עובדות על (חוסר) קיומה של פלנטת X - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובדות על (חוסר) קיומה של פלנטת X

Dark_Phantom

Recommended Posts

כבר הרבה זמן שמשגעים אותנו עם הדבר הזה שנקרא ניבירו, כוכב X, הכוכב האחד עשרה

ומה לא...למי שלא מכיר זהו כביכול הכוכב האחד העשרה של המערכת שלנו, בעל מסלול מאוד

אבל מאוד ארוך של 3600 שנה. מדי פעם הוא גם מגיע לסביבות הכפר שקוראים לו כדור הארץ ועושה

בעיות לא קטנות. אלה ההנחות. כעת, החלטתי לחפש עבורכם הוכחות לקיומו או חוסר קיומו של הכוכב

והנה תראו מה שמצאתי

http://www.xs4all.nl/~mke/Planet-X.htm

אתם מוזמנים לקרוא ולהתרשם וכמובן להביע כאן את דעותכים.

**בבקשה בלי תגובות כמו "סוף העולם הגיע, מה אני אעשה.." ובנוסח דומה....תזכרו זה פורום מקצועי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן שמשגעים אותנו עם הדבר הזה שנקרא ניבירו, כוכב X, הכוכב האחד עשרה

ומה לא...למי שלא מכיר זהו כביכול הכוכב האחד העשרה של המערכת שלנו, בעל מסלול מאוד

אבל מאוד ארוך של 3600 שנה. מדי פעם הוא גם מגיע לסביבות הכפר שקוראים לו כדור הארץ ועושה

בעיות לא קטנות. אלה ההנחות. כעת, החלטתי לחפש עבורכם הוכחות לקיומו או חוסר קיומו של הכוכב

והנה תראו מה שמצאתי

http://www.xs4all.nl/~mke/Planet-X.htm

אתם מוזמנים לקרוא ולהתרשם וכמובן להביע כאן את דעותכים.

**בבקשה בלי תגובות כמו "סוף העולם הגיע, מה אני אעשה.." ובנוסח דומה....תזכרו זה פורום מקצועי.

ומתי בדיוק מצאו את העשירי ?

(damm, חשבתי שהחבאתי אותו טוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית קורא את כל הלינק היית רואה שהכל התחיל מטבלאה שמצויירים בה 11 כוכבי לכת

העשירי הוא כניראה הירח (זה טבלאה מאוד ישנה) ואז ה11 זה X שזה בעצם אומר עשר אבל למי אכפת כשכל שאר הסיפור כזה מגוחך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי את האתר הזה מזמן,זהו אחד מאתרי האפוקליפסה הנחמדים שסיפר לי המון על המגה צונאמי...

בכל מקרה פלאנטה איקס מוכחת ככמעט לא נכונה מסיבה אחת,במידה והמסלול שלה כל כך רחוק,אין לנו מה לדאוג שכוכב בגודל כדה"א ישעט לעברנו ואנו לא נשים לב...

אני רק חושב שכדאי שנשים לב יותר אל האסטרואידים,הסכנה הזאת הרבה יותר ברורה ומידיית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה "בעיות לא קטנות" הוא גורם?

עקרונית קיומו של כוכב בגודל גדול עד מאוד (לדוגמא צדק) ומעברו במרחק של מס' מועט של מליוני קילומטרים (תלוי בכוח המשיכה שלו) יגרום לכדה"א אולי לשנות את מסלולו,או שמא לשנות את האקלים כולו כתוצאה מאיבוד השדה המגנטי...

תקרא יותר בכתבה שפאט' ציין,היא די מעניינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסירו דאגה מלבכם, אני חושב שדאפי-דאק ומרווין (החייזר הזה עם המטאטא על הראש) השמידו אותו באחד הפרקים של לוני טונס.

:lol:

אין אין זה היה אדיר הפרק ההוא.

duck dogers - in the 24th and a half century!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

עקרונית קיומו של כוכב בגודל גדול עד מאוד (לדוגמא צדק) ומעברו במרחק של מס' מועט של מליוני קילומטרים (תלוי בכוח המשיכה שלו) יגרום לכדה"א אולי לשנות את מסלולו,או שמא לשנות את האקלים כולו כתוצאה מאיבוד השדה המגנטי...

תקרא יותר בכתבה שפאט' ציין,היא די מעניינת

מספיק שהוא ינק חלק מהאויר שלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...