קניית SGS באורנג' מול קניה בחנות פרטית - יש הבדל כלשהו? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית SGS באורנג' מול קניה בחנות פרטית - יש הבדל כלשהו?

tmpusr

Recommended Posts

מלבד המחיר כמובן :lol:

השאלה בעיקר אם התמיכה בעברית - גם בממשק וגם באפליקציות, תהיה טובה באותה מידה, בהנחה שאני קונה גם "עברית מלאה":

3844321776.png

אם יש עוד הבדלים חשובים - אשמח לשמוע.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אותו מכשיר בדיוק

באורנג תקבל אותו עם רום מקורי של אורנג

בחנות פרטית תקבל אותו עם רום כלשהו, וינסו לגנוב ממך כסף בשביל להתקין רום עברי כלשהו (או של אחת החברות או של iandroid) שאתה יכול לעשות לבד ברבע שעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

תודה!

אני אנסה להיות יותר ספציפי...

אולי זו שאלה שבאה מבורות גמורה בתחום, אבל לי מאוד חשוב שהמכשיר יהיה בממשק עברי מלא + תמיכה מלאה בעברית ישר מהקופסה.

אם זה משהו שבאמת פשוט לביצוע, בפרק זמן של שעה-שעתיים של משתמש הדיוט וחסר ניסיון זו בהחלט אופציה - אבל לא המועדפת.

גם הזמן שלי יקר ואם זה לא משהו של 100% הצלחה בפרק זמן קצר - אני מוכן לשלם על זה (כל עוד זה מבטיח לי תוצאה מספקת).

מה שאתה טוען שכל החנויות פשוט פורצות את המכשיר, מורידות איזה רום (?) עלום שם בדיוק באותה מידה שכל אחד יכול?

אין איזו "גרסה רשמית" שידוע ומוכח שעובדת (מבחינת עברית)? או שרק אצל המפעילות זה 100% בדוק?

כל החנויות מציעות "עברית מלאה לאנדרואיד 2.2 כולל תפרטים ומקלדת" - כל אחת שמה ROM שונה? מה שבא לה?

שוב, מצטער על הבורות ותודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך לפרוץ את המכשיר ולשים רום של אורנג' לוקח בדיוק 2.5 דקות

מה שכן, אם תשתמש ברום של אורנג' "תזכה" לחווית שימוש גרועה ביותר

אמנם הממשק יהיה בעברית, אבל המכשיר לא זז עם הגירסה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה להיות יותר ברור

1. החנויות משתמשות ברומים שנלקחים מiandroid ברוב המקרים (אני לא יודע מה כל חנות וחנות עושה)

2. לעשות את זה לבד מצריך קצת ידע וקריאה של מדריך או 2 בiandroid (בעברית נורמלית) או XDA

3. החנות רוצה ממך 350 שקל בשביל הדבר הזה... יש לך די ויותר אנשים שיעזרו לך חינם או תמורת תשלום סמלי שיהיה נמוך בהרבה

4. אני לא טוען, אני אומר את זה חד משמעית... מדובר על כתיבת רום שונה מהרום המקורי, להגיד לך מה כל חנות עושה אני לא יכול אבל יש לך סה"כ כמה גרסאות רומים שהחברה הטובים בiandroid כתבו ויצרו להם ממשק עברית מלא

5. הגרסאות עברית ה"רשמיות" שיכות לאורנג ופלאפון, יש אותם ברשת ואם אתה ממש רוצה אפשר להפעיל אותם על המכשיר, ממש לא ממליץ אבל זה אפשרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"צריבת גרסה" זה שם אחר ל"כתיבת רום" או שזה משהו אחר? סתם לידע כללי...

