האם נעשה לאלוף יואב גלנט עוול, מה דעתכם? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נעשה לאלוף יואב גלנט עוול, מה דעתכם?

BigTools

Recommended Posts

עוול? ברור שנעשה לגלנט,אם באשמתו ובין עם לא.

בלי שמשהו היה מתזמן הכל ומעלה את התיק הזה,הוא היה רמטכ"ל-וללא ספק רמטכ"ל טוב-אבל מישהו דפק לו פה את הכל.

בהתחשב במצב שקרה-הדחתו הייתה מעשה חכם.

רק חשוב לדאוג שמי שתיזמן את הסיפור ילך לכלא-ומהר.

הסיפור הזה יכול לגרום לנזק בלתי-הפיך לצה"ל אם במקרה ימצאו משהו גם על גנץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

( אני לא מסכים עם השטויות שנאמרו על הסיכות של גלנט , הוא זכה בכולם ועבד קשה מאוד להשיג אותם כל אחת מהן היא גאווה לעונד אותה - יענוד או לא יענוד זה עיניין שלו , אני אישית מתרשם :yelclap: )

רק הבעיה היחידה - הוא אולי זכאי לכל אחת מהם, אבל אסור לו ללבוש את כולם בו זמנית.. בצהל יש חוקים שמגדירים באופן מדוייק איזה סיכה אתה לובש איפה וכמה סיכות מכל סוג ובכל מיקום אתה יכול ללבוש, מה שהוא עשה זה פשוט לא מדוגם.

עוול? ברור שנעשה לגלנט,אם באשמתו ובין עם לא.

עוול נעשה לציבור בישראל לא לגלנט.

בלי שמשהו היה מתזמן הכל ומעלה את התיק הזה,הוא היה רמטכ"ל-וללא ספק רמטכ"ל טוב-אבל מישהו דפק לו פה את הכל.

בהתחשב במצב שקרה-הדחתו הייתה מעשה חכם.

רק חשוב לדאוג שמי שתיזמן את הסיפור ילך לכלא-ומהר.

על איזה חוק בדיוק הוא עבר שאתה רוצה לשלוח אותו לכלא? או שחשיפת שחיתויות היא פתאום משהו שצריך למגר? :facepalm:

ודרך אגב הסיפור הזה ידוע כבר 3 שנים.. אולי מי שצריך ללכת לכלא זה לא מי שחשף אותו אלה מי שלמרות שהסיפור היה ידוע לא דאג לכך שהעיוותים יתוקנו ושהעבריין יענש?

הסיפור הזה יכול לגרום לנזק בלתי-הפיך לצה"ל אם במקרה ימצאו משהו גם על גנץ.

יש מספיק דברים להגיד על גנץ, המינורי שבהם זה שהוא סגר מרפסת על שטח לא שלו (בניגוד לגלנט הוא הרס את המרפסת הזאת ולא טען שכולם תוקפים אותו) הקצת יותר רלוונטי זה האירוע שבו נהרג מדחת יוסף לאחר שהושאר לדמם למוות בקבר יוסף, גנץ היה המאו"ג באותו זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקצת יותר רלוונטי זה האירוע שבו נהרג מדחת יוסף לאחר שהושאר לדמם למוות בקבר יוסף, גנץ היה המאו"ג באותו זמן.

אחד האירועים היותר מזוועים שקרו במדינה הזו. (למידע נוסף)

לעניות דעתי, היה צריך בזמנו להדיח את גנץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט? בוא ונראה

האמת שרק הוכחת את הנקודה שלי. אם גודל הבית פרופורציונלי בתרשים לגודל השטח, מדובר בבית שהשטח הבנוי בו לא עולה על 700 מ"ר.

לאחד השכנים שלי בית בגודל דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד האירועים היותר מזוועים שקרו במדינה הזו. (למידע נוסף)

לעניות דעתי, היה צריך בזמנו להדיח את גנץ.

