שאלות על צורב DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על צורב DVD

amirn

Recommended Posts

היי

יש לי היום כונן ו צורב CD מותקנים (DVD TOSHIBA ו צורב LITE ON 52)

אני רוצה לקנות צורב , האם כדאי להחליף את ה או את ה CD-RW? (כלומר, האם עדיף לההשתמש בצורב גם בתור צורב CD קצת יותר איטי, או בתור נגן DVD)

דבר נוסף, הצורב שאני חושב לקנות הוא PIONEER 106 ה-1000 ש"ח כולל משלוח... אשמח לתגובות למחיר ולדגם

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל מצד שני אתה תצרוב ממש לאט עם הצורב ביחס לצורב שיש לך אכשיו.

אבל מצד שלישי עדיף שתראה סרטים ב -rom ולא בצורב על מינת לא לקצר לו את החיים,החלטה שלך.

ו btw כן הצורב הוא טוב,לפי כל המאמרים שקראתי ולאנשים שיש להם את הצורב הזה....הוא עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם בשביל לעשות עותק של של סרט צריך כונן לקריאה (DISK TO DISK) או שמספיק רק הצורב?

בקשר לכרטיס IDE נוסף, האם ההתקנה פשוטה? PLUG AND PLAY? ב- XP? האם יש דגמים שונים או דברים שצריך לשים לב לפני שקונים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לקרוא דיסקים של עם כונן CD רגיל (CD/צורב, לא משנה)

בשביל זה אתה חייב שיהיה לך כונן . אם אתה רוצה להעתיק אז אתה צריך כונן למקור וכונן לצריבה (למרות שאפשר גם בלי זה).

בקר IDE יעלה לך בערך 150 שקלים, וכן יש דגמים שונים. גם אם הבקר הוא לא P&P אז הוא יבוא עם דיסק ... לא תהיה בעיה להתקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק משהו קטן שאני טורח לומר לאנשים לפני שהם קונים צורב DVD:

ברוב המקרים אי אפשר לעשות העתק של סרט בעזרת צורב DVD

הסיבה היא נורא פשוטה שהצורב יכול להכניס רק 4.7 ג'יגה לדיסק וסרט ממוצע הוא 6 ג'יגה

ככה נשארות לך שלוש אופציות:

או לצרוב את הסרט מינוס כל התוספות ומינוס התפריט (ואז למה בכלל יש לך אותו על DVD)

או להוריד את האיכות של הסרט (ושוב אז למה בכלל יש לך אותו על DVD)

או לחכות לאפריל מתי שיוצאים כוננים שיכולים לצרוב שתי שכבות ואז תוכל לעשות העתק מדויק של סרט

אני אישית הולך על האופציה השלישית (גם אין לי כסף כרגע אז זה גם סיבה אבל אפילו אם היה לי הייתי מחכה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שבאפריל יוצאים כוננים צורבי של שתי שכבות?

ידוע מתי יגיעו לישראל ומה בערך יהיה המחיר?

אמנם העתקת סרטים זו לא הסיבה שאני קטנה צורב, אבל אם עוד 4 חודשים יצא צורב בעל נפח כפול - אז אולי שווה לחכות

(אלא אם הצורבים הללו יהיו יקרים ויהיו להם באגים של גירסה ראשונית..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...