האם נעשה לאלוף יואב גלנט עוול, מה דעתכם? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נעשה לאלוף יואב גלנט עוול, מה דעתכם?

BigTools

Recommended Posts

הוא היה משוחרר באותה תקופה ועבד (תאמינו או לא זה לא השחטה של ויקיפדיה) בתור חוטב עצים באלסקה (כנראה זה היה העגלות של שנות ה80 המוקדמות)

בכל מקרה זה שהוא לא מצקרב לקצין רוסי זה לא באמת משנה, מה שחשוב הוא שהוא שם סיכות לא לפי חוקי צה"ל שלא מאשרים לשים כמות כזאת של סיכות (גם אם אתה זכאי לכל סיכה עדיין יש מקסימום של סיכות מכל סוג שמותר לך לשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשוב לציין שאין בכוונתי להעליב את האלוף גלנט או חו"ח לזלזל בפעלו הצבאי, הוא היה גנרל מוכשר.

אבל היותו חייל מוכשר לא מאפשרת לו לעבור (לכאורה) על החוק. כמו כן הקמפיין הציבורי הנוכחי שלו, שאין ספק שכמקובל לאחרונה במקומותינו מלווה באנשי יח"ץ משומנים, לא מוסיף לא כבוד (להלן עניין הסיכות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך מה שהעיף את גלנט זה הארמון ולא הקרקעות ולא דיווחי השקר

מי שהצטלם יותר טוב זה מי שהשפיע על דעת הקהל ואני ראיתי עשרות תמונות של הארמון בכותרת ותמונה אחת של הקרקעות בעמוד פנימי

ומי שלא רצוי כאן, אני מנחש, אתה ?

אתה הוכחה מהלכת לכך שהכוח החזק ביותר במדינת היא התקשורת. עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גנרל פאטון היה הגנרל המוכשר ביותר של הצבא האמריקאי ואולי גנרל השיריון המוכשר ביותר בכל המלחמה.

הגרמנים לא הצליחו להבין מדוע אייזנהאור העדיף לשים את גנרל בראדלי האפור כמפקד הארמיה הראשונה בעת הפלישה לנורמנדי על פניו ולמה הרחיקו אותו מהחזית פעם אחר פעם.

אחת הסיבות לך לכך הייתה הדמות התקשורתית הנוראית של פאטון כולל אירוע שבו הוא בעט בחייל באוהל מרפאה שבעקבותיו התקשורת האמריקאית דרשה את ראשו (ואייזנהאור כמעט ונענה לכך).

התקשורת היא כוח מאוד חזק לא רק בישראל וקובעי ההחלטות חייבים להתחשב בה ובדעת הקהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס, צניעות, ענווה וחריצות, הרבה פעמים גוברת על איזה "תותח" שסרח.

אין דבר כזה מישהו שאין לו תחליף ושאי אפשר להסתדר בלעדיו.

קצת ענווה לא הייתה מזיקה לגלנט, זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר אמר קונפוציוס החכם באדם

"תמונה אחת טובה מאלף מילים"

ועדיין, מה שאתה אומר זה בולשיט.

בכלליות, כל סיפור ה "ארמון" מנופח. מישהו הסתכל על איך הבית בנוי בכלל? חדרים מסביב, רחבה באמצע.

עכשיו קחו בחשבון שהבית כולו רק מפלס אחד. מה יוצא? שבמקום בית 3 קומות גדול וגבוה, הבנאדם העדיף מפלס אחד רחב. מה הבעיה עם זה?

בתור אחד שגר בבית 3 קומות אני חוטף עצבים כל יום על הריצות במדרגות. אם היתה לי האפשרות, הייתי עושה בדיוק אותו דבר.

ולגבי הקרקעות- אני לא מאמין לאף אחד מהצדדים במקרה הזה. לא יודע אם גלנט תמים, אבל יש אפשרות סבירה מאוד שבמנהל המקרקעין נפלו ים של טעויות.

לא מזמן חזיתי בסיפור כזה בעצמי עם אחד מהשכנים שלי, שהמדינה החליטה לרשום במנהל שהחלקה שלו לא שייכת לו. לא מדובר בהפקעת קרקעות בהליך מסודר, פשוט יום אחד נכנס טרקטור לשטח שלו והתחיל לפלס עצים כדי לבנות שם גן ילדים.

עכשיו למרות שיש לו את המפות של השטח מלפני עשרות שנים וכל מסמך אפשרי עם חתימות של המנהל, המנהל מתעקש שזו אדמה של המדינה ולא שלו.

