צריך עזרה שקשורה למעשה פלילי. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה שקשורה למעשה פלילי.

adamginz

Recommended Posts

Damn!!

ממתי מנעול של אופניים עולה 300ש"ח??

איזה מנעול עולה כ"כ הרבה??

במחיר הזה כבר אפשר לקנות אופניים חדשות... ::)

(אלא אם כן זה משהו מעבר לסטנדרתי)

צודק:)))

אולי זה מנעול של גיימס בונד

ושלט וחישמולים ומצלמות משהו משוכלל כזה מפלטינה או משהו ;D ;D ;D ;D

לך תתבע אותם וזהו....זאת אומרת ההורים שלך....אבל אתה צריך להוכיח שמנעול הזה עולה 300 שקל....

ופעם באה קנה מנעול ב 50 או משהו... לא יודע... פשוט חבל על הכסף...

ראית איך הרסו לך אותו בשניה.....לדעתי זה ממש אידיוט להשקיע במנעול 300שקל

שגנן פשוט פירק לך אותם בקלות ::) ::) ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד להם שאתה "מנקה" להם את התשלום מהחשבון של ועד הבית ואם הם יעשו בעיות אתה הולך לעורך דין

ועד הבית בטוח לא ילך מהר להתלונן לרשות הדיור כי הם יודעים שהם אשמים

יש לנו גם כמה מקרים כאלה שאנשים לא משלמים והועד לא פנה בכלל לרשות הדיור למרות שהצדק היה איתו שלא כמו במקרה שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי מציב את עצמי במקום ועד הבית בבית המשפט, הייתי טוען שאסור היה לך לקשור את האופניים במקום שקשרת אותם.

אפשרת להמציא לזה כל מיני סיבות משפטיות: האופניים היו על השטח המשותף של הבניין בלי אישור של רוב הדיירים, הברז שייך גם לכיבוי אש ועוד כל מיני המצאות.

לפני שאתה מוציא על זה עוד כסף, תחשוב אם הפשרה שהושגה לא משתלמת -שילמו לך חצי מהנזק.

קח בחשבון שההצלחה שלך בבית משפט אינה מובטחת ודורשת זמן רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תעשה עם הכסף תקנה עוד מנעול?

תאמין לי מניסיון אם המנעול באמת על 300 ש"ח והגנן בכבודו ובעצמו פרץ אז לגנבים עם קצת יותר ניסיון מהגנן גם יהרסו לך את המנעול וגם יגנבו לך את האופניים.

מקווה שהבנת את הרמז/המסקנה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה 300 שקל?!?!

תקנה מנעול ב10 שקל ותאמין לי שזה מספיק!

אף אחד בבית ספר לא יגנוב לך יראו שיש מנעול וזהו...

זה לא איזה אופנוע או משהו ששוה אלפי שקלים , אף אחד לא ישקיע בלנסות לפרוץ את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אופנים שעולות 1900 ש"ח ואני קושר אותם עם שני מנעולים שאחד עולה 15 ש"ח והשני 25 ש"ח ועד עכשיו אף אחד לא ניסה אפילו...(שני מנעולים כדי לקשור את האופניים וכל החלקים הנשלפים ביחד למשהו) ובטח ששום גנן לא היה מצליח לשבור אותם. תחשוב פעם הבאה לפני שאתה קונה מנעולים :-\

בכל אופן אם זה עלה 150 ש"ח והגנן הצליח לשבור אז או שהמנעול לא שווה גרוש או שהגנן פעיל תנזים\אסיר משוחרר!

lol

אני הייתי מנסה להוציא ת'כסף בלי משפט למרות שזה יכול להיות נחמד להגיע למשפט אם אתה מאמין בזה ויש לך סיכוי טוב (מה שלא בטוח)

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אופנים שעולות 1900 ש"ח ואני קושר אותם עם שני מנעולים שאחד עולה 15 ש"ח והשני 25 ש"ח ועד עכשיו אף אחד לא ניסה אפילו...(שני מנעולים כדי לקשור את האופניים וכל החלקים הנשלפים ביחד למשהו) ובטח ששום גנן לא היה מצליח לשבור אותם. תחשוב פעם הבאה לפני שאתה קונה מנעולים :-\

בכל אופן אם זה עלה 150 ש"ח והגנן הצליח לשבור אז או שהמנעול לא שווה גרוש או שהגנן פעיל תנזים\אסיר משוחרר!

lol

אני הייתי מנסה להוציא ת'כסף בלי משפט למרות שזה יכול להיות נחמד להגיע למשפט אם אתה מאמין בזה ויש לך סיכוי טוב (מה שלא בטוח)

בהצלחה!

זה לא משנה אם המנעול הוא 15 שקל או 1000 שקל, עם הכלים הנכונים אתה יכול לפרוץ כל דבר

מוח הוא זה שבנה את המנעול וזה גם מוח שידע לפתוח אותו (תנזים?!)

לא מדובר פה על קושי לפרוץ מנעול אלה פריצה לרכוש פרטי,

מה שלא יהיה הוא יזכה במשפט.

דרך הגגב, בתור פיצוי הוא יכול לבקש מבית המשפט להוריד את ועד הבית מתפקידו על תפקודו הלוקה בציוד של דיירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...