אני אנסה להיות יותר ברור

1. החנויות משתמשות ברומים שנלקחים מiandroid ברוב המקרים (אני לא יודע מה כל חנות וחנות עושה)

2. לעשות את זה לבד מצריך קצת ידע וקריאה של מדריך או 2 בiandroid (בעברית נורמלית) או XDA

3. החנות רוצה ממך 350 שקל בשביל הדבר הזה... יש לך די ויותר אנשים שיעזרו לך חינם או תמורת תשלום סמלי שיהיה נמוך בהרבה

4. אני לא טוען, אני אומר את זה חד משמעית... מדובר על כתיבת רום שונה מהרום המקורי, להגיד לך מה כל חנות עושה אני לא יכול אבל יש לך סה"כ כמה גרסאות רומים שהחברה הטובים בiandroid כתבו ויצרו להם ממשק עברית מלא

5. הגרסאות עברית ה"רשמיות" שיכות לאורנג ופלאפון, יש אותם ברשת ואם אתה ממש רוצה אפשר להפעיל אותם על המכשיר, ממש לא ממליץ אבל זה אפשרי

ראשית, תודה על התשובה המפורטת והברורה. :xyxthumbs:

הרומים של ה-SGS מ"החברה הטובים בiandroid" תומכים באמת באופן מלא בעברית (ממשק+אפליקציות+טקסט)?

רק לגבי הגרסאות ה"רשמיות" של המפעילות - אם בסופו של דבר יסתבר לי שהגרסאות מ-iandroid לא מספקות אותי מבחינת עברית, תמיד אוכל לצרוב רום של ORANGE ובעצם להיות במצב זהה לחלוטין לזה שהייתי בו אם הייתי קונה מהם ישירות?

הרומים הנ"ל (ה"רשמיים") ניתנים להשגה כחוק או שזה משהו "מחוץ לגדר" (ולכן גם מחוץ לתחום הפורום הזה)?

אם התשובה היא כן (בעיקר לשאלה הראשונה), איזה אינטרס בעולם יש לי לרכוש מהמפעילה, ולו הקלוש ביותר?

אני חשבתי שזה בגלל התמיכה המובטחת בעברית, אבל אני מבין שלא כך הדבר.

SGS חדש בארץ עולה ~2400 ש"ח לעומת 118*36=4248 ש"ח באורנג' (שאת ההחזר אני ממילא מקבל עם חוק "ניתוק הזיקה" החדש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריבת גרסה = כתיבת רום

הם תומכים מלא בעברית וגם בצורה טובה יותר מהרומים של החברות, חלק לקחו את העברית של החברות שיפרו אותה והכניסו לרומים שלהם (לא התעמקתי יותר מדי ברומים בעברית לI9000 אני יושב עם I897)

כן, אתה תמיד יכול לצרוב רום של חברה, לגבי חוקיות... הנושא בתחום האפור עד כמה שאני יודע

שום אינטרס... חוץ מה"אחריות" שהם אולי נותנים (בתוספת תשלום כמובן שמכסה את העלות של המכשיר גם ככה)

איך שאני רואה את זה... במחיר של מכשיר בחברה אני קונה 2 מכשירים לבד ושומר אחד בצד לגיבוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

iakovl ו spiidx117 אתם קצת מכניסים דברים לא קשורים וקצת מבלבלים

חנויות לא מוכרות מכשירים עם רומים מIANDROID (ובלי לזלזל, ברומים שאתם מדברים עליהם מדובר בחובבנים שלוקחים מXDA ועושים עליהם קצת שינויים)

אין ממשק עברי ברומים שציינתם

הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה עברית "מושלמת" הוא פשוט להשתמש ברום של אורנג'

ואתה יכול להשתמש ברום של אורנג' בקלות, פשוט להוריד אותו "ולהטעין" במכשיר

(אפשר לעשות את זה דרך תוכנות כמו ODIN או דרך התוכנה הרשמית של לעדכון קושחה)

הבעיה היחידה של מי שמשתמש ברום של אורנג' - הביצועים שלו ממש גרועים, אחרי שימוש ממושך (חודש) המכשיר בקושי זז

