מאוורר של הכרטיס מסך התפגר - מה עושים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר של הכרטיס מסך התפגר - מה עושים?

Moooshe

Recommended Posts

היי,

אחרי כל מה שעשיתי בשבילו, הנקיונות התקופתיים, המריחה מחדש של נאנוטרם, הנשיפות העדינות מדי פעם, המתח (וולט וחצי או כמה שהוא לא צריך) שנתתי לו בקביעות... אחרי שלושה ימי צליעה, המאוורר של הכרטיס מסך שלי מת.

מדובר בכרטיס Triplex 4 MX 440 (מתנת HWzone!). המאוורר עצמו הוא עגול ומחובר לכרטיס בשני פיני פלסטיק.

עכשיו השאלה מה עושים. הטמפרטורות של המחשב שלי סבירות לאחרונה (41\35), אבל אני עדיין חושש...

השאלות הן:

1. האם אני יכול להמשיך לעבוד בימים הקרובים עד שאני אמצא פתרון?

2. האם יש דרך להחליף אותו? איפה אני יכול להשיג מאוורר שיתלבש שם כמו שצריך?

3. מה אתם אומרים על מאוורר לסלוט PCI שנושף אוויר כלפי מעלה? אם אני אשים אחד כזה מתחת לכרטיס מסך זה יהיה בסדר? כמה הם מרעישים?

אני מאוד מוגבל בכסף, אז אל תציעו לי לקנות כרטיס חדש כי זה ישן מדי או כל מיני הצעות כאלה...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אפשר להחליף אותו אבל אני לא בטוח איזה יתאים, ראיתי משהו של TT, נדמה לי שמסדרת ORB אבל אני לא בטוח. קפוץ לאתר ותבדוק.

בנתיים תנסה לשים מאורר 80 או 60 מ"מ מתחת לכרטיס שידחוף עליו אוויר, אם זה לא אפשרי תנסה לעבוד בלי OC ובלי להריץ דברים כבדים.

הבנתי שהמאוררים האלה לא שווים כלום, גם אני רציתי לקנות אחד (לפני 4 שנים...) ופשוט סיפרו שהוא גרוע, אבל אולי דברים שופרו מאז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות הן:

1. האם אני יכול להמשיך לעבוד בימים הקרובים עד שאני אמצא פתרון?

2. האם יש דרך להחליף אותו? איפה אני יכול להשיג מאוורר שיתלבש שם כמו שצריך?

3. מה אתם אומרים על מאוורר לסלוט PCI שנושף אוויר כלפי מעלה? אם אני אשים אחד כזה מתחת לכרטיס מסך זה יהיה בסדר? כמה הם מרעישים?

1. אם הGF4 T4200 שלי שרד שבועות של ג'נרלז כנראה שלך גם ישרוד ;D

2+3=5 יש את המאווררי 40 לכרטיסי מסך שמוכרים בחנויות, אם כזה יתאים לחיבור אצלך ולא יעלה הרבה הוא יכול להיות פתרון טוב. גם אלתור של מאוורר 80 מ"מ. לא התנסתי במאווררי PCI אבל אני זוכר שהיו כמה דיונים עליהם בפורום OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...