גנץ לא אשם, הוא קיבל פקודה לא להכנס. גם ועדת החקירה שקמה מאוחר יותר קבעה שצה"ל פעל כשורה. את מי שהיה צריך להדיח זה אהוד ברק (גם על זה וגם על עוד הרבה דברים אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי גנץ לא שלח לשם תגבורת במכוון, על אף העובדה שהיה לו חלון זמן של כ-4 שעות.

זאת ועוד, ועדת החקירה שקבעה שצה"ל פעל כשורה לא מתיישב עם הערך הבסיסי של צה"ל

שלא מפקירים פצועים בשטח - כלומר, עדיין ישנה מחלוקת.

ובכל זאת, אף אחד לא קיבל את הדין על הבחור שנהרג שם.

לא נערפו ראשים, לא נקבעו תקנות - מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הדרג המדיני אומר לצהל לא לחלץ פצוע צהל לא יכול לחלץ פצוע, המקסימום שגנץ יכול לעשות זה לדחוף כמה שאפשר לפעולה, אם אמרו לו שאסור לו להיכנס לחלץ את הפצוע אז אין לו מה לעשות, גם לאוגדונר יש אנשים מעליו שנותנים לו פקודות וגם הרמטכל לא יכול לפעול נגד החלטה של הממשלה.

*אני לא קראתי את התחקיר, אז הנאמר כאן הוא בהנחה וזה נכון שאכן הדרג המדיני אסר על כניסה לקבר וקבע שצריך לחכות שהפלסטינאיים יחלצו את מדחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כתוב שאהוד ברק הורה לרמטכל להימנע מלהכניס כוחות למתחם הקבר ולארגן פינוי בעזרת הרשות, השאלה שנותרת היא אם אחרי 4 שעות הוא עדיין היה באותה עמדה או שבכלל לא שאלו אותו שוב..

אבל שוב בלי כל הנתונים אי אפשר לשפוט...

מה שגנץ/מופז היו צריכים לעשות זה לשבת על הצוואר של אהוד ברק ולדרוש ממנו להכניס כוחות לחלץ את החייל, כל עוד הוא לא נותן להם אישור אין להם מה לעשות, אבל אני לא יודע אם הם ישבו עליו מספיק, אני מכיר קצינים כאלה שהיו אומרים "קיבלתי פקודה" ומפסיקים לנסות לשנות את המצב, אבל אני ממאוד מקווה שהמחלות של הקצינים שפגשתי בשירות לא ממשיכות לדרגות כאלה, אם כן אז המצב גרוע ביותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעשה ליואב גלנט עוול. מה שקרה במושב עם ההשתלטות שלו על שטחים ציבוריים היה בחדשות כבר לפני שנה לפחות ומאז עבר בבתי המשפט. מין הסתם היו צריכים לנקוט בצעדים משמעתיים כבר אז. לא בעניין של נקמנות - אלא מסיבה פשוטה: נבחרי העם, בין אם הם פוליטיקאים (טפו) או אנשי (פוליטיקאים לעתיד, ראו מקרה ברק, טפו) צריכים לשמור על סטנדרט גבוה ונקי הרבה יותר מהאזרח הפשוט - מפני שכולם מסתכלים עליהם. אם הם לא רוצים שהכביסה המלוכלכת שלהם תסריח בחדשות, אז שימצאו תפקיד עם פרופיל נמוך יותר ופחות תהילה. בקשר לגנץ, אני לא יודע מה הסיפור עם המרפסת שלו, אבל אם הוא עבר על החוק (ובעיקר אם החוק הזה הגיוני) - אז הוא צריך להענש בדיוק כמו כל אחד אחר. ואם צריך צעדים משמעתיים, או חוקיים, אז בבקשה. מהפעם היחידה שפגשתי אותו, בנסיבות לא הכי נעימות, התרשמתי ממנו כאדם טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...