יש במנהל מקרקעי המון בלאגן, טונות של טעויות, קומבינות, שחיתות ומה לא. הסיפור הזה מסריח מהיסוד, אישית- הייתי בעד גלנט עד שהוא התחיל את ההאיחזות בקרנות המזבח ואת הראיונות שלמען האמת, די פטתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט? בוא ונראה

וואיי נו באמת? תלך לכל יישוב ותראה חריגות פי 10 יותר חמורות, שלא נדבר על בני ברק ששמה הדוסים בונים מחסנים על כל גג, ובונים "דירות" שלא יעברו תו תקן בג'לג'וליה. עם כל הכבוד שלילת קידום צבאי על סמך זה שמישהו בנה שביל גישה, וסלל דרך זאת אוולות. אפשר לחשוב שהוא עשה את זה עם D9 צבאי ובמקום תאיילנדים השתמש בפלוגת צנחנים. לטעמי בכלל אסור שוועדה ממלכתית תבחן קידום בכירים במערכת הבטחון זה צעד מאוד מסוכן. מה הלאה לא נקדם מישהו לראש המוסד כי העובדת הפיליפינית שלו אולי לא חוקית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש איזשהו בעיה לאלוף בצה"ל להשיג אישור להתראיין על מדים (ואפילו להזדהות בתפקיד שלו :kopfpatsch:)

מה שכן... מישהו נתן לו עצה מטומטמת ובאחד מהראיונות האחרונים הוא החליט להיראות מגניב ולענוד את כל הסיכות שהוא קיבל ואז הוא נראה כמו איזה קצין רוסי, וזה בלי בכלל לדבר שהוא לא אמור בכלל לענוד את כולם..

http://uploaded.fresh.co.il/2011/02/02/61675296.png

*זכויות ליוסיפון מפורום ובטחון של פרש

וכאן אפשר לראות אפילו עוד שתי סיכות שנחתכו בתמונה הקודמת:

http://uploaded.fresh.co.il/2011/02/02/37623541.jpg

*זכויות הפעם לyaari מפורום ובטחון של פרש

לא חשבתי שיש לו בעיה "לקבל אישור" ><

אבל שבן אדם מופיע מול התקשורת על מדים, הוא מייצג את הצבא. אין אפס. לא יכול להיות שבן אדם מתראיין על מדים ותוך כדי יוצא בהתקפות אישיות על אנשים כאלו ואחרים כאילו הוא יושב בסלון ביתו. אין לי בעיה שיתראיין, אבל שלא יעשה את זה על מדים. זה ייצוג מאוד גרוע לצבא.

לגבי התמונות וכל זה: באמת מגוחך, יש לך אולי קישור לדיון שבו הגולשים מצאו את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואיי נו באמת? תלך לכל יישוב ותראה חריגות פי 10 יותר חמורות, שלא נדבר על בני ברק ששמה הדוסים בונים מחסנים על כל גג, ובונים "דירות" שלא יעברו תו תקן בג'לג'וליה. עם כל הכבוד שלילת קידום צבאי על סמך זה שמישהו בנה שביל גישה, וסלל דרך זאת אוולות. אפשר לחשוב שהוא עשה את זה עם D9 צבאי ובמקום תאיילנדים השתמש בפלוגת צנחנים. לטעמי בכלל אסור שוועדה ממלכתית תבחן קידום בכירים במערכת הבטחון זה צעד מאוד מסוכן. מה הלאה לא נקדם מישהו לראש המוסד כי העובדת הפיליפינית שלו אולי לא חוקית?

שוב פעם אני אגיד את זה, בתקופה שבא הרמטכל מדיח תא"לים על אי דיווח של תאונת בטרקטורון ועל דיווח של שקר פעוט בדו"ח תאונת דרכים (אז נתן לאישה לנהוג לבד.. נכון שאסור לתת לנשים לנהוג אבל עדיין..) אולי הרמטכל לא אמור לשקר לבית משפט?? אנחנו כאן לא מדברים על התקופה של הקמת המדינה שהיה ככה והיה ככה אנחנו מדברים על השנתיים האחרונות, לא יתכן שידיחו תא"ל על שקר פעוט כזה בגלל שאמינות היא ערך כל כך חשוב בצבא שתא"ל יכול לעוף הביתה בגלל פאק באמינות ובו זמנית ימנו רמטכ"ל ששיקר לבית משפט וגנב לעצמו עשרות דונמים (לא "רק שביל גישה") אני לא יודע כמה רמטכל טוב הוא היה יכול להיות, זה לא התפקיד שלי לשפוט, סה"כ סמ"ר במיל' אבל מה שאני כן יודע מהניסיון הקטן שלי בצבא זה שאם אתה דורש מהפקודים שלך דברים שאתה לא דורש מעצמך אז אתה בעיקר עושה צחוק מעצמך ואל תתפלא כשתגלה מהר מאוד שאף אחד לא עושה שום דבר ממה שאתה מבקש.

לא חשבתי שיש לו בעיה "לקבל אישור" ><

אבל שבן אדם מופיע מול התקשורת על מדים, הוא מייצג את הצבא. אין אפס. לא יכול להיות שבן אדם מתראיין על מדים ותוך כדי יוצא בהתקפות אישיות על אנשים כאלו ואחרים כאילו הוא יושב בסלון ביתו. אין לי בעיה שיתראיין, אבל שלא יעשה את זה על מדים. זה ייצוג מאוד גרוע לצבא.

