movie maker בווינדוס XP (וגם המשחקים...) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

movie maker בווינדוס XP (וגם המשחקים...)

gkman

Recommended Posts

היי.

לאחרונה אמא שלי באה אלי בבקשה לעשות סרטון בשביל העבודה שלה.

אמרתי שאין בעיות והדלקתי את המחשב בשביל להפעיל את movie maker (יש לי וינדוס xp)

אבל לא מצאתי אותו. הוא לא היה בתפריט התחל.

פתחתי את הכונן הראשי (איפה שווינדוס מותקן) הלכתי לתיקית program files הוא גם לא שם.

לא התיאשת- פתחתי את לוח הבקרה הלכתי לאיפה שמוסיפים את הרכיבים של -גם שם הוא לא נמצא.

נכנסתי לאינטרנט לחפש פתרונות- הציעו לפתוח כל מיני תיקיות מערכת ולחפש קובץ בשם moviemk.inf ולהתקין- גם לא עזר.

אמרו להיכנס לאתר העידכונים של ווינדוס ולהוריד את העדכון משם- נכנסתי (פה החלק המעניין..) היה שם אפשרות להוריד את חבילת ה- live

שבפרטים של העדכון מצאתי את עצמי קורא שאפשר להוריד את מסנג'ר, תוכנה למייל וכו'... וגם את- movie maker!

(אני אומר לעצמי סוף סוף) מסמן את העדכון ולוחץ על הורד - הוא מוריד לי את האשף התקנה אבל לא מופיע בו את האפשרות להתקין movie maker.

(למי שלא מכיר את האשף- הוא לא כמו אשף רגיל שיש את האפשרות להתקן הכל או לבחור ידני- זה רק לבחור ידנית)

יש גם כל מיני אתרים שמצעים להוריד קובץ התקנה של movie maker אבל הכל נראה לי כמו זיוף.

בקיצר אתם יכולים לתאר לעצמכם את התסכול שלי- ??? >:( :'( :screwy: :s05: :bash::pissed::kopfpatsch:

יותר מזה : באותו אופן שמתי לב שגם חסרים לי המשחקים שבאים עם (סוליטר, פריסל , שדה מוקשים....)

יש למישהו הצעות?? אין לי במיוחד כוח וסבלנות להוריד תוכנה אחרת וללמוד איך להשתמש בה.

תודה לכל העונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכניס את הדיסק של מערכת ההפעלה שלך למחשב ובאחת האופציות האמצעיות יש לך שם להתקין דברים נוספים או משהו כזה... אני לא זוכר בדיוק אבל אני בטוח ששם הפתרון כי גם לי היה מצב שלא היו לי את כל המשחקים... תכנס לשם תסתכל איפה שאמרתי לך ותחפש להתקין משם. מצטער שזה מאוד כללי ולא מכוון בדיוק למה שאתה צריך אבל אני בטוח שאם תנבור באופציות הלא מרובות שמופיעות לך כשאתה מכניס את הדיסק אתה תמצא את הפתרון.

תעדכן מה קורה, מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...