מחשב נתקע בזמן גלישה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נתקע בזמן גלישה

IceDragon

Recommended Posts

היי, לאחרונה קורה שבזמן גלישה המחשב נתקע, במיוחד בזמן צפייה ביוטיוב ומגה וידאו, זה קורה לי כמה פעמים ביום, פעמיים-שלוש.

ועכשיו גלשתי שוב במאקו ופתאום המסך הפך לכחול והיה כתוב למטה physical memory ומספרים עולים מ-0 עד 100 ואז המחשב נכבה והפעיל את עצמו מחדש...אני לא יודע אם זה קשור אבל דקה לפני שנכנסתי למאקו אז סתם ציירתי משהו קטן בצייר.

המחשב חדש(קניתי לפני 3 חודשים), יש לי 2 אנטי וירוסים וניסיתי לבטל אחד מהם כדי שלא תהיה התנגשות, flash player מעודכן, אקספלורר 8, וזה קרה לי גם ב-.

אני משחק הרבה במשחקים(red alert 3...bfbc2) ולא קרה לי שזה נתקע באמצע משחק, שיחקתי מקודם שעה red alert 3, יצאתי ממנו, אחרי כמה דקות נכנסתי לצייר וסתם ציירתי משהו, יצאתי מזה, נכנסתי לאינטרט ומסך כחול... המסך הכחול קרה לי עכשיו בפעם הראשונה.

i5 760 gtx 460 4gb win7

תעזרו לי לפני שהמחשב יהרס לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא נהרס והגיל של החומרה לא קשור פה בכלל.

אם יש לך BSOD או שתבדוק מה הstop code ו/או המודול או שתנתח קובץ memory dump שכבר נוצר מהקודמים.

לפני שאתה שואל איך ולמה תיכנס לסטיקי של הפורום הזה ותשקיע כמה דקות של קריאה והבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בטוח שהתקשרת לספק כדי להאשים אותו בתקלה , בכל מצב כדי לעשות לך את החיים קצת יותר קלים

מלנתח קבצים > ברגע שאתה מקבל מסך כחול רשום למטה קוד כלשהו למשל 000000XD תרשום אותו בגוגל הוא יתן לך

תוצאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא נהרס והגיל של החומרה לא קשור פה בכלל.

אם יש לך BSOD או שתבדוק מה הstop code ו/או המודול או שתנתח קובץ memory dump שכבר נוצר מהקודמים.

לפני שאתה שואל איך ולמה תיכנס לסטיקי של הפורום הזה ותשקיע כמה דקות של קריאה והבנה.

אני ממליץ לך לבדוק תוכנה ,

Microsoft sdk v-7.1 חפש באתר של מייקרוסופט ,

זאת תוכנה שבודקת את קבציי DUMP שהם בעצם נותנים את כל הנתונים שמתקבלים מהמסכים הכחולים ,

כדי להגיע לתיקיה שהם נמצאים הקבצים את נכנס להתחל -> הפעלה -> ושם אתה כותב MINIDUMP

זה יכול לתת לך כיוון לגורם של הבעיה של המסכים הכחולים שאתה מקבל

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ תחילה שתנסה לעבוד על המחשב ללא מנהל התקנים של כרטיס המסך.

אתה ניגש למנהל ההתקנים שלך

הסבר במידה ואינך יודע איך

http://www.computerhope.com/issues/ch000833.htm

לאחר מכן תבצע דאבל קליק על מתאמי תצוגה , ואז תראה שמו של הכרטיס מסך שלך קליק ימני , הפוך ללא זמין תראה אם יש שינוי.

כמובן שזה אינו מצב נורמלי להישאר איתו אך זה יוכל לתת לך מעט מידע איפה הבעיה .

בעיקרון אם זה לא יקרוס לך סביר להניח שזה מהאצת חומרה שמותקן לך בדפדפן או מנהל התקן לא תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממליץ תחילה שתנסה לעבוד על המחשב ללא מנהל התקנים של כרטיס המסך.

אתה ניגש למנהל ההתקנים שלך

הסבר במידה ואינך יודע איך

http://www.computerhope.com/issues/ch000833.htm

לאחר מכן תבצע דאבל קליק על מתאמי תצוגה , ואז תראה שמו של הכרטיס מסך שלך קליק ימני , הפוך ללא זמין תראה אם יש שינוי.

כמובן שזה אינו מצב נורמלי להישאר איתו אך זה יוכל לתת לך מעט מידע איפה הבעיה .

בעיקרון אם זה לא יקרוס לך סביר להניח שזה מהאצת חומרה שמותקן לך בדפדפן או מנהל התקן לא תקין.

לא רק שהוא לא יקרוס בצורה הזאת , הוא גם לא יעלה פיצ'רים כמו משחקים ומה שתומך ב-3D ובמאיצים גרפים ,

בנוסף , זה לא תמיד אומר שהבעיה בכרטיס מסך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...