הוא אלוף בצה"ל, מועמד לרמטכלות (טוב היה..) זה טיפה מגוחך לדרוש ממנו להופיע בלי מדים לראיון שקשור באופן ישיר לצה"ל.

ודרך אגב, במקרה היום הייתי בחתונה (אני מלצר) ואחד האורחים היה אלוף בצהל והגיע עם מדים לחתונה, אין לי מושג מי זה היה, אני לא זוכר את הפרצוף של כולם, אבל זה עדיין משהו שרציתי לחלוק :)

לגבי התמונות וכל זה: באמת מגוחך, יש לך אולי קישור לדיון שבו הגולשים מצאו את זה?

http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=534264

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי בכלל אסור שוועדה ממלכתית תבחן קידום בכירים במערכת הבטחון זה צעד מאוד מסוכן. מה הלאה לא נקדם מישהו לראש המוסד כי העובדת הפיליפינית שלו אולי לא חוקית?

כן. אם מועמד לראשות המוסד עובר על החוק, שלא יעסיקו אותו בכלל במוסד, שלא נדבר על קידום.

Don't do the crime, if you can't do the time.

ואם הוא היה פדופדיל? הרי זה לא קשור לאיזה ראש מוסד/רמטכ"ל הוא היה יכול להיות!

אז הוא תקע איזה ילד פה וילדה שם, מה קרה? מה הביג דיל?!

צולבים אותו בתקשורת על דבר כזה פעוט(שהוא תקע פעוט) ועושים לו רצח אופי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטעמי בכלל אסור שוועדה ממלכתית תבחן קידום בכירים במערכת הבטחון זה צעד מאוד מסוכן. מה הלאה לא נקדם מישהו לראש המוסד כי העובדת הפיליפינית שלו אולי לא חוקית?

מינוי לרמטכ"לות זה לא קידום במערכת הבטחון, זה מינוי בעל השלכות מרחיקות לכת ובכל מדינה מערבית נהוג שנושאי משרה בכירים בזרועות הבטחון עוברים אישור של ועדה ממלכתית כזו או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גלנט הוא היה מינוי הגון כמו מי שמינה אותו ( ברק )

גנץ הוא מינוי הגון כמו מי שפעל למינויו ( אשכנזי )

גלנט בתור לוחם וביצועיסט הוא משכמו ומעלה , הוא בעל כוח לדחוף ולפעול , גנץ הוא שקול ומחושב ,

המחלוקת הייתה בצמרת על איזו טקטיקה ליישם בעתיד מול הסכנות וכמו כן עם מי יהיה לשר ביטחון ( ברק ) נוח יותר לעבוד איתו , גלנט היה מינוי מועדף של ברק כי ברק רצה ועדיין רוצה להיות רמטכ"ל על , ( דבר שרא"ל אשכנזי לא כל כך תמך בו וכמובן לא סייע לו בכך וזו הסיבה לאיבה הרבה מצד ברק אל אשכנזי שלא לדבר על כך שרא"ל אשכנזי הוא בן אדם ערכי ביותר להבדיל מברק שהינו אדם אינטרסנט וערכים עבורו הם כלי בלבד) .

לכן , גלנט הוא בחירה מעולה לשר ביטחון שרוצה להיות רמטכ"ל על ( כי גלנט מניע תהליכים ) ואילו גנץ הוא מעולה למי שרוצה שהצבא יהיה מופקד בידים של אדם עצאמי שקול ומחושב שאיננו תלוי בשר ביטחון כזה או אחר .

אני חושב שאשכנזי היה רמטכ"ל מעולה ואדם מצויין בכל הפרמטרים ולכן אני אלך עם הבחירה שלו ולא של ברק שלעניות דעתי יש לשקול שנית את הפעילות הציבורית שלו .

גם גלנט וגם גנץ הם אלופים מצויינים אולם הטקטיקות שלהם שונות ,( אני מצטער על כך שגלנט הוצב בעמדה פחות ממכובדת בתקשורת עם כל הבלאגן של בג"ץ וכו' - זה לא מגיע לאחד פייטר שכמותו אבל זה מובן לי מדוע הוא היגיע לכך , זה האופי הלוחמני שלו - זה האופי שלו שהביא אותו להיות מועמד לרמטכלו"ת וזה האופי שלו שהדיח אותו משם ) הטקטיקה של גנץ כניראה מתאימה יותר לעתיד של מדינת .

שיהיה לו ולנו בהצלחה .

( אני לא מסכים עם השטויות שנאמרו על הסיכות של גלנט , הוא זכה בכולם ועבד קשה מאוד להשיג אותם כל אחת מהן היא גאווה לעונד אותה - יענוד או לא יענוד זה עיניין שלו , אני אישית מתרשם :yelclap: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...