמתאים.

המחיר של ה TX750 הוא נמוך ביותר ביחס למה שהוא נותן. אתה לא תמצא ספק מודולרי איכותי של 750W ולמעלה בעד 600ש"ח.

אם אתה רוכש מארז עם אפשרויות ניתוב כבלים טובה, עוזר גם אם הספק מורכב בתחתית המארז, כך הכבלים יכולים להיות מוסתרים מאחורי הספק ובתחתית המארז.

כך שמודולרי לדעתי זה לא כזה עקרוני, במיוחד שאתה רוצה לעשות OC כבד למערכת, אתה צריך להבין שצריכת החשמל שלה תיהיה בשמיים בזמן עומס.

כרטיסי מסך כ-500W + מעבד מעל 150W אם הוא בOC גבוהה, שלא קשה להגיע אליו עם מעבדי SB החדשים. זה לא כולל את שאר החלקים כמו הHDD, מאווררים, הזכרון, לוח האם ושאר החלקים למיניהם שגם צורכים חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר לTX750 לא תיהיה בעיה עם כל המערכת אז אני סגור עליו תודה.

מה בקשר למארז :

-לגבי הcm690 יש איזה מוד עם דלת שקופה?

- Phantom דיי זול בRSM האם הוא לוקח את הcm690 מבחינת קירור ושקט ?

-נכון לעכשיו המארז הטוב ביותר והמשתלם עם דלת שקופה זה Lancool -K62 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...