מת לי הארדיסק ואני רוצה לקנות חדש + אולי נצליח לגבות משהו מהישן - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מת לי הארדיסק ואני רוצה לקנות חדש + אולי נצליח לגבות משהו מהישן

War-Hammer

Recommended Posts

אוקיי, סתכלו במפרט שלי וראו את הסיגייט 30 ג'יגה שלי, הוא היה הארדיסק הורדות שלי, עכשיו אתם לא יודעים כמה שעות של חיפושים וכמה שעות של הורדות נצאות עליו, זה פשוט קטסטרופה! עכשיו, יש לי גם את ה 80 ג'יגה של WD אבל אני מרגיש שהוא לא מספיק לי אפילו בנוסף ל 30 ג'יגה (מה לעשות, כשיש משתמשים, אם אין אז לומדים להסתדר) אז עכשיו התקשרתי לחנות, והזמנתי את ה WD 120 GB 8MB BUFFER 7200RPM ATA

לא רציתי ללכת על ה SATA כי זה תוספת של 150 שקל וההבדלים בביצועים לא ממש נראים, אז קיצור:

1) מה אתם אומרים על הבחירה שעשיתי? האם זאת הבחירה הנכונה?

2) איך אני יכול לגבות\להציל כמה שאפשר מהכונן של בלי להוציא כמה אלפי שקלים ?

תודה לפונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עשה לי בעיות כבר כמה חודשים, ידעתי שהוא לא פרפקט, הוא היה גורם לתקיעות של המחשב בכל פעם שהוא היה עובד, אבל זה בא לו בתקופות, זתומרת, הוא גסס, היו גם תקופות שהו היה 100 אחוז אבל אתמול זה היה סופי, עשיתי ריסטרט אחרי שהמחשב התחיל להתקע ואז המחשב לא רצה לעלות לי יותר, הוא ביקש ממני בוט דיסק, ואז כשניתקתי את הכונן המחשב עלה כמו שצריך, וכששוב כיביתי את המחשב וחיברתי את הכונן בדיוק כמו קודם המחשב עלה הרבה יותר לאט ולקח לו שעה להפעיל את המחשב שלי ואז כשלחצתי לחצן ימני לעשות להרדיסק סקאן דיסק זה לקח שעה ואז בסוף עד שהגעתי לשם הוא אמר לי שהכונן לא מפורמט, ו"האם לפרמט עכשיו?" (כמובן שכל זה היה ב Safe Mod ) ואז כיביתי את המחשב, ניתקתי את הכונן ועכשיו אני עובד עם ה WD 80GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...