מחפש מצלמה דיגיטלית - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה דיגיטלית

mc_elad

Recommended Posts

מצלמה בגודל - קומפקתית\ סופר קומפקתית

חשוב לי זום גבוהה כמה שיותר וצילום באיכות טובה(גם וידאו) כמה שיותר גם בתנאים קשים

סוללות רגילות -חשוב מאוד

התקציב שלי הוא כ 1500

** האם יש משהו שיוצא בחודשים הקרובים ששווה לחכות לו??

תודה מראש למגיבים:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנאים קשים? הכוונה לתאורה בעייתית או לתנאים פיזיים קשים?

סוללות רגילות מאוד מגבילות אותך - עד כמה הדבר חיוני? לידיעתך למרבית המצלמות ניתן להשיג סוללות חלופיות במחיר סביר.

לאחרונה יצאו כמה דגמים מאוד מעניינים (בין השאר פוג'י F550 ופנסוניק ZS10) שאומנם נמצאים מעט מעל התקציב שלך אבל נוכחותם תשפיע על המחיר של השחקנים הוותיקים יותר בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנאים קשים? הכוונה לתאורה בעייתית או לתנאים פיזיים קשים?

סוללות רגילות מאוד מגבילות אותך - עד כמה הדבר חיוני? לידיעתך למרבית המצלמות ניתן להשיג סוללות חלופיות במחיר סביר.

לאחרונה יצאו כמה דגמים מאוד מעניינים (בין השאר פוג'י F550 ופנסוניק ZS10) שאומנם נמצאים מעט מעל התקציב שלך אבל נוכחותם תשפיע על המחיר של השחקנים הוותיקים יותר בשוק.

דבר ראשון תודה על התגובה :xyxthumbs:

עכשיו לנושא- הכוונה היא לתאורה בעייתית

אם אפשר להסיג חלופיות במחיר סביר זה די פותר לי תבעיה :)

איפה אפשר להסיג סוללות חלופיות ??...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Canon SX20

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=736539

היא לא הכי קומפקטית, לא ממש מאלו שנכנסות לכיס. אבל סוללות AA, מסך מפרקי, וזום עצום של X20.

יש גם את ה-SX30 החדשה יותר, זום גדול יותר (X35), אבל סוללה ייעודית.

ביקורת:

http://www.digitalcamerareview.com/default.asp?newsID=4103&review=canon+powershot+sx20

אופציות אחרות יותר קומפקטיות וסוללות ייעודיות:

Panasonic TZ10, Canon SX210

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא אוהב את ה SX210, אמורה להגיע לארץ ה 220, וה 230 שמחליפות אותה, לגבי פנסוניק TZ10 - חודש מרץ ימכרו פה דגמי TZ20 שלדגם הזה אני מחכה כבר כמה זמן כדי לקנות.

בד"כ קומפקטיות + חושך = לא מסתדר יחד, אבל יש יוצאי דופן, ויקרות יותר (למשל GF1 ו GF2 של פנסוניק, אלה SLR בדוגל מיני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...