אפילו להעביר מסכי בית נהיה דבר מעיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם תמונה מרום I9000 עם עברית

http://img508.imageshack.us/img508/6662/43238081.png

לא יודע מה איתך אבל זה נראה לי כמו עברית

אני לא אומר שהאנשים בIANDROID הם ברמה של המפתחים של XDA אבל אני לא הייתי מזלזל בהם, הCYAN שיש לי בN1 עם עברית תקינה כי מפתח מIANDROID יצר קבצי תיקון ושלח לCYAN ששילב אותם מאז ועד היום בהם

יש לך גם גרסאות מבוססות על רומים אחרים מחול... אבל גם גרסאות שאנשים יצרו לבד על ידי התאמה של רומים ותיקונים שיש בXDA... תסתכל לבד בXDA לא מעט רומים שם מבוססים על אחרים עם תוספות שהמתכנת שלהם הוסיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעבודה, לא יכול לראות מIMAGESHACK

אבל הרומים היחידים עם עברית הם אלו שמבוססים על אורנג'/סלקום

לא הייתי נוגע בהם גם עם מקל

האנשים שפיתחו את העברית (באומר ושות') הם ממש לא האנשים שמדברים עליהם בהקשר של רומים לSGS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם תומכים מלא בעברית וגם בצורה טובה יותר מהרומים של החברות, חלק לקחו את העברית של החברות שיפרו אותה והכניסו לרומים שלהם (לא התעמקתי יותר מדי ברומים בעברית לI9000 אני יושב עם I897)

אז איו איזו גרסת GOLDEN ל-SGS שפשוט עובדת? צריך לחפור בפורומים ולהתלבט בין 14 המלצות של 39 משתמשים שונים עד שבוחרים איזה רום ומקווים שיעבוד?

כן, אתה תמיד יכול לצרוב רום של חברה, לגבי חוקיות... הנושא בתחום האפור עד כמה שאני יודע

כלומר - לצרוב את הגרסה זה חוקי אבל להשיג אותה - לא כל כך.

iakovl ו spiidx117 אתם קצת מכניסים דברים לא קשורים וקצת מבלבלים

חנויות לא מוכרות מכשירים עם רומים מIANDROID (ובלי לזלזל, ברומים שאתם מדברים עליהם מדובר בחובבנים שלוקחים מXDA ועושים עליהם קצת שינויים)

אין ממשק עברי ברומים שציינתם

אז על בסיס מה מצהירות החנויות על ממשק ותמיכה מלאה בעברית אם זה לא של המפעילות ולא מ-iandroid? ממקור שלישי כלשהו?

הבעיה היחידה של מי שמשתמש ברום של אורנג' - הביצועים שלו ממש גרועים, אחרי שימוש ממושך (חודש) המכשיר בקושי זז אפילו להעביר מסכי בית נהיה דבר מעיק.

מטריד מאוד! אז זה או עברית מלאה או ביצועים חרא? זה מה שאני אמור להשלים איתו במחירים כאלה ובמכשירי דגל, ראבאק?

אני ממש ממש לא מחובבי ומאוד אוהב סביבות פתוחות, אבל כל ההתעסקות הזו בשביל עברית נורמאלית עוד תגרום לי לקחת איפון :facepalm:(אם כי אפילו העברת קבצים פשוטה הופכת להיות סיוט באיפון לפי מה שהבנתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה בעברית טובה אפשר להשיג בקלות

תמיכה מלאה בעברית (תפריטים וכו') יש רק ברומים המקוריים או המודים המבוססים עליהם

לא בעיה להוריד רום כזה ולהתקין אותו, אפילו בצורה רשמית (למחצה) דרך התוכנה הרשמית של סמסונג

את הרום בכל מקרה אפשר להוריד מכאן:

http://www.samfirmware.com/WEBPROTECT-i9000.htm

אגב, אני בדיוק הזמנתי טלפון לאישה, ולא היתה לי התלבטות לרגע בתור בעל SGS - הזמנתי לה 4 :P

(אבל צריך לחכות לשבוע הבא כי אין במלאי של אורנג')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...