BUS RATIO SELECT ו OVECLOCKING - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BUS RATIO SELECT ו OVECLOCKING

olegu

Recommended Posts

יש לי מחשב 2 300 MHZ עשיתי OVECLOCKING לBUS CLOCK (אם גאמפרים) והגעתי למהירות של 450 MHZ :D :D(על ידי העלה מ60MHZ ל100MHZ ) יש לי קרור ואין לי בעיות יציבות בינתיים ניסיתי אחרי זה להעלות ל133 MHZ (דרך הBIOS ) אבל המחשב לא עלה וחזרתי ל100 MHZ . יש לי של SOLTEK ודרך הדף שהם הביאו לי העלתי את הBUS ל100 MHZ, כתוב שם ש1-4 גאמפרים אחראים לBUS RATIO SELECT ולמטה רשומות מכפלות של BUS RATIO מ כפול 3 עד כפול 8.0 !!!!! מה זה אומר שאני אוכל להגיע למהירות של 800 MHZ אולי אני טועה אבל אני רוצה להגיע ל550 האם זה אפשרי? תסבירו לי מה אומר המושג ??? ???BUS RATIO SELECT ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

בלבלת

BUS RATIO SELECT אומר שאתה יכול לבחור את התדר שבו אתה רוצה לעבוד , 66 , 100 או 133 .

מה שראית מ3 ועד 8 , זה נועד לקבוע את המכפל של המעבד . המכפל במעבדי נעול , והיו לוחות שאם לא היית מקנפג את המעבד כמו שצריך , היה נוצר זיהוי שגוי . אתה לא תוכל לעשות אוורקלוק ל800 , אתה תקוע על מכפל של 4.5 .

שזה אומר , או 300 מגהרץ , או 450 , שאתה בהם עכשיו , או 600 מגהרץ שזאת אופציה לא כל כך סבירה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

4.5 כפול 133

אבל אני לא חושב שהמעבד שלך יוכל להגיע לשם

אתה בעצמך ציינת שהמחשב לא עבד כששמת על 133 מגהרץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי להגיע ל503 MHZ :o :o :o :o 8) 8) 8) 8) :D;) אני העלתי בBIOS ל112 MHZ שלא כמו ב133 MHZ המחשב עלה המסך נידלק!!! אבל מתי שהמחשב התחיל לספור את הזיכרון 196 MB המחשב עצר כמה פעמים וזה נראה לי מראה על חוסר יציבות. :'( :'( :'( :-/ :-/ הוספת מאווררים יכולה לעזור???? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

לא חושב שמאווררים יצילו אותך במקרה הזה ... וכן , זה מראה על חוסר יציבות . הזכרונות נתקעים לך . אבל תראה את זה יחסית לתדר המקור .

עשית אוורקלוק של יותר מ60 אחוז !!!

אם המעבד שלך עובד יציב על 450 מגהרץ , זה עדיין 50 אחוז שיפור , שזה מכובד מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

הצלחתי להגיע ל503 MHZ :o :o :o :o 8) 8) 8) 8) :D;) אני העלתי בBIOS ל112 MHZ שלא כמו ב133 MHZ המחשב עלה המסך נידלק!!! אבל מתי שהמחשב התחיל לספור את הזיכרון 196 MB המחשב עצר כמה פעמים וזה נראה לי מראה על חוסר יציבות. :'( :'( :'( :-/ :-/ הוספת מאווררים יכולה לעזור???? ??? ???

לא, כי אם המחשב מראה סימני חוסר יציבות בשלבים מוקדמים כאלה זה בד"כ אמר שהגעת לקצה היכולת של החלקים שלך(לוח/מעבד/זכרון).

אם זה היה ניתקע בזמן עליית הייתי אמר שקירור נוסף יכול לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתם אותי נכון הזיכרונות לא ניתקעים אלא עוצרים ואז ממשכים זה קורה מתי שהמחשב סופר אותם זה ניתקע סופית מתי שהWINDOWS עולה אז מופיע מסך שחור ואני לא יכול לעשות כלום!! אני הצלחתי אבל להעלות עוד קצת ל464 והWINDOWS עלה

אם אני אוסיף מאוררים זה לא יעזור?????. ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלך היא לאו דווקה הזכרונות שלך אלה ה cache של ה cpu, בדגמי PII PIII הישנים ה cache memory של המעבד הינו חיצוני (בגלל זה הומצא מארז ה secc למעבדים.

בכל מקרה אותו cache memory פועל בחצי ממהירות המעבד והבעיה היא בההעצא שלו.

מספר סדרות שך PII במהירות 300 הענם מעבדי 450 אשר נמכרו כמהירות 300 וזאת בשל הביקוש למעבד למרות תום ייצורו ע"י .

ניתן לזהות את הסדרות על פי מספרו הסידורי של המעבד כאשר הסידרה המורסמת מכולם הינה ה SLW8 שהופיע באתר של תום.

גם לי היה מעבד כזה והוא פעל ללא דופי במשך כשנתיים.

כאמור בעיית ההמהרה במעבדים בעלי CACHE חיצוני הינו מהירות ה CACHE שמגבילה את המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...